Legioni edu kasvas 12 punktile (galerii) (0)
Esiliiga B liider Tallinna Legion alistas Pärnu Jalgpalliklubi 3:2 ja jätkab täiseduga. Legioni edumaa Tartu Tammeka U21 ees kasvas 12-punktiliseks.
Tartlased jäid neljandat mängu järjest võiduta, piirdudes 2:2 viigiga Lasnamäe Ajaxi vastu. Vaata sellest kohtumisest Oliver Tsupsmani pildigaleriid!
Nõmme United alistas viimase veerandtunni väravatest Vändra Vapruse 3:0. Nõmmekad on nüüd Tammeka U21-st vaid kahe punkti kaugusel ja omavad ühte mängu varuks.
Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):
6. mail kell 13.00 Männiku kunstmuruväljakul
FC Nõmme United - Vändra JK Vaprus 3:0 (0:0)
77. Rasmus Värk, 90. Pavel Fedorenko, 90+3. Mark Rõõmussaar
Hoiatused: 50. Kaarel Saaremets, 61. Greger Könninge
Mänguolud: +16, päikseline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 62
Peakohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud: Tauno Rämson, Andres Jahimaa
United: Karl Jakob Hein, Eddie Ever (58. Janar Adler), Pavel Fedorenko, Kevin Koppel (58. Raimond Eino), Ott Ottis (77. Steven Salmistu), Robi Saarma (72. Gregory Piiber), Taavi Martoja, Kristen Niilop, Mark Rõõmussaar, Igor Žarikov (62. Rasmus Värk), Robert Veskimäe.
Varus: Janar Adler, Lars-Indrek Aigro, Raimond Eino, Marko Jagor, Gregory Piiber, Steven Salmistu, Rasmus Värk.
Vändra: Hans Naano, Martin Pärn, Toomas Eier, Ranet Lepik, Jargo Pert, Harris Jürissaar, Rein Kontus (68. Marlon Kivisild), Greger Könninge, Andro Aavik (53. Elvis Lind), Kaarel Saaremets, Albert Anissimov (28. Ronek Saal).
Varus: Ronek Saal, Elvis Lind, Toomas Mangusson, Marlon Kivisild.
6. mail kell 13.00 Wismari staadionil
Tallinna JK Legion - Pärnu Jalgpalliklubi 3:2 (2:1)
2. Stefan Tšendei, 11. Dmitri Kovtunovitš, 65. Rejal Alijev - 45. pen. Risto Pärnat, 52. ov. Artur Šarnin
Hoiatused: 38. Stefan Tšendei, 44. German Ussov, 58. Artur Šarnin, 68. Šahrijar Abdullajev - 38. Tarmo Kovalevski, 56., 74. Jako Kanter, 90. Veiko Vespere
Eemaldamine: 74. Jako Kanter (Pärnu)
Mänguolud: +17, päikseline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 40
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Andres Kalvik, Allar Nõugast
Legion: Eduard Orehhov, Aleksandr Volodin, Artur Šarnin, German Ussov, Šahrijar Abdullajev (69. Ilja Jazev), Kirill Vinogradov, Deniss Vnukov, Dmitri Kovtunovitš, Jevgeni Baranov (86. Marek Šatov), Stefan Tšendei (57. Sergei Bilinski), Rejal Alijev.
Varus: Nikita Kajalin, Sergei Bilinski, Ilja Jazev, Ivan Šišov, Marek Šatov.
Pärnu: Kaupo Koort, Reimo Madissoo, Martin Mardiste, Mirko Mardiste, Jako Kanter, Risto Pärnat, Igor Mohhov (76. Kris Antsmaa), Joonas Sild (85. Veiko Vespere), Tarmo Kovalevski, Jevgeni Novikov, Kein Makovei.
Varus: Kermo Hunt, Veiko Vespere, Kris Antsmaa, Kevin Mihkelson.
7. mail kell 19.00 Võru Spordikeskuse staadionil
Võru FC Helios - Paide Linnameeskond U21 2:0 (2:0)
19. pen. Sander Taan, 37. Aleksandr Pruttšenko
Realiseerimata penalti: 71. Sander Taan (Helios)
Hoiatused: 21. Valeri Šabanov, 63. Vladislav Vallades - 1. Rait Õlge, 18. Robin Tarius, 41. Markus Allast, 57. Siim Aer
Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 185
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Silver Sepp, Egerd Pajustik
Helios: Tommy Tooming, Žann Šmidt, Vladislav Gussev (52. Sergei Starovoitov), Andres Verst, Arlet Raha, Reijo Künnapuu (57. Vladislav Vallades), Raul Rebane, Valeri Šabanov (61. Eduard Desjatski), Aleksandr Pruttšenko, Sander Taan (83. Tarvi Suvi), Arsen Katšmazov (68. Sören Veiolainen).
Varus: Vladislav Vallades, Sören Veiolainen, Eduard Desjatski, Tarvi Suvi, Sergei Starovoitov, Mihkel Liping.
Paide U21: Siim Aer, Markus Allast, Sören Kaldma, Uku Lattik (46. Hans Artur Ehman), Jaagup Luts (68. Jarmo Laanetu), Kevin Metso (73. Kevin Kärp), Mattias Sapp, Rico Reinoja, Robin Tarius, Ander Ott Valge, Rait Õlge.
Varus: Hans Artur Ehman, Kevin Kärp, Jarmo Laanetu, Sten Erik Tuuleveski.
7. mail kell 19.00 Ajaxi staadionil
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka U21 2:2 (0:1)
50. Aleksandr Starodub, 52. Vjatšeslav Rubannikov - 35. Risto Tepper, 60. Marten Metsniit
Hoiatused: 25. Sergei Tasso, 57. Vadim Samulin, 64. Konstantin Potapov, 68. Vitali Mihhasev - 35. Risto Tepper, 43. Daaniel Maanas, 52. Artur Uljanov, 70. Markus Kontkar
Mänguolud: +16, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 53
Peakohtunik: Teet Allas
Abikohtunikud: Karolin Kaivoja, Paavo Männi
Ajax: Rene Merilo (46. Andrei Golovin), Martin Gontšarov, Vadim Samulin, Sergei Kobjakov, Konstantin Potapov, German Jermakov, Dmitri Papitšõts, Vjatšeslav Rubannikov, Aleksandr Starodub, Sergei Tasso (77. Vitali Mihhasev), Sten Penzev (90+1. Ilja Postõka).
Varus: Alex Renin, Sergei Zakusilo, Vitali Mihhasev, Andrei Golovin, Ilja Postõka.
Tammeka U21: Carl Kaiser Kiidjärv, Marten Metsniit, Sander Künnapuu (87. Frederik Mathias Helm), Daaniel Maanas, Mikk Raid (73. Karlo Korss), Artur Uljanov, Dominic Laaneots (62. Andre Varusk), Andre Ojala, Markus Kontkar, Risto Tepper (53. Andres Dobõšev-Proosväli), Patrick Genro Veelma (83. Rasmus Luha).
Varus: Karlo Korss, Andre Varusk, Frederik Mathias Helm, Rasmus Luha, Andres Dobõšev-Proosväli.
7. mail kell 19.00 Sportland Arenal
Tallinna FC Flora U19 - Kohtla-Järve JK Järve 1:2 (1:1)
29. Enrice Lumiste - 43. pen. Aleksandr Ivanjušin, 83. Artur Makarov
Hoiatused: 42. Nikita Ustritski, 64. Künter Pajumägi, 90+3. Nikita Balanenkov - 23. Erik Kruglov, 64. Raivo Saar, 90+3. Danila Tsõgankov, 90+3. Viktor Gussev
Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 16
Peakohtunik: Revo Sirel
Abikohtunikud: Kristjan Lukk, Silver Suup
Flora U19: Kevin Krünvald, Axel Mart Sepp, Nikita Ustritski, Künter Pajumägi, Markus Orav, Igor Ustritski, Ivan Timofejev (81. Aleksandr Iljin), Enrice Lumiste (66. Joonas Soomre), Nikita Balanenkov, Mathias Palts (69. Tormi Ohtla), Sven Reintak.
Varus: Mattias Muuk, Gerd Eston Sepp, Tormi Ohtla, Kaur Kennet Karjane, Hendrik Saliste, Joonas Soomre, Aleksandr Iljin.
Järve: Viktor Gussev, Jevgeni Malahhov, Nikolai Martšuk, Erik Kruglov, German Narnitski, Danila Tsõgankov, Nikita Volkov (37. Artur Makarov), Dmitri Smirnov, Raivo Saar, Aleksandr Ivanjušin, Gleb Pevtsov.
Varus: Aleksandr Gerassimtšik, Artur Salmus, Pavel Zakutailo, Artur Makarov.
Tabeliseis: