Kalju alistas Infoneti kindlalt (1)

Kohtumine algas Infoneti avapoolaja parima võimalusega, kui Smirnov sai hea söödu kaitsjate taha. Löögitehnika vedas teda aga alt ja pall lendas paar meetrit väravast mööda. Kalju esimene märkimisväärne võimalus oli 14. minutil, kui Tanel Melts sai nurgalöögist hästi peaga löögile, tema kahjuks lendas pall posti ja suudeti kaitsjate poolt ära klaarida.

Kalju ründepaar Neemelo ja Voskoboinikov tekitas terve kolmveerandtund kaitsjatele peavalu, ilusat söödumängu aga realiseerida ei suudetud. Terve avapoolaja vältel oli mõlemal poolel mitmeid võimalusi millest juhtvärav lüüa, kuid paraku vedas kõiki alt tehnika: raamidele sai pihta vaid umbes kolmandik löökidest.

Poolaja lõpus anti Kaljule penalti, kui ääre pealt tulnud tsenderdus lendas Voskoboinikovile pea peale, kellele tehti kaitsjate poolt pukki. 11-meetri karistuslööki asus lahendama Andres Koogas, kes asendas tavaliselt seda kohustust täitvat Hidetoshi Wakuid. Täpne ja võimas löök lendas postipõrkest sisse ja seisuks kirjutati 0:1.

Kiire kahekordistamine

Teisel poolajal duubeldas Kalju eduseisu kohe alguses, esimesel rünnakul lõi Neemelo mänguvahendi ilusti peaga tagumisse väravanurka. Kohtumist kontrolliti, kuni löödi ka kolmas värav: Neemelo tõstis palli värava ette, kust Voskoboinikov ainult pea pidi vahele panema. Oli selgelt näha, et Infoneti kaitsjatel on raskusi Kalju tugevate ja pikkade ründajatega.

Peale kolmandat väravat elavnes ka võõrustajate mäng. 20 minutiga saadi rohkem pealelööke kui kogu senise mängu vältel, kuid probleem oli endiselt realiseerimises. Mängijatel oli lihtsalt sihik paigast ära ja seisul 0:3 mäng lõppeski.

Mängu parim – Damiano Quintieri

Kuniks itaallane mängus oli, tulid pea kõik Kalju rünnakud vasakult äärelt. Valmistas pidevalt kaitsjatele raskusi oma hea tehnikaga, andis palju tsenderdusi ja sai kirja ka ühe ilusa löögi.