Puri küttis tiitliheitlust mitu kraadi kuumemaks (3)

Foto: Gertrud AlatarePremium Liiga oluliseim kohtumine peeti täna kindlasti Kadriorus, kus gigantide heitluses alistas Nõmme Kalju Eino Puri väravatest Levadia 2:1.

Tormilisel avapoolajal läks Kalju 16. minutil juhtima, kui Eino Puri suunas peaga võrku Ken Kallaste nurgalöögi. 33. minutil oli Puri aga patuoinaks seesama Puri ning tema põhjustatud penalti realiseeris kindlalt Dmitri Kruglov.

Teisel poolajal jäid rohesärgid 58. minutil vähemusse, kui Aleksei Jahhimovits tõmbas viimase mehena maha Damiano Quintieri. 73. minutil kasutas kodumeeskond selle ka oivaliselt ära, kui sarnaselt esimeselt poolajale suunas Eino Puri Ken Kallaste antud tsenderduse võrku.

Pärast seda ründas tormiliselt ka Levadia, kuid tulemust see ei toonud ning seega tõidki Puri väravad tiitilheitlusesse kõvasti pinget juurde.

Teises tänases kohtumises läks Paide võõral väljakul Sillamäe vastu varakult Andre Mägi penaltist juhtima, aga poolajaks oli seis Paide poolt vaadatuna juba 1:3. Selle tulemusega mäng lõppeski.

24. septembril kell 17:00 Kadrioru staadionil (Roheline aas 24, Tallinn)
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia 2:1 (1:1)
16., 72. Eino Puri - 33. pen. Dmitri Kruglov

Hoiatused: 21. Jorge Rodrigues, 32. Eino Puri, 59. Damiano Quintieri - 29. Andero Pebre, 52. Aleksei Jahhimovitš, 79. Rimo Hunt, 80. Oleksandr Voltškov, 88. Dmitri Kruglov, 90.+1. Ilja Antonov
Eemaldamine: 55. Aleksei Jahhimovitš
Mänguolud: +8, pilves ilm; muruväljak väga heas seisukorras.