Kas Flora kodumängude seeria tuleb välja ideaalne? (0)

Tallinna Flora peab Premium liigas oma neljanda järjestikuse kodumängu, võõrustades Paide Linnameeskonda.

Flora võitis eelmised kolm kodumängu kuivalt, sealjuures ükski võit polnud minimaalse skooriga. Täna on seega võimalus seeria ideaalsena hoida.

Ka Paide tulemused on viimasel ajal paranenud. Kolmest esimesest kohtumisest kaks ülisuurt kaotust saanud Linnameeskond kaotas seejärel hilisest väravast napilt Nõmme Kaljule ning võitis liigamängus Pärnu Vaprust ja karikamängus Tallinna Kalevit. Samas sai Paide pärast karika veerandfinaali taastuda vähem kui kolm ööpäeva.

Flora peatreener Arno Pijpers: "Paide Linnameeskond on võitnud kaks viimast mängu. Nad on leidnud oma õige asetuse ja mängustiili. Paide mängis väga hea mängu Nõmme Kalju vastu, nad kaotasid mängu viimastel minutitel. Meie oleme võistkond, kes peab olema mänguks 100% keskendunud."

Poolkaitsja Martin Miller: "Premium liiga tase on oluliselt ühtlasemaks muutunud ja mäng Paidega tuleb kindlasti raske. Me oleme igaks mänguks väga valmis ning motiveeritud, et kolm punkti koju tuua. Loodan, et meid tuleb toetama suur publik."

Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: "Järjekordne mäng tugeva vastasega. Sellised mängud on karastavad ja annavad meile hindamatu kogemuse. Võitleme kõik 90 minutit, et saavutada positiivne tulemus."

Väravavaht Magnus Karofeld: "Mäng Floraga tuleb üpriski raske, aga usun, et oleme saanud oma mustast august välja ja teinud oma mänguplaanis arengu edasi. Kindlasti jahime kolme punkti ega lähe käega lööma."

Piletiinfo: Tavapilet maksab 5 eurot, sooduspilet õpilastele ja üliõpilastele 3 eurot. Kuni 12-aastastele lastele ja pensionäridele on sissepääs tasuta. Flora klubikaardiga pääseb samuti sisse tasuta. Piletimüügis saab tasuda nii kaardiga kui ka sularahas.

14. aprillil kell 13.00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Sander Saga, Artur Telling
Neljas kohtunik: Karl Koppel

Eeldatavad algkoosseisud:

Flora vs Paide - Premium liiga - 14th April 2017 - Football tactics and formations

6 (2 võ, 0 vi, 3 ka), vv 7:17
10 (3 võ, 1 vi, 0 ka), vv 9:1 Punktid kodus/võõrsil 3 (1 võ, 0 vi, 2 ka), vv 3:10

12.05. vs Tammeka (v)

(k) - kodus; (v) - võõrsil; võ - võidud; vi - viigid; ka - kaotused; vv - väravate vahe.

Huvitavaid fakte:

• Flora võitis Paidet hooajaeelsel halliturniiril 2:1 (56. pen. Zakaria Beglarišvili, 82. Pavel Fedorenko - 57. Magnar Vainumäe).
  • Eelmisel liigahooajal tegid Paide ja Flora esimeses omavahelises mängus 1:1 viigi. Ülejäänud mängud võitis Flora, tulemustega 2:0, 3:0 ja 4:0.
  • Kokkuvõttes on Flora võitnud 32 omavahelisest meistriliiga mängust 28, viigiga on lõppenud 3 kohtumist ja Paide võiduga 1. Väravate vahe on Flora kasuks 98:14.
  • Praegune Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko on nii Flora kui ka Paide aegade parim väravakütt meistriliigas.
  • Poolkaitsja Andre Frolov siirdus talvisel üleminekuperioodil Florast Paidesse.
  • Flora väravavaht Magnus Karofeld viibib laenul Paides.
  • Paide on lasknud endale tänavu meistriliigas lüüa kõige rohkem väravaid - keskmiselt 3,40 väravat mängu kohta. Flora vastav näitaja on 0,40.
  • Paide on teeninud 2 võitu ning mõlemas on löödud 3:2 võiduvärav hilja - esimene kord 90+2. minutil ja teine kord 87. minutil.
  • Flora poolkaitsja Herol Riiberg tähistab mängupäeval oma 20. sünnipäeva.