Kaootiline derbi paremat ei selgitanud (3)

Mis siin muru sees ka huvitavat on? Foto: Jana PiparIda-Virumaa derbi oli täpselt selline nagu Ida-Virumaalt oodata võiks, lõppes 3:3 viigi ja kaheksa kollase kaardiga.

Nädalavahetusel 45 minutit Nõmme Kaljuga kui võrdne võrdsega mänginud Sillamäe alustas ambitsioonikalt ka Narvas, aga iga mööduva minutiga haaras kodumeeskond ohjad üha rohkem enda kätte.

Sillamäe niigi õhukesed rivid said 11. minutil veel ühe tagasilöögi, kui Aleksandr Savin keskväljal süütus olukorras vigastada sai. Oma tagasituleku suurde jalgpalli sai sellega aga teha 25-aastane Maksim Paponov, kelle eelmine kõrgliigamäng jääb maisse 2014 - vahepealse aja istus mees kihlveopettuste eest tribüünil.

Transi surve kandis avapoolajal vilja võimaluste, kuid mitte väravatega. Veidi tehti punasärkidele ehk ka liiga, kui Igor Dudarev 18. minutil oma jalad Rizvan Umaroviga sidus - sarnases olukorras sai Transi mees Vitali Andrejev reedel Tartus punase kaardi, kuid Roomer Tarajev täna viga ei näinud.

Teine poolaeg algas kodudes vaatajate kurvastuseks voolukatkestusega, Narvas aga väravasajuga. Selleks hetkeks, kui pilt taas ekraanile jõudis, juhtis Trans 2:1, kohe viigistas Deniss Malov, seejärel viis Igor Dudarev Sillamäe ette, sellele vastas aga Kirill Nesterov.

Kõik mängu kuus väravat löödigi teise poolaja alguses pooletunnise perioodi jooksul - edasi võeti iga paari minuti küll kollaseid kaarte, aga mängu võitjat ei selgunud ei normaalajal ega Tarajevi lisatud ühel (!) lisaminutil, kus Transi poolel sai Svjatoslav Jakovlev magusa koha pealt karistuslööki proovida.

Mängu parim - Kirill Nesterov

Transi poolkaitsja tehnika valmistas Sillamäe kaitsjatele oi-oi kui palju peavalu ja asus korraks ka Premium liiga väravaküttide edetabeli tippu, kuigi Sakari Tukiainen ta sealt kohe kukutas. Teisalt patustas veaga, mis tõi Sillamäele penalti.

8. märtsil kell 18.00 Narva FAMA staadionil (Hariduse 22d, Narva)

JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev 3:3 (0:0)
47., 76.  Kirill Nesterov, 61. pen. Roman Nesterovski - 59. Aleksandr Semahhin, 67. pen. Deniss Malov, 73. Igor Dudarev

Hoiatused: 19. Timur Džurajev, 43. Dmitri Tšernuhhin, 66. Kirill Nesterov, 75. Dmitri Prošin, 79. Igor Ovsjannikov - 81. Deniss Tjapkin, 84. Deniss Malov, 90+1. Aleksandr Semahhin
Mänguolud: +1, pilves sademeteta ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.