Kohtla-Järve Lootus tõusis Meistriliigasse! (täiendatud) (6)

Kohtlajärvelased mängivad tuleval aastal Meistriliigas. Foto: Mihkel Martinson (arhiiv)Kohtla-Järve Lootus sai kolmandal katsel kätte vajalikud võidupunktid, mis kindlustasid neile Esiliiga parima iseseisva klubina järgmiseks aastaks koha Meistriliigas.

Eelmises kahes voorus kaotuseid tunnistanud Lootus tegi kõik selgeks täna Kiviõli Tamme Autot võõrustades, võites väravateta lõppenud avapoolaja järel lõpuks 4:1.

Kübaratrikiga sai hakkama Irfan Ametov, ühe tabamuse lisas Jan Demidovitš ning Tamme Auto auvärava sepistas Ilja Krivošein.

Iseseisvate klubide arvestuses astus Lasnamäe Ajax samal ajal suure sammu üleminekumängudele pääsemise suunas.

Raske 3:2 võit tabeli viimase Rakvere Flora üle tõstis nad Valga Warriorist viie punkti kaugusele, kuna nood vandusid 0:2 alla liider Tallinna Levadia duublile.

REKLAAM

Püsimajäämisheitluses võttis Viljandi Tuleviku duubel üliolulise 1:0 võidu Tallinna Flora duubli üle, purustades sellega sisuliselt florakate lootused väljalangemisest pääseda.

Viljandlased tõusid seitsmendal kohal olevast Pärnu Vaprusest vaid punkti kaugusele, sest pärnakad kaotasid vooru viimases mängus 1:2 TJK Legionile. Seitsmes koht tähendab Esiliigas kindlat püsimajäämist, kaheksas peab suunduma üleminekumängudele.

Mitteametlikud protokollid (FC Flora kodulehelt):

kell 13:00 Viljandi kunstmuruväljakul

Viljandi JK Tulevik II - Tallinna FC Flora II 1:0 (1:0)
42. Sergei Jegorov

Hoiatus: 33. Ken Kallaste
Mänguolud: -1, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Urmo Visnapuu
Abikohtunikud: Ülo Kikas, Maikel Mikson

Tulevik: 1-Kaido Koppel, 3-Jaanus Sirel, 5-Karol Mets, 2-Ants Stern (76. 4-Kalev-Marten Raave), 16-Mikk Metsa, 18-Rasmus Luhakooder, 7-Raido Roman (46. 8-Mikk Miländer), 6-Aleksei Jahhimovitš, 19-Ats Sillaste, 17-Mikk Sillaste, 10-Sergei Jegorov.
Varus: 4-Kalev-Marten Raave, 11-Martin Orav, 8-Mikk Miländer.

Flora II: 12-Marko Meerits, 13-Janer Gorohhov (82. 5-Martin Kaarjärv), 3-Joel Indermitte, 2-Kevin Paavo, 15-Elvis Liivamägi, 11-Jürgen Pallo, 8-Stanislav Goldberg (65. 4-Andreas Aru), 7-Andre Frolov, 10-Karl Mööl, 6-Erkki Junolainen, 14-Ken Kallaste.
Varus: 9-Tanel Tammemägi, 4-Andreas Aru, 5-Martin Kaarjärv.


kell 13:00 Rakvere kunstmuruväljakul

Rakvere FC Flora - Lasnamäe FC Ajax 2:3 (1:2)
4., 65. Alari Aunapuu - 19. Aleksandr Kirpu, 34. Deniss Jõgiste, 67. Juri Gaidajenko

Hoiatused: 90. Alar Petrovits - 65. Ilja Avdeenko, 90. Deniss Suvorikov, 90. Aleksei Zotov
Mänguolud: +1, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 28
Peakohtunik: Gunnar Nuuma
Abikohtunikud: Pille Raadik, Margus Kröönström

Rakvere Flora: 30-Sander Susi, 17-Alari Tovstik, 5-Mihkel Stamm, 25-Kaarel Saar, 2-Alari Aunapuu, 15-Siim Rannamäe, 10-Alar Petrovits, 20-Sergei Akimov (87. 16-Mikk Mehike), 18-Elari Valmas, 7-Jan Klaasen, 14-Toomas Kiis (57. 12-Veiko Rohtla).
Varus: 16-Mikk Mehike, 12-Veiko Rohtla.

Ajax: 1-Maksim Mamutov, 5-Ilja Avdeenko, 19-Andrei Borissov, 3-Aleksandr Kirpu, 9-Sergei Kondratenko, 15-Deniss Jõgiste, 14-Šahrijar Abdullajev, 8-Deniss Suvorikov, 18-Vladimir Gerassimov (72. 12-Igor Plotnikov), 17-Juri Gaidajenko, 20-Vitali Mihhasev (78. 11-Aleksei Zotov).
Varus: 12-Igor Plotnikov, 4-Jevgeni Kirpu, 11-Aleksei Zotov.


kell 13:00 Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljakul

Kohtla-Järve FC Lootus - Kiviõli Tamme Auto 4:1 (0:0)
51., 62., 77. Irfan Ametov, 67. Jan Demidovitš - 80. Ilja Krivošein

Hoiatus: 67. Janek Hepner
Mänguolud: +1, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 45
Peakohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Timo Afanassjev, Andreas Vaks

Lootus: 22-Valeri Smelkov, 16-Vitali Vaštšenko, 4-Andrei Škaleta, 6-Aleksandr Zahharenkov (71. 3-Jaan Tarassu), 13-Maksim Pozjabin, 17-Jan Demidovitš (82. 8-Vitali Suetov), 11-Konstantin Karin, 20-Irfan Ametov, 19-Sergei Popov, 15-Vitali Bolšakov (77. 18-Viktor Aksjonov), 10-Anton Semjonov (66. 14-Aleksei Žukov).
Varus: 1-Artur Jurevitš, 2-Roman Vedehhov, 14-Aleksei Žukov, 5-Aleksandr Gluhno, 18-Viktor Aksjonov, 3-Jaan Tarassu, 8-Vitali Suetov.

Tamme Auto: 16-Konstantin Rubtsov, 11-Aleksandr Kuslap, 6-Janek Hepner, 4-Andrei Kostin, 9-Dmitri Kirilov, 14-Juri Tiismann (66. 21-Aleksei Derjabin), 5-Stanislav Russakov, 20-Anton Smetanin, 19-Ilja Krivošein, 18-Aleksei Borissenko, 3-Oleg Kurotškin.
Varus: 7-Renat Osmanov, 21-Aleksei Derjabin, 10-Erik Šteinberg, 1-Dmitri Vorobjov.


kell 13:00 Sportland Arenal

Valga FC Warrior - Tallinna FC Levadia II 0:2 (0:2)
23., 34. Tõnis Starkopf

Hoiatused: 37. Jaan Leimann, 52. Mikk Pärt, 82. Silver Lätt - 36. Jevgeni Gurtšioglujants
Mänguolud: +2, päikesepaisteline ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Aivar Gutmann, Egon Tintse

Warrior: 46-Madis Rajando, 2-Mihkel Gull, 3-Nikita Baranov, 4-Marten Mütt, 5-Mikk Pärt, 6-Silver Lätt, 7-Karl-Ivar Maar (43. 14-Priidu Ahven; 85. 19-Sander Karu), 8-Ott Ottis, 9-Sander Rõivassepp, 10-Bert Klemmer (37. 13-Rasmus Munskind), 11-Jaan Leimann (71. 16-Alen Stepanjan).
Varus: 1-Rasmus Armas, 13-Rasmus Munskind, 14-Priidu Ahven, 16-Alen Stepanjan, 17-Kaspar Sillamaa, 18-Raiko Karpov, 19-Sander Karu.

Levadia II: 12-Sergei Lepmets (76. 30-Ilja Kassjantšuk), 3-Maksim Podholjuzin, 4-Vladimir Vassiljev, 5-Markus Holst, 6-Aleksandr Kulinitš, 7-Klimentii Boldõrev (53. 11-Martin Ustaal), 8-Tõnis Starkopf (59. 15-Richard Leht), 9-Aleksandr Kovaltšuk (85. 19-Krister-Kaspar Rannamaa), 10-Jevgeni Gurtšioglujants, 16-Andreas Raudsepp, 17-Maksim Rõtškov (68. 14-Rain Aasmäe).
Varus: 30-Ilja Kassjantšuk, 11-Martin Ustaal, 14-Rain Aasmäe, 15-Richard Leht, 19-Krister-Kaspar Rannamaa.


kell 17:00 Wismari staadionil

Tallinna JK Legion - Pärnu JK Vaprus 2:1 (0:0)
55. Maksim Kisseljov, 60. Juri Brõtkin - 79. pen. Taavi Laurits

Hoiatused: -
Mänguolud: +3, sademeteta ilm; kunstmuruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Taavi Tüvist
Abikohtunikud: Aron Härsing, Tiit Kivisild

Legion: 12-Pavel Kirjuhhin, 8-Maksim Novikov, 23-Aleksandr Ivanov, 18-Maksim Kisseljov, 35-Andrei Kostin, 14-Maksim Dolinenko, 25-Juri Brõtkin, 32-Vadim Samulin, 11-Aleksei Titenok, 4-Pavel Rubel (77. 2-Nikolai Titov), 10-Aleksei Latõnin.
Varus: 2-Nikolai Titov.

Vaprus: 1-Priit Pikker, 8-Mihkel Tiit, 3-Tambet Anso, 35-Toomas Eier, 4-Andro Aavik, 20-Tanel Melts (79. 13-Indres Põder), 11-Ivan Velikopolje, 23-Ranet Lepik (77. 15-Sergei Gurejev), 12-Aleksei Galkin (65. 16-Greger Könninge), 10-Taavi Lautits, 17-Artur Rättel (87. 19-Kaarel Kaarlimäe).
Varus: 21-Rain Põldme, 16-Greger Könninge, 15-Sergei Gurejev, 19-Kaarel Kaarlimäe, 13-Indres Põder, 9-Ander Paabut.


Liigatabel, kohtumised ja statistika!

Kommentaarid

Mittekeegi   •  
(90.191.125.***)
ossa raisk, järgmine hooaeg tuleks justkui venemaalt.
Levadia,sillamäe,trans ja nüüd ka kohtla-järve ..

karm reaalsus.
wiinuks   •  
(217.159.144.***)
ajax ka vb veel ja:D
Rene Kundla   •  
(90.190.213.***)
to mittekeegi   •  
(62.65.197.***)
ära kujuta ette palun, levadia pole mingi venemaa klubi, mis mcity siis on??? ARAABIA KLUBI V
Patriot(BYL)   •  
(82.131.5.***)
To mittekeegi: nüüd tea, pede, kust parimad klubid tulevad. Aitab juba tallinn klubidele omavahel mängida.
soosalud   •  
(87.119.176.***)
to mittekeegi,patriot tegi sulle ilusti selgeks,kus jalgpalli mängitakse.Huvipärast võiksid vaadata ka esiliiga tabelit,kes on 4 viimast meeskonda? Vaprus,Tuleviku ja Flora duubel ning Rakvere.2.liigast on tõusmas veel Tallinna (Kopli) Dünamo.Kui Flora veel Zahhovaiko ka maha müüks,kukuks järgmisel aastal esiliigasse ka Flora ja Kure.Ongi Maardu ja Ida=Virumaa esivõistlused valmis.Teised nokivad nina ja joovad õlut 2.ja3.liigas ja räägivad,kui kõvad vutimehed nad on.

Sisene
Nelja Eesti linna tuleb jalgpallihall! Riigieelarvest terendavad kopsakad eraldised
MEISTRITE LIIGA LÕPPVAATUS
Euroopa kuumim teismeline ähvardab Liverpooli Euroopa liigaga
Paar kuud tagasi oli Erling Braut Haaland keskmise Euroopa jalgpallisõbra jaoks mittekeegi. Aga tänaseks õhtuks ...
MEISTRITE LIIGA
PREMIUM LIIGA LIIKUMISED
SUUR OTSUS
WADA otsus: Venemaal ei lubata osaleda 2022. aasta MM-il
Suur lugu | Maksim Gussev: mind on ära unustatud, aga ma tulen varsti tagasi
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
29
3
4
110:21
90
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
6
6
98:32
78
3.
Nõmme Kalju FC
36
22
11
3
79:34
77
4.
Paide Linnameeskond
36
23
5
8
78:30
74
5.
Tartu JK Tammeka
36
14
7
15
57:62
49
6.
JK Narva Trans
36
13
9
14
57:49
48
7.
Viljandi JK Tulevik
36
7
7
22
35:75
28
8.
JK Tallinna Kalev
36
6
6
24
29:89
24
9.
FC Kuressaare
36
6
5
25
24:87
23
10.
Maardu Linnameeskond
36
4
5
27
30:118
17
REKLAAM
FÄNNITURNIIR 2019

Kõige fänniderohkem turniir tuleb taas 21. detsembril! Registreerimine kestab kuni 11. detsembrini.

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Jälgi, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides!

SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
90
Tallinna FCI Levadia
78
Nõmme Kalju FC
77
Paide Linnameeskond
74
Tartu JK Tammeka
49
JK Narva Trans
48
Viljandi JK Tulevik
28
JK Tallinna Kalev
24
FC Kuressaare
23
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK