Jälle! Mannetu Juventus võttis taas meistriväärilise võidu (1)

Itaalia kõrgliiga 21. voorus oli Rooma Lazio suurema osa mängust igas elemendis Juventusest üle, kuid pidi siiski 1:2 kaotusega leppima.

Hiljutistel kuudel hulganiselt üheväravalisi võite noppinud Juventus paistis täna olevat teel hooaja esimese kaotuse poole, kui 59. minutil põrkus Lazio nurgalöögi järel pall Emre Canist Wojciech Szczesny seljataha.

Mängupildi järgi tundus ka Lazio teine värav aja küsimus olevat ning eriti kuldse võimaluse jättis kasutamata Ciro Immobile.  Esimesel poolajal mitte ühtegi lööki sooritanud Juventus (midagi sellist pole viimase 15 aasta jooksul juhtunud) suutis end siiski vaikselt koguda ja viimasel 20 minutil hakkas kärisema Lazio paremäär eesotsas paremkaitsja Bastosega.

Bastose äärest saidki alguse mõlemad Juventuse väravad. 74. minutil lükkas väravavahist tagasi põrkunud palli väravasse Joao Cancelo ning paar minutit enne normaalaja lõppu vormistasid Portugali mehed ka Juventuse võiduvärava. Cristiano Ronaldo tsenderduse järel tõmmati Cancelo värava ees maha, järgnenud penalti lõi Ronaldo lati alla.

Paar tundi varem peetud mängus üllatustulemus siiski tuli, kui tabeli kolmas Milano Inter vandus alla Torinole.

Kui Juventus, Napoli ja Inter hoiavad esikolmikus oma positsiooni üpriski suurte vahedega, siis neljanda koha nimel käib väga põnev heitlus. Lazio jättis kasutamata võimaluse tõusta Milaniga jagama neljandat kohta ning peab hetkel leppima hoopiski kaheksanda positsiooniga.

Torino - Inter 1:0 (1:0)