Levadia alistas Infoneti raskustega (0)

Levadia hoidis mänguniite enda käes algusest peale, kuigi päris esimestel minutitel tegutsesid Levadia mängijad üsna närviliselt - söödud olid ebatäpsed või jõudis esimesena pallini keegi Infoneti mängijatest.

Seda tõestas ka esimene karistuslöök - Aleksei Jahhimovitš saatis palli paremalt äärelt Infoneti trahvikasti, ent järgnes suluseis. Infonet vastas poole minuti pärast nurgalöögiga, millest sündis aga hoops Levadia esimene värav - Infoneti mängija ei suutnud korralikult Levadia trahvikastist välja löödud palli vastu võtta ning järgnes Levadia kiire rünnak. Kõigest paar söötu ning Artur Rättel jättis suurepärase triblinguga kolm Infoneti kaitsjat pealt vaatama, kui ta palli võimsa löögiga Matvei Igoneni värava nurka saatis - 1:0!

Infonet viigistab, aga mitte kauaks

Löödud värav mõjus Levadiale rahustavalt - Infonetil õnnestus mäng Levadia poolele üle viia ning selle tulemuseks olid mõned nurgalöögid, kuid nendest ei sündinud ei Infoneti väravat ega Levadia kiiret rünnakut. Siiski tekkis tunne, et Infonet viigistab mõne aja pärast skoori - Levadia lubas neil minutitel vastasele väga palju - ja see tunne sai ilmsiks - Konstantin Nahki sooritatud karistuslöök paistis esialgu ohutu olevat, kuid ta saatis trahvikasti joonelt palli tagasi värava poole, kus eikuskilt ilmunud Manucho saatis nahksfääri Roman Smiškost mööda - 1:1!

Kuid viigiseis ei kestnud kaua - Levadia hakkas taas täispöördel mängima ning juba nelja minuti pärast pani Rimo Hunt palli umbes 20 meetrilt Igonenile seljataha 2:1!

Levadia üritas kohe skoori suurendada, kuid ka Infonet sai mängu rohkem käima. Infoneti koosseisus oli kõige aktiivsem kahtlemata Manucho, kes oli lausa peatumatu, proovides igalt mänguhetkelt võtta, mis võtta oli antud. Üleüldse jättis Infonet väga sümpaatse mulje - tundub, et see on just nn treenerimeeskond - oskuste nappus nivelleeritakse hea mängudistsipliiniga ning kirgliku suhtumisega igasse mängusituatsiooni.

Esimese poolaja viimased minutid kulgesid pigem Infoneti poolel - Levadia mängijad soovisid oma edu kindlustada, kuid katsed jäid siiski tulemusteta.

Teine poolaeg algas palju rahulikumalt. Levadia peatreener Marko Kristal oli sunnitud vahetuse tegema - Artur Rätteli vigastuse tõttu ilmus platsile Ingemar Teever. Teisel poolajal oli mäng juba täielikult Levadia kontrolli all - Infonetil ei lubatud väga palju kombineerida ning pigem Levadia otsustas, et selline skoor (2:1) sobib ja 3 punkti on ikka 3 punkti. Seega, jah, olid mõned rünnakud ja poolohtlikud momendid, ent selliseid nagu esimesel poolaajal rohkem ei tekkinud. Viimastel minutitel üritas Infonet standardolukordadest kasu saada, kuid Nahki karistuslöögid polnud Levadia kaitsjate jaoks sugugi ohtlikud. Pigem oli Levadial võimalus teha skooriks 3:1 kui Infonetil viigistada - ent viimastel minutitel tekkinud teise poolaja ohtlikem moment lõppes Igoneni supertõrjega. Kohtumine lõppes seega 2:1 ning Levadia jätkab esikoha jagamist, kuid Infonet näitas veelkord, et väga kergelt seda meeskonda alistada ei ole võimalik.

Mängu parim - Rimo Hunt

Võiduvärava autor Hunt näitas väga head aktiivsust ja triblingut ja vajadusel tõttas appi ka kaitsjaile.