Jälle 0:4 – Eesti U21 naaseb ka Poolast kuiva kaotusega (0)

Eelmisel nädalal kodus 0:4 Bulgaariale kaotanud Eesti U21 koondis jätkas EM-valiksarja õnnetult, naastes ka Poolast samasuguste numbritega.

Przemyslav Placheta viis poolakad Bialystokis juba 6. minutil juhtima, kuid ülejäänud väravad sündisid alles viimasel pooltunnil, kui Karol Fila ja Kamil Jožwiak skoorisid vastavalt 65. ja 80. minutil ning Patryk Dziczek realiseeris lisaminutitel penalti.

UEFA mänguraporti kohaselt vastas tulemus Poola statistilisele ülekaalule. Nurgalöögid olid kodumeeskonna kasuks 5:0, ohtlikud rünnakud 72:23, pealelöögid kokku 18:3  ning löögid väravale 9:2.

Nii jätkab Eesti järelkasvukoondis kahe vooru järel punktideta ja 0:8 väravate vahega viimasel tabelireal. Poola juhib täiseduga. Järgmised mängud ootavad Eestit ees oktoobri keskel, kui Pärnus võõrustatakse järgemööda Läti  ja Venemaa eakaaslaseid.