Kalju lõi karikamängus 17 ja Flora 12 väravat (0)

Foto: Gertrud AlatareNeli Meistriliiga klubi alustasid täna karikavõistluseid. Nõmme Kalju ja Tallinna Flora purustasid enda vastased võimsalt, FC Viljandi ja Tartu Tammeka pääsesid edasi väikeste raskustega.

Kalju võõrustas karikavõistluste avaringis neljanda liiga klubi Eestimaa Kasakad ning lõi neile 17 vastuseta väravat. Flora "piirdus" kolmanda liiga klubi JK Lood võõrustades tosina tabamusega.

Viljandil ja Tammekal kulus teise liiga klubide vastu rohkem jõudu. Viljandi vajas võõrsil Kohtla-Järve Alko murdmiseks lisaminutite 2:1 võiduväravat, Tammeka tegi Jõhvi Lokomotiviga sotid selgeks teisel poolajal löödud nelja väravaga.

Tulemused (EJL-i kodulehelt):

19.06. kell 18.00 Kadrioru staadionil

REKLAAM

Nõmme JK Kalju (ML) - Eestimaa Kasakad (IV) 17:0 (10:0)
15., 27., 28., 47. Hideaki Takeda, 17. Damiano Quinteri, 22., 23., 61., 84. Eino Puri, 26., 30., 35., 78. Denis Vnukov, 44. Jüri Jevdokimov, 58., 88. Kristen Viikmäe, 72. Andres Koogas

Mänguolud: Väljaku seisukord väga, temperatuur +14 kraadi, taevas pilvine
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Denis Petrov
Abikohtunikud: Joosep Presmann, Karl-Ander Reismann

Kalju: 96-Koppel, 17-Kallaste (46. 11-Viikmäe), 3-Koogas, 6-Rodrigues (46. Melts), 2-Bianchi, 19-Vnukov, 18-Terehhov, 7-Puri, 9-Quinteri, 15-Jevdokimov (46. 77-Šišov), 23-Takeda.
Varus: 1-Teleš, 77-Šišov, 16-Melts, 11-Viikmäe.

Kasakad: 1-Šekarev, 34-Papson (57. 2-Kappo), 66-Dimidenko (31. 8-Gura), 25-Volkov, 37-Petrov, 19-Protšenko, 21-Murinov, 99-Prokofjev (61. 52-Popov), 5-Muraljov, 9-Semjonov, 19-Kordonets.
Varus: 52-Popov, 15-Burmantov, 30-Hanni, 8-Gura, 2-Kappo.


19.06. kell 18.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FC Flora (ML) - JK Loo (III) 12:0 (9:0)
2., 4., 34., 69., 70. Albert Prosa, 14. Aleksei Jahhimovitš, 22., 23., 48. Karl Mööl, 27., 38. Martti Pukk, 40. Gert Kams

Hoiatused: -
Mänguolud: Väljak väga hea, +16 kraadi, tuul, ilm pilvine
Pealtvaatajaid: 152
Peakohtunik: Veiko Mõtsnik
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Urmas Ott

Flora: 12-Toom, 16-Jürgenson (46. 41-Minkenen), 22-Baranov, 4-Jahhimovitš, 5-Peitre, 19-Kams (46. 7-Beglarišvili), 13-Laabus, 33-Mööl, 99-Prosa, 10-Pukk, 18-Mašitšev.
Varus: 1-Pedõk, 41-Minkenen, 7-Beglarišvili.

Loo: 9-Laid, 99-Paavel, 12-Almann (82. 32-Hani), 8-Kiin, 77-Märtson (34. 16-E. Elenurm), 46-Rajando, 11-Pruuli (74. 22-Palu), 4-Tammeorg, 7-Päärmann, 10-S. Elenurm, 19-Schultz.
Varus: 1-Nuiamäe, 22-Palu, 32-Hani, 17-Visk, 16-E. Elenurm.


19.06. kell 18.00 Tartu Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka (ML) - Jõhvi FC Lokomotiv (II) 4:0 (0:0)
52. Ander Paabut, 73. Kaspar Kaldoja, 78. Hannes Tiru, 88. Alexander Nimo

Hoiatused: 25. Siim Valtna - 43. Jevgeni Malahhov, 84. Gritsjuk
Mänguolud: Väljak heas seisukorras, temperatuur +16
Pealtvaatajaid: 83
Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Jaanus Nilp, Selen Elbe

Tammeka: 33-Lukjanov, 7-Tenno, 16-Naggel (46. 21-Saks), 12-Tutk, 23-S. Valtna, 5-Kaldoja, 77-Vomm, 32-Tamm, 13-Lorenz (73. 9-M. Valtna), 10-Nimo, 88-Paabut (67. 96-Tiru).
Varus: 31-Kutter, 9-M. Valtna, 96-Tiru, 21-Saks.

Lokomotiv: 21-Matrossov, 25-Gritsjuk, 5-Malahhov, 16-Rudonin, 14-Bazjukin (69. 4-Smolin), 15-Khvalov, 10-Marašov (74. 3-Lihhatšov,), 8-Paltsev, 9-S. Bazjukin, 17-Osmanov, 11-Kulik (85. 18-Gužovski).
Varus: 1-Golubev, 4-Smolin, 3-Lihhatšov, 18-Gužovski.


19.06. kell 18.00 Ahtme kunstmurustaadionil

Kohtla-Järve JK Alko (II) - FC Viljandi (ML) 1:2 (0:0)
48. Deniss Tjapkin - 52. Sander Sinilaid, 90+3. Jaan Leimann

Peakohtunik: Andrei Vorobjov
Abikohtunikud: Eduard Andreev, Andrei Bažukov


19.06. kell 19.00 Ajaxi kunstmurul

Lasnamäe FC Ajax II (III) - FC Veldoris (II) 2:5 (0:2)
54. Ilja Ljapin, 88. Dmitri Konovalov - 4., 24. Sergei Aniskin, 71. Mark Holodilov, 73. Aleksei Titenok, 90. Sergei Suhhin

Hoiatused: 31. Pavel Di Lorenzo
Mänguolud: Väljak rauldavas seisukorras, temperatuur +15, puhus tuul
Pealtvaatajaid: 31
Peakohtunik: Reelika Turi
Abikohtunikud: Tarmo Linnamägi, Dmitri Kossatšov


19.06. kell 19.00 Vasalemma põhikooli staadionil

Rummu Dünamo (III) - Saaremaa JK aameraaS (III) 3:1 (1:1)

Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Jagnar Jakobson, Gerli Israel

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: GERTRUD ALATARE
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

Vendade väravad viisid Rahvaliiga tiitli esmakordselt Tartusse, kui võitis Pärnu Sadam
PREMIUM LIIGA
VÄLISMAA TIPPLIIGAD
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
32
23
9
0
103:29
78
2.
32
22
8
2
102:29
74
3.
32
22
6
4
100:23
72
4.
33
18
7
8
73:47
61
5.
33
13
7
13
58:71
46
6.
32
12
6
14
46:51
42
7.
32
7
5
20
30:90
26
8.
33
6
6
21
46:64
24
9.
33
5
3
25
31:104
18
10.
32
2
7
23
24:105
13
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK