Kevin Rääbis suundub sügisel Leipzig Arenale Eestit esindama!

Kevin Rääbis ja tiim MKMKM läheb Eestit esindama Red Bull Four 2 Score maailma finaali, RB Leipzig Arenale.

Red Bull Four 2 Score Eesti finaal toimus 15.juunil, Snelli staadionil - kus selgitati välja Eesti turniiri võitja, kes saab võimaluse esindada Eestit Saksamaal maailma finaalis, RB Leipzig Arenal.

MKMKM võit finaalis ei tulnud üldse kergelt, sest alles 4 sekundit enne mängu lõppu suudeti realiseerida penalti, mis viib neid sügisel Leipizigis peetavale maailma finaali.

"25 aastat tagasi selle hetke pärast jalgpallitrenni läksimegi, terve elu oleme oodanud just seda. Hea tiimi panime kokku ja tegime oma töö ära," sõnasid finaalis magusa võidu võtnud mehed, kelle sõnul polnud neil varasemalt sellise formaadiga ja 4x4 jalgpalliga kogemust olnud.

Teise ja kolmanda koha said Eestis vastavalt meeskonnad Kentuki Lõvid ja FC Bamanos.

Red Bull Four 2 Score on põnev jalgpalliturniir, kus iga mäng on 10 minutit, 4 vs 4 väikesel väljakul, ilma pausideta ja väravavahita.

Mängus ei ole aega palli edasi anda ja mängu sisse elada. Mängu esimesed ja viimased minutid on kõige olulisemad, sest siis loetakse iga värav TOPELT punktidega, mis võib mängu täielikult pea peale pöörata. See tähendab ka seda, et täielik rünnak alates stardist kuni lõpuvileni on oluline iga meeskonna jaoks.

Testi oma teadmisi ja saa võimalus minna vaatama koos kaaslasega Red Bull Four 2 Score maailma finaali ja RB Leipzigi mängu Saksamaale.

Pead vastama õigesti kõikidele küsimustele, et osaleda loosis. Osa saab võtta kuni 26.06.

Mängi mängu siin.

TALENDID SAKSAMAAL
EM-i viis säravamat noort, kes võiksid suvel siirduda uutele jahimaadele
VOH!
EUROOPA JALGPALLIRAMM!
Ott Järvela | Sorri, Messi, aga Mbappel oli õigus. EM on väga võimas ja tugev!
ALAGRUPPIDELE JOON ALLA
Memo | Gruusia pidutseb! EM-debütant murdis suure Portugali maha ja jätkab turniiri 1/8-finaalis!
LILANDERI SEIKLUSED
Iirimaal treeneri musta nimekirja sattunud Lilander tulevikust: paari päeva pärast peaks uudis tulema
EM-JUTUD
STAARIDEST SPORDIS
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubid, hakake juba Euroopas võitma, muidu läheb jamaks!
HEIN ARSENALIS
Ametlik: Artetale muljet avaldanud Hein sõlmis Arsenaliga uue lepingu
VIDEOVAATAMIST
Kvaratshelia oli alles poisike, kui Ronaldo ...
LÕBUSAD PILDID
Kvaratshelia oli alles poisike, kui Ronaldo ... (0)

Inglismaa koondislastelt võeti valimisõigus
JALGPALLURITE NALJAD
Inglismaa koondislastelt võeti valimisõigus (0)