Kristal nõustus, et tegemist oli hävinguga: probleemid on meil suured (9)

Flora U21 käest karikavõistluste veerandfinaalis piinliku 3:7 kaotuse teeninud Viljandi Tuleviku peatreener Marko Kristal tunnistas, et tegu oli totaalse hävinguga.

"Kui vaadata seda, et üks on Premium liiga meeskond ja teine on Esiliigas, siis võib öelda küll, et olime favoriidid. Väljakul see aga välja ei tulnud ja selge on see, et tugevam meeskond võitis."

Tänavu on Tulevik saanud punkte vaid kahest kohtumisest ning liigas on kirjas neli punkti. "Me ei ole kõige paremas seisus. Kui vaadata meie kaitseliini, siis on igas mängus uued mehed ja nii kindlust ei tule. Seal mängivad mehed, kes kaitses mängima ei peaks, aga see ei ole vabandus. Premium liiga meeskond peaks suutma endale mitte lasta seitse väravat."

Kui täna lasti lüüa seitse väravat Flora U21-l, siis laupäeval ootab ees Flora esindusmeeskond. "See on uus mäng, aga selge on see, et probleeme meil on ja probleemid on suured. Klubi tegeleb nendega."