Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Mattias Käit. Foto: Bukaresti Rapidi Facebook

Mattias Käidi tööandja Bukaresti Rapid alistas Rumeenia kõrgliiga viimases voorus võõrsil Joonas Tamme koduklubi FCSB 5:1.

Rapid läks 3:0 juhtima juba 26. minutiks. Teisel poolajal lõi FCSB ühe värava tagasi, aga jäi siis arvulisse vähemusse ning Rapid sahistas võrku ka 68. ja 79. minutil. Käit tegi võitjate poolel kaasa terve kohtumise. FCSB-st lahkuv Tamm viimases mängus ei osalenud.

Juba enne viimase vooru matši oli selge, et FCSB lõpetab Rumeenia kõrgliigas hooaja teise ja Rapid viienda kohaga.

Tamm kuulus sel liigahooajal põhikoosseisu 32 korda ja sekkus vahetusest kolm korda. Ta lõi kolm väravat ja korjas neli kollast kaarti. Käit mahtus algrivistusse 28 mängus ja sisenes vahetusest kolm korda. Väravaid sai ta kirja kaks ja kollaseid kaarte viis.

Mark Oliver Roosnupu koduklubi Kruševaci Napredak lõpetas Serbia kõrgliigas hooaja kümnenda kohaga. Viimases voorus kaotas Napredak 0:1 Ivanjica Javorile, Eesti poolkaitsja kohtumises ei osalenud. Talvel Serbiasse siirdunud Roosnupp käis kokkuvõttes väljakul 12 liigamängus, aga põhikoosseisu pääses ta ainult kaks korda.

Väga valus lõpp: Tamm ja FCSB mängisid 2:0 eduseisus liigatiitli maha
EESTLASED VÕÕRSIL 1

FCSB president kinnitas eestlase lahkumist: unustage ära see Tamm, ta ei mängi siin klubis enam