Infonetil seekord Florat üllatada ei õnnestunud (3)

Flora alustas kohe mängu aktiivselt ja Infonetil pandi esimesest minutist kõrge press peale. Kodumeeskonna kaitse aga püsis ja Floral oli vaja standardolukorda, et Igoneni seljataha pall lüüa. See sündis 26. minutil, kui Albert Prosa jäeti kastis väga vabaks ja sai mänguvahendi peaga võrku lükata.

Esimene poolaeg oli täielikult Flora kontrolli all ja Infoneti rünnak oli päris nähtamatu. Kaitse neil aga püsis ja ka teine Flora värav sündis nurgalöögist. Seekord oli täpne Post, kes Prosa söödu võrku lõi.

Teine poolaeg ärkas ka Infoneti rünne ja 59. minutil tõi see ka edu. Trevor Elhi sai paremalt äärelt tsenderdada ning madal pall leidis värava eest Lipini, kes sealt enam ei eksinud.

Lõpp kulges aga küllaltki võimalustevaeselt. Mõlemal meeskonnal olid mõned poolikud olukorrad, kuid lõpuvile kõlades jäigi tabloole 1:2.

28. septembril kell 19.30 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)

Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora 1:2 (0:2)