Katastroofist eufooriasse! (2)

Foto: Gertrud AlatareEesti koondis oli täna lähedal katastroofile, kui Tadžikistani vastu kodus ülimalt mannetult mängiti ja 89. minutil veel kaotusseisus oldi - lõpuks taskus aga 2:1 võit!

Kuigi avapoolajal mängi Eesti paremini, siis tasapisi mäng lagunes ja Eesti rünnakud jäid lahjaks. 61. läksidki külalised kaitse eksimuse järel juhtima, kui täpne oli Dilšod Vosiev.

89. minutil viigistas Siim Luts iluväravaga aga skoori ning kaks minutit hiljem lõi oma teises koondisemängus 2:1 võiduvärava Hannes Anier.

Peakohtunik: Gediminas Mažeika
Abikohtunikud: Vytautas Simus, Vytenis Kazlauskas (kõik Leedu)
Neljas kohtunik: Eiko Saar (Eesti)

Eesti: 12-Mihkel Aksalu, 17-Enar Jääger, 3-Igor Morozov, 15-Ragnar Klavan (46. 2-Alo Bärengrub), 5-Ken Kallaste (90+2. 23-Artur Pikk), 20-Gert Kams (56. 10-Albert Prosa, 6-Ilja Antonov, 4-Karol Mets, 16-Sergei Mošnikov (46. 19-Siim Luts), 9-Tarmo Kink (46. 22-Rimo Hunt), 24-Kaimar Saag (81. 8-Hannes Anier).
Varus: 1-Sergei Pareiko, 2-Alo Bärengrub, 23-Artur Pikk, 21-Taavi Rähn, 18-Frank Liivak, 7-Karl-Eerik Luigend, 19-Siim Luts, 8-Hannes Anier, 22-Rimo Hunt, 10-Albert Prosa.

Tadžikistan: 1-Ališer Tuychiev, 20-Džakhongir Džalilov (70. 19-Ahtam Nazarov), 6-Davron Ergašev, 28-Siyovuš Asrorov, 4-Eraj Rajabov, 7-Ibrahim Rabimov, 8-Nuriddin Davronov, 10-Khuršed Maxmudov (57. 22-Amirbeg Džuraboev), 17-Dilšod Vosiev (83. 44-Džakongir Ergašev), 18-Fatkhullo Fatkhuloev, 11-Farhod Tohirov.
Varus: 16-Ališer Dodov, 38-Rustam Rizoev, 3-Daler Tukhtasunov, 2-Naim Ulmasov, 19-Ahtam Nazarov, 5-Khasan Rustamov, 44-Džakongir Ergašev, 14-Bahtiyor Hasanov, 22-Amirbek Džuraboev, 23-Iskandar Džalilov, 21-Romiš Džalilov.