Kožuhhovski: kohtunikul polnud vaja Ugget eemaldada (5)

Nõmme Kalju peatreeneri kohusetäitja Roman Kožuhhovski nentis pärast Evald Tipneri karikafinaalis Narva Transi käest lisaajal saadud 1:2 kaotust, et kuigi kohtumise algus läks aia taha, siis mängijatele tal kokkuvõttes pretensioone pole.

"Ainuke asi, millega ma rahul ei ole, on mängu algus. Esimesed 25-30 minutit olid meie poolt kehvad. Kui olime vastasele kaks penaltit võimaldanud ja ka arvulisse vähemusse jäänud, oli emotsionaalne foon juba arusaadavatel põhjustel mitte kõige parem. Aga iga mängija pingutusega olen rahul, sest mängiti lõpuni," sõnas Kožuhhovski.

Otsustavaks hetkeks oli Kalju kapteni Maximiliano Ugge eemaldamine 68. minutil. "Kohtumise iseloomu järgi polnud tolles olukorras vaja mängijat eemaldada. Sellistes kaalukates kohtumistes peaks ikkagi mängima üheteistkümnekesi üheteistkümne vastu. Tegemist polnud veaga, mille eest pidanuks kindlasti teise kollase kaardi andma. See pole kurtmine, vaid kõigest minu isiklik arvamus.

Kui 120-minutilises kohtumises tuleb alates 68. minutist vähemuses mängida, siis muudab see muidugi kõik keerulisemaks. Alustasime teist poolaega hästi, saime palli enda kontrolli alla ja eneseusk meestes kasvas. Eemaldamise järel ei suutnud me enam mängu eriti üles ehitada. Aga kordan, et olen kõigi oma mängijate esitustega rahul," rääkis Kožuhhovski.

Kalju hooaeg jätkub teisipäeval, kui Premium liiga 13. voorus kohtutakse võõrsil Paide Linnameeskonnaga.