Flora võitis napilt, Kalju suurelt (0)
Meistriliiga 31. vooru viimastes mängudes teenisid võidu Tallinna Flora ja Nõmme Kalju.
Mitteametlikud protokollid:
23. septembril kell 16.00 Sillamäe Kalevi staadionil
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora 1:2 (1:1)
32. Pavel Aleksejev - 14. Martin Miller, 70. Rauno Alliku
Väravasöödud: 32. Deniss Vnukov - 14. Rauno Alliku, 70. Maksim Gussev
Hoiatused: 34. Oleksandr Suhharov, 58. Dmitri Kovtunovitš
Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 164
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Sander Saga, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Dmitri Vinogradov
Sillamäe: Eduard Orehov, Oleksandr Suhharov, Aleksei Jepifanov (82. Roman Grigorevski), Vladislav Tšurilkin, Mihhail Slaštšjov, Pavel Aleksejev, Dmitri Kovtunovitš (86. Artur Laks), Deniss Vnukov, Aleksandr Ivanjušin, Aleksandr Savin, Aleksandr Volkov.
Varus: Mihhail Starodubtsev, Roman Grigorevski, Erik Anohhin, Artjom Davõdov, Daniil Šišov, Artur Laks, Ilja Šepelev.
Flora: Mait Toom, Gert Kams, Marco Lukka, Kevin Aloe, Joseph Saliste, Mihkel Ainsalu, Brent Lepistu, Zakaria Beglarišvili (86. Mark Anders Lepik), Rauno Alliku, Martin Miller (69. Maksim Gussev), Rauno Sappinen.
Varus: Richard Aland, Vladislav Kreida, Maksim Gussev, German Šlein, Markus Poom, Roman Sobtšenko, Mark Anders Lepik.
23. septembril kell 16.00 Hiiu kunstmurustaadionil
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus 6:0 (4:0)
14., 24., 86. Liliu, 21., 46. Nikolai Mašitšev, 29. Deniss Tjapkin
Väravasöödud: 21. Artjom Dmitrijev, 24. Artur Valikajev, 46. Liliu, 86. Trevor Elhi
Hoiatused: 90+1. Robert Kirss, 90+2. Igor Subbotin
Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 548
Peakohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Silver Sepp, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Jagnar Jakobson
Kalju: Vitali Teleš, Karl Mööl, Henrik Pürg (34. Kermo Pihelgas), Deniss Tjapkin, Andrei Sidorenkov (66. Trevor Elhi), Artjom Dmitrijev, Artur Valikajev, Igor Subbotin, Robert Kirss, Nikolai Mašitšev (56. Carlos), Liliu.
Varus: Henri Perk, Trevor Elhi, Carlos, Tarmo Neemelo, Rauf-Roman Mikailov, Jevgeni Demidov, Kermo Pihelgas.
Pärnu: Hendrik Vainu, Jako Kanter, Magnus Villota, Karl Palatu, Tõnis Vihmoja, Enrico Veensalu (65. Oskar Lepik), Rauno Tutk, Rasmus Peetson (84. Dmitri Kutsarev), Kristofer Kaasik, Uku Kõrre (78. Rocco Mõtt), Kristen Saarts.
Varus: Andreas Kallaste, Rocco Mõtt, Oskar Lepik, Dmitri Kutsarev, Robyn Hallmere.
LIVE-ülekanne: