Flora alistas Transi, Infonet päästis viigi (3)

Lillekülas toimunud kohtumine algas hoogsalt, kui esimeste minutite jooksul pääsesid nii Flora kui Transi ründajad korra väravavahiga üks-ühele. Prosa üritas Smelkovist mööda mängida, kuid ebaõnnestunult ning Lvovi löögi Pedõk tõrjus.

Pärast neid võimalusi mäng vaibus ja Flora hakkas domineerima. Trans tegi aga kõrget pressi ja Flora oli sunnitud pikkade pallidega võimalusi idavirumaalaste seljataha otsima, kuid enamasti ei leidnud söödud meeskonnakaaslast.

Sellisel viisil esimene poolaeg lõppes ja ka teine algas. Trans seisis kaitses hästi ja enamasti sündisid ohtlikud hetked standardolukordadest. Seda muutis aga Flora värske täienduse Lamin Suma mängu tulek, kes Luigendi hea söödu peaga üle väravavahi tõstis. 86. minutil sai värava kirja ka Albert Prosa ja 2:0 kohtumine lõppes.

Tartus oli mäng samuti võimalustevaene. Esimesel poolajal proovisid mõlemad meeskonnad kaugelt, kuid tulutult.

Teisel poolajal avas Tammeka aga väravatearve, kui Tamm andis nurgalöögi kasti ja kõige kõrgemale kerkis Mboungou. Infonet pani viimastel minutitel aga surve peale ja lõpuks kandis see vilja. Külalised said 22 meetrilt karistuslöögi ja Nahk keerutas palli vasaku posti kõrvale.