Jalgpalli mälumäng sai uue Eesti meistri (0)

Mälumängu võitjad. Foto: EJL

Kümnendat korda toimunud Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus said uue meistri, kelleks osutus võistkond Nulliring, keda esindasid Joonas Einfeldt, Silver Lulla ja Raul Toomla.

A. Le Coq Arenal toimunud põnevas kilbarite lahingus kogus Nulliring 56 punkti, hõbemedali teenis võistkond Mikri Hiir (Siim Kera, Kasper Elissaar, Asko Astmäe) 52 ning pronksi Vironia (Siim Boikov, Mati Räli, Urmet Paloveer) 51 punktiga.

Kokku osales 45 võistkonda, kelle koosseisus pani oma teadmised proovile 123 huvilist.

19 küsimust koostas Ruhnu vallavanem Siim Avi, 31 küsimust jalgpalliajakirjanik Joosep Susi. Kokku oli võimalik teenida 100 punkti.

REKLAAM

Üritust toetasid ABC Motors, A. Le Coq, Baltman, LHV ja MyFitness.

Mälumängu küsimused ja vastused leiab SIIT. Pildigaleriid ürituselt saab näha Eesti jalgpalli Facebooki lehel.

10. Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus, 18. detsember 2018, A. Le Coq Arena:

1. Nulliring (Joonas Einfeldt, Silver Lulla, Raul Toomla) 56 p
2. Mikri Hiir (Siim Kera, Kasper Elissaar, Asko Astmäe) 52 p
3. Vironia (Siim Boikov, Mati Räli, Urmet Paloveer) 51 p.
4. Ümisejad* (Jaan Roos, Aron Härsing, Hannes Reinvald) 50 p.
5. Jalka* (Indrek Schwede, Mihkel Uiboleht, Kadi Parts) 50 p.
6. Barankad* (Rasmus Voolaid, Raul Ojassaar, Erki Lomp) 50 p.
7. Puupallurid (Andres-Andi Sarv, Andro Velberg, Rene Štrik) 47 p.
8. Taktikalaud (Kalle Voolaid, Anders Nõmm, Tarmo Tiisler) 46 p.
9. MG Keemik (Ott Järvela, Henri Sepp, Mario Sõrm) 45 p.
10. MRG vilistlased* (Kristjan Remmelkoor, Jaak Sõnajalg, Johannes Vedru) 44 p.
11. Purjus Bryan Adams* (Indrek Käo, Andres Lõhmus, Ivar Lepik) 44 p.
12. Lord Toobali Mõnuimpeerium (Kristjan Lukk, Dannar Leitmaa, Eigo Kaljurand) 42 p.
13. Vamos (Mikk Valtna, Villem Lõbu, Martin Raiste) 41 p.
14. Crna Gora lapsed* (Madis Liik, Karl Juhkami, Mihkel Annus) 40 p.
15. Anija mehed* (Mihkel Kuuse, Roland Aguraiuja, Andres Puusepp) 40 p.
16. TORU (Kristjan Leppik, Ants Põldoja, Toomas Lokk) 38 p.
17. EJL juhatus (Aivar Pohlak, Janno Kaljuvee, Marek Lemsalu) 37 p.
18. JK Piraaja (Kaarel Berg, Marti Laidre, Madis Orumaa) 33 p.
19. JK Jalgpallihaigla (Madis Hallimäe, Tarmo Linnamägi, Sander Pavlov) 32 p.
20. Viies Sektor duubel* (Mati Kesaväli, Lauri Juursoo, Andrus Kammer) 30 p.
21. Hülgeid täis* (Tõnis Nurk, Lauri Vanaselja, Ragnar Luts) 30 p.
22. Rail Basket (Mikk Saar, Rasmus Kirs, Oliver Eglit) 29 p.
23. Keila Mehhaniseeritud Vesiehituskolonn (Marko Välja, Margus Välja) 28 p.
24. Zurawski team (Martin Kasesalu, Lauri Evert, Ivar Eesmann) 27 p.
25. Saigon FC* (Mehis Sarrapik, Brandon Paimal, Ahto Rohtla) 26 p
26. Viljar Veski Monster Dunk* (Ott Arumeel, Rasmus Raidla, Tiit Liblik) 26 p.
27. Pojakese Sõbrad (Toivo Kivimets, Toomas Kalmet, Andres Leht) 25 p.
28. LG 75* (Margus Morševitski) 24 p.
29. Jagdtraum* (Mario Tromp, Ott Mõtshärg, Peeter Seppel) 24 p.
30. Copypasta* (Karel Miisna) 24 p.
31. Archimedes (Hillar Baumann, Eero Loonurm, Indrek Masing) 23 p.
32. Noorpiilurid* (Viljar Voog, Mihkel Järvamägi, Märt Mardisoo) 22 p.
33. Tondi KEK* (Urmas Oljum, Jaak Valdre) 22 p.
34. AS Roma > Barcelona + Bayern* (Päärn Volk, Rein Väin, Priit Kärner) 21 p.
35. Vutisõltlased* (Indrek Petersoo, Rasmus Mücker, Jürgen Petersoo) 21 p.
36. FC Reaal* (Kalle Roos, Jaak Ilomets, Andreas Sepp) 19 p.
37. - 38. Kim** (Marek Randma, Kaur Randma, Imre Teder) ja Rapla JK Atli** (Märten Pajunurm, Rein Pajunurm, Siim Jõgis) 19 p.
39. Põhjamaa Pojad* (Rauno Rüütel, Ahti Murd, Raigo Käen) 17 p.
40. LEGENDID* (Urmas Kaal, Risto Sarapik, Indrek Raudkivi) 17 p.
41. Arbujad (Frank Sumberg) 16 p.
42. FC Tatikad Platsil* (Rasmus Vatter, Aleksander Mark Kappi) 14 p.
43. FC Kose* (Mart Bukin, Pelle Pohlak) 14 p.
44. Sanera Villased Sokid (Aaren Kütt) 13 p.
45. Jalka Huvilised (Raigo Luhaorg, Markus Harald Pais, Rene Ron Vest) 10 p.

* - lõplik koht selgus lisaküsimuse alusel
** - mõlemad võistkonnad vastasid lisaküsimusele samamoodi 

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Conte teenis derbidebüüdil koheselt kindla võidu
PREMIUM LIIGA
Luup peale | Kas Tkatšuk osutas, miks Rogici Levadia ei toiminud?  (galerii!)
VÄLISMAA TIPPLIIGAD
FLORA ON MEISTER
Flora kindlustas suure võiduga teise järjestikuse meistritiitli
UUDISEID EESTIST JA ALBIONILT
JOSEPH SALISTE LUUBI ALL
Puperdava südamega Narva läinud Saliste võitles omale Transis välja kolme klubi pakkumised
Soccernet.ee avas oma TV-keskkonna
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
28
22
3
3
76:18
69
2.
Tallinna FCI Levadia
30
21
4
5
88:25
67
3.
Paide Linnameeskond
30
20
5
5
70:23
65
4.
Nõmme Kalju FC
28
16
10
2
59:26
58
5.
Tartu JK Tammeka
29
10
6
13
42:47
36
6.
JK Narva Trans
30
9
9
12
47:45
36
7.
Viljandi JK Tulevik
29
5
7
17
29:58
22
8.
JK Tallinna Kalev
29
5
5
19
20:77
20
9.
FC Kuressaare
29
4
5
20
18:69
17
10.
Maardu Linnameeskond
28
4
4
20
23:84
16
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
69
Tallinna FCI Levadia
67
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
58
Tartu JK Tammeka
36
JK Narva Trans
36
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
20
FC Kuressaare
17
Maardu Linnameeskond
16
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK