Kohtla-Järve Lootus tõusis Meistriliigasse! (täiendatud) (6)

Kohtlajärvelased mängivad tuleval aastal Meistriliigas. Foto: Mihkel Martinson (arhiiv)Kohtla-Järve Lootus sai kolmandal katsel kätte vajalikud võidupunktid, mis kindlustasid neile Esiliiga parima iseseisva klubina järgmiseks aastaks koha Meistriliigas.

Eelmises kahes voorus kaotuseid tunnistanud Lootus tegi kõik selgeks täna Kiviõli Tamme Autot võõrustades, võites väravateta lõppenud avapoolaja järel lõpuks 4:1.

Kübaratrikiga sai hakkama Irfan Ametov, ühe tabamuse lisas Jan Demidovitš ning Tamme Auto auvärava sepistas Ilja Krivošein.

Iseseisvate klubide arvestuses astus Lasnamäe Ajax samal ajal suure sammu üleminekumängudele pääsemise suunas.

Raske 3:2 võit tabeli viimase Rakvere Flora üle tõstis nad Valga Warriorist viie punkti kaugusele, kuna nood vandusid 0:2 alla liider Tallinna Levadia duublile.

REKLAAM

Püsimajäämisheitluses võttis Viljandi Tuleviku duubel üliolulise 1:0 võidu Tallinna Flora duubli üle, purustades sellega sisuliselt florakate lootused väljalangemisest pääseda.

Viljandlased tõusid seitsmendal kohal olevast Pärnu Vaprusest vaid punkti kaugusele, sest pärnakad kaotasid vooru viimases mängus 1:2 TJK Legionile. Seitsmes koht tähendab Esiliigas kindlat püsimajäämist, kaheksas peab suunduma üleminekumängudele.

Mitteametlikud protokollid (FC Flora kodulehelt):

kell 13:00 Viljandi kunstmuruväljakul

Viljandi JK Tulevik II - Tallinna FC Flora II 1:0 (1:0)
42. Sergei Jegorov

Hoiatus: 33. Ken Kallaste
Mänguolud: -1, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Maikel Mikson

Tulevik: 1-Kaido Koppel, 3-Jaanus Sirel, 5-Karol Mets, 2-Ants Stern (76. 4-Kalev-Marten Raave), 16-Mikk Metsa, 18-Rasmus Luhakooder, 7-Raido Roman (46. 8-Mikk Miländer), 6-Aleksei Jahhimovitš, 19-Ats Sillaste, 17-Mikk Sillaste, 10-Sergei Jegorov.
Varus: 4-Kalev-Marten Raave, 11-Martin Orav, 8-Mikk Miländer.

Flora II: 12-Marko Meerits, 13-Janer Gorohhov (82. 5-Martin Kaarjärv), 3-Joel Indermitte, 2-Kevin Paavo, 15-Elvis Liivamägi, 11-Jürgen Pallo, 8-Stanislav Goldberg (65. 4-Andreas Aru), 7-Andre Frolov, 10-Karl Mööl, 6-Erkki Junolainen, 14-Ken Kallaste.
Varus: 9-Tanel Tammemägi, 4-Andreas Aru, 5-Martin Kaarjärv.


kell 13:00 Rakvere kunstmuruväljakul

Rakvere FC Flora - Lasnamäe FC Ajax 2:3 (1:2)
4., 65. Alari Aunapuu - 19. Aleksandr Kirpu, 34. Deniss Jõgiste, 67. Juri Gaidajenko

Hoiatused: 90. Alar Petrovits - 65. Ilja Avdeenko, 90. Deniss Suvorikov, 90. Aleksei Zotov
Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 28
Peakohtunik: Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Pille Raadik, Margus Kröönström

Rakvere Flora: 30-Sander Susi, 17-Alari Tovstik, 5-Mihkel Stamm, 25-Kaarel Saar, 2-Alari Aunapuu, 15-Siim Rannamäe, 10-Alar Petrovits, 20-Sergei Akimov (87. 16-Mikk Mehike), 18-Elari Valmas, 7-Jan Klaasen, 14-Toomas Kiis (57. 12-Veiko Rohtla).
Varus: 16-Mikk Mehike, 12-Veiko Rohtla.

Ajax: 1-Maksim Mamutov, 5-Ilja Avdeenko, 19-Andrei Borissov, 3-Aleksandr Kirpu, 9-Sergei Kondratenko, 15-Deniss Jõgiste, 14-Šahrijar Abdullajev, 8-Deniss Suvorikov, 18-Vladimir Gerassimov (72. 12-Igor Plotnikov), 17-Juri Gaidajenko, 20-Vitali Mihhasev (78. 11-Aleksei Zotov).
Varus: 12-Igor Plotnikov, 4-Jevgeni Kirpu, 11-Aleksei Zotov.


kell 13:00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljakul

Kohtla-Järve FC Lootus - Kiviõli Tamme Auto 4:1 (0:0)
51., 62., 77. Irfan Ametov, 67. Jan Demidovitš - 80. Ilja Krivošein

Hoiatus: 67. Janek Hepner
Mänguolud: +1, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Andreas Vaks

Lootus: 22-Valeri Smelkov, 16-Vitali Vaštšenko, 4-Andrei Škaleta, 6-Aleksandr Zahharenkov (71. 3-Jaan Tarassu), 13-Maksim Pozjabin, 17-Jan Demidovitš (82. 8-Vitali Suetov), 11-Konstantin Karin, 20-Irfan Ametov, 19-Sergei Popov, 15-Vitali Bolšakov (77. 18-Viktor Aksjonov), 10-Anton Semjonov (66. 14-Aleksei Žukov).
Varus: 1-Artur Jurevitš, 2-Roman Vedehhov, 14-Aleksei Žukov, 5-Aleksandr Gluhno, 18-Viktor Aksjonov, 3-Jaan Tarassu, 8-Vitali Suetov.

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 11-Aleksandr Kuslap, 6-Janek Hepner, 4-Andrei Kostin, 9-Dmitri Kirilov, 14-Juri Tiismann (66. 21-Aleksei Derjabin), 5-Stanislav Russakov, 20-Anton Smetanin, 19-Ilja Krivošein, 18-Aleksei Borissenko, 3-Oleg Kurotškin.
Varus: 7-Renat Osmanov, 21-Aleksei Derjabin, 10-Erik Šteinberg, 1-Dmitri Vorobjov.


kell 13:00 Sportland Arenal

Valga FC Warrior - Tallinna FC Levadia II 0:2 (0:2)
23., 34. Tõnis Starkopf

Hoiatused: 37. Jaan Leimann, 52. Mikk Pärt, 82. Silver Lätt - 36. Jevgeni Gurtšioglujants
Mänguolud: +2, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Egon Tintse

Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Nikita Baranov, 4-Marten Mütt, 5-Mikk Pärt, 6-Silver Lätt, 7-Karl-Ivar Maar (43. 14-Priidu Ahven; 85. 19-Sander Karu), 8-Ott Ottis, 9-Sander Rõivassepp, 10-Bert Klemmer (37. 13-Rasmus Munskind), 11-Jaan Leimann (71. 16-Alen Stepanjan).
Varus: 1-Rasmus Armas, 13-Rasmus Munskind, 14-Priidu Ahven, 16-Alen Stepanjan, 17-Kaspar Sillamaa, 18-Raiko Karpov, 19-Sander Karu.

Levadia II: 12-Sergei Lepmets (76. 30-Ilja Kassjantšuk), 3-Maksim Podholjuzin, 4-Vladimir Vassiljev, 5-Markus Holst, 6-Aleksandr Kulinitš, 7-Klimentii Boldõrev (53. 11-Martin Ustaal), 8-Tõnis Starkopf (59. 15-Richard Leht), 9-Aleksandr Kovaltšuk (85. 19-Krister-Kaspar Rannamaa), 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 16-Andreas Raudsepp, 17-Maksim Rõtškov (68. 14-Rain Aasmäe).
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 11-Martin Ustaal, 14-Rain Aasmäe, 15-Richard Leht, 19-Krister-Kaspar Rannamaa.


kell 17:00 Wismari staadionil

Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus 2:1 (0:0)
55. Maksim Kisseljov, 60. Juri Brõtkin - 79. pen. Taavi Laurits

Hoiatused: -
Mänguolud: +3, sademeteta ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Aron Härsing, Tiit Kivisild

Legion: 12-Pavel Kirjuhhin, 8-Maksim Novikov, 23-Aleksandr Ivanov, 18-Maksim Kisseljov, 35-Andrei Kostin, 14-Maksim Dolinenko, 25-Juri Brõtkin, 32-Vadim Samulin, 11-Aleksei Titenok, 4-Pavel Rubel (77. 2-Nikolai Titov), 10-Aleksei Latõnin.
Varus: 2-Nikolai Titov.

Vaprus: 1-Priit Pikker, 8-Mihkel Tiit, 3-Tambet Anso, 35-Toomas Eier, 4-Andro Aavik, 20-Tanel Melts (79. 13-Indres Põder), 11-Ivan Velikopolje, 23-Ranet Lepik (77. 15-Sergei Gurejev), 12-Aleksei Galkin (65. 16-Greger Könninge), 10-Taavi Lautits, 17-Artur Rättel (87. 19-Kaarel Kaarlimäe).
Varus: 21-Rain Põldme, 16-Greger Könninge, 15-Sergei Gurejev, 19-Kaarel Kaarlimäe, 13-Indres Põder, 9-Ander Paabut.


Liigatabel, kohtumised ja statistika!

Kommentaarid

Mittekeegi   •  
(90.191.125.***)
ossa raisk, järgmine hooaeg tuleks justkui venemaalt.
Levadia,sillamäe,trans ja nüüd ka kohtla-järve ..

karm reaalsus.
wiinuks   •  
(217.159.144.***)
ajax ka vb veel ja:D
Rene Kundla   •  
(90.190.213.***)
to mittekeegi   •  
(62.65.197.***)
ära kujuta ette palun, levadia pole mingi venemaa klubi, mis mcity siis on??? ARAABIA KLUBI V
Patriot(BYL)   •  
(82.131.5.***)
To mittekeegi: nüüd tea, pede, kust parimad klubid tulevad. Aitab juba tallinn klubidele omavahel mängida.
soosalud   •  
(87.119.176.***)
to mittekeegi,patriot tegi sulle ilusti selgeks,kus jalgpalli mängitakse.Huvipärast võiksid vaadata ka esiliiga tabelit,kes on 4 viimast meeskonda? Vaprus,Tuleviku ja Flora duubel ning Rakvere.2.liigast on tõusmas veel Tallinna (Kopli) Dünamo.Kui Flora veel Zahhovaiko ka maha müüks,kukuks järgmisel aastal esiliigasse ka Flora ja Kure.Ongi Maardu ja Ida=Virumaa esivõistlused valmis.Teised nokivad nina ja joovad õlut 2.ja3.liigas ja räägivad,kui kõvad vutimehed nad on.

Sisene
ESILIIGA
OTSEPILT: Elva ja Viimsi saavad esmakordselt pärismurule  (mäng käib!)
INTERVJUU
Šveitsi väravavahtide boss Foletti: panin koolitusel Eesti treenerite ajud tööle!
KALJU PÄÄSES FINAALI
Luup peale | Super-vahetusmehed hoidsid pärast Tamme väljavahetamist Kalju eurounistust elus  (galerii!)
SUUR MÄNG
Luup peale | Levadia näitas klassi, sest võitis ainsatki väravavõimalust tekitamata
VÄLISMAA KÕRGLIIGAD
RISTNURK
REKLAAM
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
11
1
0
32:7
34
2.
Tallinna FCI Levadia
13
11
1
1
32:4
34
3.
Nõmme Kalju FC
12
9
2
1
26:10
29
4.
Paide Linnameeskond
13
7
1
5
33:14
22
5.
FC Kuressaare
13
6
1
6
15:17
19
6.
Tartu JK Tammeka
13
4
2
7
14:23
14
7.
JK Narva Trans
12
4
0
8
13:19
12
8.
Pärnu JK Vaprus
13
2
0
11
14:38
6
9.
Tallinna JK Legion
12
2
3
7
10:23
5
10.
JK Tallinna Kalev
13
1
1
11
8:42
4
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • E 19.00 Elva - Viimsi (Esiliiga)
  • T 18.00 Tammeka - Kalev (Premium liiga)
  • T 20.00 Flora - Kuressaare (Premium liiga)
  • K 17.30 Paide - Trans (Premium liiga)
  • N 19.00 United - PJK (Esiliiga)
  • L 16.00 Kalev U19 - Flora U19 (Eliitliiga finaal)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
34
Tallinna FCI Levadia
34
Nõmme Kalju FC
29
Paide Linnameeskond
22
FC Kuressaare
19
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
12
Pärnu JK Vaprus
6
Tallinna JK Legion
5
JK Tallinna Kalev
4
VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!