Koosseisuga vangerdanud Flora tõmbas draamas pikema kõrre (vaata galeriid!) (9)

Foto: Brit Maria Tael

Aastalõputurniirile tõmmati Premium liiga turniiri teise poolega joon alla ja eilne võitja Narva Trans ei suutnud edu hoida. Lõpuks võttis võidu Tallinna Flora.

Esimese päeva järel sai viiest mängust neli võitnud Trans väikese vahe sisse, aga võidulootusi oli veel vähemalt neljal meeskonnal. Trans eksis teisel päeval minimaalselt, kuid siiski täpselt valel hetkel ja see lubas lõpuks Tallinna Flora neist mööda.

Otsustavaks sai kahe meeskonna omavaheline mäng. Avapäeva järel piirilinlastele kahe punktiga kaotanud Flora jäi 0:2 kaotusseisu ja ei suutnud esimesel kümnel minutil sisuliselt võimalustki luua, kuid ärkas siis. Viimase minuti sees sahistasid Henri Järvelaid ja Vlasi Sinjavski ning Flora võitis 3:2.

Flora tegi kahe päeva vahel ka mitu muudatust - esimesel päeval mänginud meestest olid teisel puudu näiteks Henrik Pürg, Markus Poom ja Joseph Saliste, ainult teisel päeval jooksid platsile aga Pavel Dõmov, Maksim Gussev ja Märten Kuusk.

Flora selja taga noppis lõpuks üpris kindla hõbeda Trans, kolmanda koha duellis tõmbas aga pikima kõrre FC Kuressaare. Kohe saarlaste selja taga võtsid kohad sisse Viljandi Tulevik ja Pärnu Vaprus.

Tabeliseis:

1. Tallinna FC Flora 22p
2. JK Narva Trans 21p
3. FC Kuressaare 16p
4. Viljandi JK Tulevik 15p
5. Pärnu JK Vaprus 15p 
6. Tartu JK Tammeka 14p 
7. JK Tallinna Kalev 10p 
8. FC Elva 6p 
9. Tallinna FCI Levadia 6p 
10. Nõmme Kalju FC 4p

Parim mängija: Sander Laht (FC Kuressaare)
Parim väravavaht: Magnus Karofeld (Tallinna FC Flora)
Parim väravakütt: Aleksandr Zakarljuka (JK Narva Trans)

Parimad väravakütid:

- Aleksandr Zakarljuka.
7
- Sander Laht.
5 - Ronaldo Tiismaa, Tanel Lang, Erik Sorga.
4 - Ats Joandi, Markus Poom, Sten Reinkort, Herol Riiberg.
- Kristofer Kaasik, Artjom Komlov, Rainer Peips, Vlasi Sinjavski, Tõnis Vihmoja, Magnus Villota, Janar Õunap, Ioan Jakovlev, Steve Kingue, Kristen Saarts, Deniss Poljakov, Jevgeni Demidov.

Tulemused:

Laupäeval, 29. detsembril
15.00 FC Elva - JK Tallinna Kalev 0:5 (Kruusalu 2, Jakovlev, Bachmann, Petrov)
15.20 JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 1:0 (Zakarljuka)
15.40 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 2:2 (Õunap, Edur - Liblikmann, Demidov)
16.00 Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare 1:1 (Veering - Viira)
16.20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 1:1 (Reinkort - Poom)
16.40 JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 1:2 (Kingue - Zakarljuka, Cuomo)
17.00 Nõmme Kalju FC - FC Elva 1:2 (Tiits - Altsaar, Joandi)
17.20 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1:4 (Laht - Lang, Õunap, Kähr, Peips)
17.40 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 1:4 (Villota - Sinjavski, Poom, Järvelaid, Sorga)
18.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia 1:4 (Tekko - Vaherna, Utgof, Zanfirov, Grigorjev)
18.20 JK Narva Trans - FC Elva 2:0 (Poljakov, Solovjev)
18.40 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 2:0 (ov Pärtel, Anniste)
19.00 Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 1:3 (Mõtt - Paju, Tekko, Reinkort)
19.20 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3:(Poom, Tuhkanen, Sorga - Laht)
19.40 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia 0:0
20.00 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 0:3 (Villota, Tiismaa, Saarts)
20.20 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 3:0 (Kaasik, Laabus, Preiman)
20.40 FC Kuressaare - JK Narva Trans 3:1 (Laht, ov Tšerezov, Viira - Zakarljuka)
21.00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1:2 (Herol - Lang, Kask)
21.20 Tallinna FCI Levadia - FC Elva 3:4 (Zanfirov, Õigus, Komlov - Joandi 2, Frei, J. Kuresoo)
21.40 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2:1 (Laht, Rass - Reinkort)
22.00 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 1:4 (Kähr - N. Mihhailov, Poljakov, Škinjov, Kondrattsev)
22.20 FC Elva - Tallinna FC Flora 0:6 (Lukka, Sinjavski, Herol, Soomre, Saliste, Poom)

Pühapäeval, 30. detsembril
15.00 Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus 0:7 (Vihmoja, Sõerde, Šalda, Saarts, Limberg 2, Mõtt)
15.20 Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev 2:2 (Malinin, Komlov - Jakovlev, Bachmann)
15.40 FC Kuressaare - FC Elva 2:0 (Laht, Seeman)
16.00 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus 4:1 (Õunap, Peips, Lang, Seeder - Tiismaa)
16.20 Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev 5:0 (Kaasik 2, Preiman, Nuuma, Reinkort)
16.40 JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 3:2 (Poljakov, Zakarljuka, V. Mihhailov - Poljakov ov, Kovlov)
17.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora 0:3 (Lilander, Sorga, Herol)
17.20 Pärnu JK Vaprus - FC Elva 6:0 (Vihmoja 2, Tiismaa 2, Kõrre, Veensalu)
17.40 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 0:3 (Miil 2, Suursaar)
18.00 Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik  0:0
18.20 Tallinna FC Flora - JK Narva Trans 3:2 (Lukka, Järvelaid, Sinjavski - Cuomo, Zakarljuka)
18.40 Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC 1:2 (Utgof - pen Liblikmann, Demidov)
19.00 FC Elva - Viljandi JK Tulevik 1:3 (Joandi - Kask, Peips, Alles)
19.20 Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev 5:1 (Kuusk, Saar, Sorga, Jermatšenko, Soomre - Kingue)
19.40 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FCI Levadia 2:0 (Villota, Tiismaa)
20.00 Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare 1:3 (Reinberg - Laht 2, Suursaar)
20.20 JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka 1:0 (Zakarljuka)
20.40 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 2:3 (Lang 2 - Kingue, Anniste, Jakovlev)
21.00 Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare 1:0 (Saarts)
21.20 FC Elva - Tartu JK Tammeka 0:3 (Kapper, Pähn, Jõgi)
21.40 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans 2:4 (Demidov, Tiits - Škinjov, Zakarljuka 2, V. Mihhailov)
22.00 Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia 3:0 (Dõmov, Sorga, Herol)

LIVE-ülekanne:

Koosseisud:

Elva: Arvo Käkk (vv), Henri Härm, Andris Altsaar, Karl Bussov, Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Ats Joandi, Markus Lokk, Karl Kruus (vv), Paul-Feliks Frei, Deniss Samoilov, Martin Thomson, Jürgen Kuresoo, Mihkel Kuresoo, Veiko Maidla, Tarvo Timm, Naatan Siimeon Tamm, Remi Kõivik.

Treener: Veiko Haan.

Flora: Richard Aland (vv), Märten Kuusk, Vlasi Sinjavski, Daniel Tuhkanen, Henrik Pürg, Joonas Soomre, Henri Järvelaid, Marco Lukka, Markus Poom, Joseph Saliste, Erik Sorga, Artjom Jermatšenko, Markkus Seppik, Ralf-Sander Suvinõmm, Pavel Dõmov, Herol Riiberg, Magnus Karofeld (vv), Rasmus Saar, Michael Lilander. 

Treener: Jürgen Henn.

Kalev: Karl Andre Vallner (vv), Steve Kingue, Kaspar Laur, Kenert Anniste, Daniil Sõtšugov, Mark Petrov, Ioan Jakovlev, Reinhard Reimaa, Deniss Maksimenko, Mikk Kruusalu, Brandon Bachmann, Stiven Raider (vv).

Treener: Liivo Leetma.

Kalju: Henri Perk (vv), Dannar Pärtel, Frank Kenneth Liblikmann, Kenner Talisainen, Andreas Tiits, Marcus Suurväli, Ivan Sorokin, Kristofer Reinberg, Nevil Krimm, Bruno Domingues (vv), Kristjan Rattasepp, Hektor Talviste, Kirill Sustov, Jevgeni Demidov, Sander Taan, Karl Karumaa, Artur Holodov, Pavel Londak (vv).

Treener: Roman Kožuhhovski.

Kuressaare: Eerik Poopuu, Kristjan Moorats, Sander Seeman, Roland Kütt (vv), Maarek Suursaar, Oliver Rass, Sten Penzev, Miikael Tuus, Mairo Miil, Amor Luup, Sander Viira, Sander Laht, Karmo Paju, Märten Opp, Elari Valmas, Kristen Lapa (vv).

Treener: Jan Važinski.

Levadia: Andrei Grigorjev, Moorits Veering, Alan Mones, Karl Rudolf Õigus, Armands Aparins (vv), Markus Vaherna, Vladimir Malinin, Vladislav Zanfirov, Daniil Petrunin, Artjom Komlov, Erik Utgof, Andreas Kevin Põldvee (vv).

Treener: Vladimir Vassiljev.

Tammeka: Karl Vaabel (vv), Carl Kaiser Kiidjärv (vv), Daaniel Maanas, Sander Künnapuu, Kristofer Kaasik, Tauno Tekko, Reio Laabus, Andre Paju, Mihkel Järviste, Sten Reinkort, Sander Kapper, Temari Nuuma, Markus Kontkar, Martin Jõgi, Mart Paul Preiman, Patrick Genro Veelma, Artur Uljanov, Karli Kütt, Siim Valtna, Marti Pähn.

Treener: Kaido Koppel.

Trans: Sergei Bolgov (vv), Mihhail Pavlov, Anton Solovjev, Aleksandr Zakarljuka, Maksim Tšerezov, Nikita Mihhailov, Sergei Kondrattsev, Artjom Škinjov, Vadim Mihhailov, Irie, Aleksei Stepanov, Gianluca Cuomo, Deniss Poljakov, Aleksandr Mamenko (vv).

Treener: Irie.

Tulevik: Ergo Hünerson (vv), Andreas Kallaste (vv), Janar Õunap, Illimar Loigo, Gustav-Hendrik Seeder, Herbert Velleste, Siim Saar, Kristjan Kask, Tanel Lang, Rasmus Alles, Arlet Hunt, Kristen Kähr, Kaimar Saag, Rainer Rüütel, Rainer Peips, Karl Rudolf Org, Mark Edur.

Treener: Sander Post.

Vaprus: Hendrik Vainu (vv), Kaspar Tilga, Magnus Villota, Uku Kõrre, Tõnis Vihmoja, Rocco Mõtt, Robyn Hallmere, Enrico Veensalu, Karl Anton Sõerde, Artur Šalda, Ronaldo Tiismaa, Rene Prans, Rasmus Ilves, Robin Limberg, Reno Mark, Georg Grahv, Kristen Saarts, Ander Paabut, Raido Ott (vv).

Treenerid: Kalev Pajula ja Taavi Midenbritt.

Tutvu uute nimedega üleminekute lehel!

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
Kommentaarid

REGISTREERITUD (1)
ANONÜÜMNE (8)

rainis moll   •  
(37.157.101.***)
Karofeld PALUN ARA MANGI ENAM JALGPALLI SEE POLE NALJAKAS ENAM!!!!

TEINE PRESSIKONVERENTS
Tagasiastunud Reim: treenerivahetus annab vähemalt esialgse tõuke, loodame sellele
Ametlik: Kallaste vahetas Poolas klubi
PREMIUM LIIGA
Fantasy nipinurk: kiirelt peale tormanud uus voor suuri muudatusi meeskondades ei toonud
REIM ASTUS TAGASI
Martin Reim astus tagasi, peatreeneri ametipostile kaks kandidaati
EUROLOOS
UUS EPISOOD
Pikk ette (ja ise järele) | Kas Eesti koondis peaks juba täna alustama valmistumist 2022. aasta sügiseks?
PREMIUM LIIGAST
KÄIDI UUS LEPING
AMETLIK: Käit lahkus Fulhamist ja liitus Sloveenia tippklubiga
HEAD VAATAMIST!
Eksklusiivsed kaadrid | Mida ütles Levadia president mängijatele riietusruumis Tallinna derbi järel?
SILM PEALE!
Eksklusiivsed kaadrid | Mida ütles Levadia president mängijatele riietusruumis Tallinna derbi järel? (8)
"Silm peale!" võtab luubi alla viimase Tallinna derbi. Jälgisime kaameratega staadionil toimunut mängu eel ja järel. Mida ütles Levadia president Viktor Levada riietusruumis ja kuidas vastas võistkonna kapten Dmitri Kruglov?
 
Fännid baaris | Kes on halvim mängukorraldaja?
FÄNNID BAARIS
Fännid baaris | Kes on halvim mängukorraldaja? (8)
Korrapäratu regulaarusega poliitiliselt ebakorrektne jalgpallisaade "Fännid baaris" räägib seekord värvikatest fännireisidest, lahkab distsiplinaarkomisjoni tööd, arutab Kalju fännide raske perioodi üle ja otsib vastust küsimusele, milline on halvim mängukorraldus.
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
15
13
1
1
50:11
40
2.
Tallinna FCI Levadia
15
11
2
2
47:12
35
3.
Nõmme Kalju FC
15
9
4
2
29:14
31
4.
Paide Linnameeskond
15
9
3
3
25:9
30
5.
JK Narva Trans
15
4
6
5
20:15
18
6.
FC Kuressaare
15
4
4
7
10:21
16
7.
Viljandi JK Tulevik
15
3
3
9
13:32
12
8.
Tartu JK Tammeka
15
2
3
10
17:31
9
9.
JK Tallinna Kalev
15
2
3
10
11:39
9
10.
Maardu Linnameeskond
15
2
3
10
9:47
9
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
40
Tallinna FCI Levadia
35
Nõmme Kalju FC
31
Paide Linnameeskond
30
JK Narva Trans
18
FC Kuressaare
16
Viljandi JK Tulevik
12
Tartu JK Tammeka
9
JK Tallinna Kalev
9
Maardu Linnameeskond
9
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK