Fänniturniiri võitsid Pärnu Vaprad Karud (5)

Foto: Hendrik OsulaFännirühmade mõõduvõtus jäid peale Pärnu Vaprad Karud, kes seljatasid finaalmängudes Paide fännid ja kohtunikerühmituse KüKK.

Selleaastasel turniiril osales 16 fännirühma, kellele pakkusid konkurentsi ka kohtunike KüKK ja Soccernet.ee enda esindus. Omapärase formaadiga turniiri kolmeliikmelise finaalgrupi ja sellega ka kogu turniiri võitis Pärnu meeskond.

Legendaarses laululahingus ühte võitjat aga ei selgunud. Fännirühmitusi hindanud viis kohtuniku andisid nii Electric Legionile kui Roosadele pantritele võrdselt punkte.

LIVE-ülekanne:

Fänniturniiri alagrupid:

A-grupp: White Green Supporters (Levadia fännid), Koeru fännid, IFK (Infoneti fännklubi)
B-grupp: Tammeka fännid, Kalevite Kants (Tallinna Kalevi fännid), Soccernet.ee
C-grupp: Tatsu JSK (Kuusalu Raja fännid), Electric Legion (Welco Elektri fännid), Roosad Pantrid (Nõmme Kalju fännid)
D-grupp: Viikingid (Kuressaare fännid), Rakvere Pullid (Rakvere Tarva fännid), Pärnu Vaprad Karupojad (Pärnu Linnameeskonna fännid)
E-grupp: Viljandi Tuleviku fännid, Flora fännklubi Viies Sektor, Jalgpallihaigla
F-grupp: Kohtunikeühendus KüKK, Paide Linnameeskonna fännid, Sillamäe Bears (Sillamäe Kalevi fännid)

Koosseisud:

A-ALAGRUPP

Koeru JK fännid - 4p

Silver Flink (1986), Gren Kallasmaa (1992), Tauno Allmere (1969), Remo Öpik (1969), Kaido Abner (1981), Andres Pajula (1974), Janek Kruusalu (1972), Janno Kupper (1978), Kaarel Jalakas (1995), Margus Laanep (1971), Enti Inno (1982), Hanno Kerem (1976)

IFK (FC Infoneti fännid) - 3p

Dmitri Azarov (1972), Deniss Salmijanov (1998), Igor Tolmaciov (1978), Aleksandr Enci (1984), Nikita Azarov (1993), Aleksandr Aleksejenko (1979), Alex Scheperin (1983), Aleksandr Altosar (1981), Dmitri Grigorjev (1987)

White Green Supporters (FC Levadia fännid) - 1p

German Levenets (1997), Dmitri Leleka (1984), Evpati Limonadov (1986), Gleb Gest (1991), Aleksei Jermolov (1987), Boris Smislovski (1992), Dmitri Voroshilov (1992), Mai Abrikosov (1985), Grigori Solovjov (1983), Aleksandr Zaitsev (1986), Stanislav Levonjuk (1986)

B-ALAGRUPP

Tartu Tammeka fännid - 4p

Mihhail Olefirenko (1990), Silver Suurniit (1988), Jevgeni Samoilov (1991), Rainer Printsmann (1983), Kaido Vahkal (1975), Jüri Raudmaa (1975), Martin Kivimäe (1993), Kermo Kadak (1992)

Treener: Üllo Paabel

Soccernet.ee - 2p

Ivar Lepik (1994), Veiko Kampura (1985), Raul Ojassaar (1993), Hendrik Osula (1993), Enn Mäeorg (1991), Rasmus Raidla (1993), Kasper Elissaar (1993)

Treener: Siim Pulst

Kalevite Kants (Tallinna Kalevi fännid) - 1p

Anu-Mari Kivisiv (1994), Mihkel Pool (1994), Tõnis ''Dareth'' Nurk (1984), Kervin Kull (1992), Kaspar Kull (1991), Bert ''Berdo'' Jämsä (1991), Ivor Piir (1995), Ken ''Kun'' Tali (1991), Rihard ''Uss'' Küttis (1993), Hendrik ''Hentsu'' Veevo (1984), Kaur ''Kahur'' Lillipuu (1992), Andre ''Kaza'' Kaasik (1993), Margus Koppel (1991), Jana Pipar (1994), Märten Mändla (1996)

Treenerihärra: Oskar Pärt Mölder

C-ALAGRUPP

Roosad Pantrid (Nõmme Kalju fännid) - 6p

Georg Mirek 'Mister' King (1993), Mario 'Romario' Tromp (1991), Urmas 'Myrgel' Pardane (1981), Kaarel 'Masturbinho' Aruoja (1994), Peeter Seppel (1992), Tomaš 'Tomm' Urban (1976), Priit 'Tarts' Läänesaar (1991), Aivar 'Ats' Rosmann (1989), Lauri 'Lauriisimo' Piigert (1991), Ott Mõtshärg (1993), Priit 'Rallikas' Riisman (1991), Margus Martin (1973), Taimo 'Taimomees' Nurmetu (1990), Tõnis Tippel (1990), Rasko Parve (1989)

Treener: Mario Tromp

Electric Legion (JK Welco Elektri fännid) - 3p

Mart "paks" Raamat (1988), Riho "von Bock #CR7" Rokk (1988), Mihkel "miku" Tamm (1988), Mattias "lil' Mat" Lunge (1987), Karl "Pepe" Astok (1989), Aare "headkäed" Puussaar (1988), Indrek "small-Ints" Toomas (1990), Raigo "go" Rosental (1988), Martin "kõrgep***" Kõrgemäe (1989), Henri "einz" Järv (1988), Ott Marten "väike-Ott" Lunge (1991), Carl "Pupi" Pihor (1993), Mirko "Kikkapea" Kikkamägi (1988)

OMANIK: Tõnu "Tikker" Tiirmaa
Treener: Andreas Lunge
Abitreener: Mikk Valtna
Väravavahtide treener:Andres Reiljan
Üldkehalise ettevalmistuse treener: Kusi
Võistkonna mänedžer: Siim Valtna
Võistkonna mänedžeri assistent: Julius Raamat
Võistkonna mänedžeri assitent rahvusvahelise suhtluse alal: Heiko Sallok
Võistkonna mänedžeri assistent avalike suhete alal: Veiko Seliste
Füsioterapeut: Martin Kiho
Varustuse mänedžer: Elisabeth Markus
Pressiatašee/õhuvõitluse treener: Kadi Parts
Turvateenistuse ülem: Triin Kaasik

Tatsu JSK (Kuusalu Raja fännid) - 0p

Ruslan Beketov (1992), Kert Õun (1993), Kristo Õun (1995), Hans Hendrik Kirsila (1993), Kaijo Rüütsalu (1993), Kaarel Rüütsalu (1991), Kristo Filatov (1988), Gert Urb (1992)

D-ALAGRUPP

Rakvere Pullid (Rakvere Tarva fännid) - 4p

Andres "Ants" Rattassep (1991), Rivo "k2bo" Pilsas (1992), Karl-Kristjan " Kaka" Kivisto (1997), Rait "trasberg" Randrüüt (1992), Hendrik "Hents" Anderson (1990), Robert "Robi" Kiik (1991), Anton "Roosa Panter" Basmanov (1991), Peeter "Pets" Siak (1988), Erkko "Doktor" Liiv (1991), Rene "Vanem" Kuusik (1984), Mart "Mammu" Kiis (1994), Argo "Arx" Petrovits (1991), Raido "Plaan B" Roostalu (1983), Artti Kasemets (1983), Madis Akel (1983)

Treener: Rait Randrüüt

Pärnu Vaprad Karupojad (Pärnu Vapruse fännid) - 3p

Romet "Juveman" Mihkels (1983), Erkki "Hampel" Grenberg (1971), Henry Hoolma (1988), Kristo Palm (1994), Steiv "meesmuiste" Silm (1983), Lauri Senješ (1987), Sander "kprsoo" Soosaar (1983), Karl Pajula (1997)

Viikingid (FC Kuressaare fännid) - 1p

Kristjan Lukk (1991), Angelo Palmeri (1975), Taavi Meier (1990), Mairo Tänav (1992), Mihkel Lember (1991), Karl-Oskar Villsaar (1992), Mark Gortfelder (1991), Toomas Soots (1993), Elari "Fänn" Roes (1990), Madis "Sepp" Sepp (1989), Taavi "Ilves" Ilves (1989), Heikki Hiiuväin (1989), Martin Hang (1992)

Peatreener: Lauri "Post" Post
Esindaja: Elari Roes

E-ALAGRUPP

Jalgpallihaigla (koondise fännid) - 4p

Mari-Helene Kaber (1992), Jan Robert Jantson (2001), Martin Ohlo (1992), Rando Kikkas (1994), Martin Lilienberg (1993), Merilin Takk (1994), Priit Aavasalu (1981), Kristo Altmäe (1978), Kristofer Mägi, Sander Pavlov, Valdek Toomast (1969), Kalev Kilumets, Urmo Timusk (1986), Indrek Nuuma (1985), Lauri Esko (1987)

Treener-esindaja: Frank Kolde (1969)

FC Flora fännklubi "Viies Sektor" - 2p

Marek "Markofkin" Tiits (1980), Pärtel "Raam" Pilt (1991), Jaanus "Nuutu" Nuutre (1989) , Brandon "Esimees" Paimal (1994) , Raul "Bioloog" Kurrista (1988), Lauri "Opel" Lu (1882), Lauri "Asi" Asu (1978), Aivar "Ugla" Ukleika (1977) , Kevin "Jokker" Rannu (2004), Gert "Tank" Nõgu (1990), Almar "Satelliit" Kielas (1984), Joonas "Arhiiv" Kuusemäe (1997), Kert "Belfast" Rannu (1980), Kevin "Jokker" Rannu (2004), Sander "Käkiloopija" Villo (reede öösel)

Treener: Mark Tiits
Jurist: Iluz Meez
Pallipumbanõela puhastaja: Vanglavend
Pallupumbapuhastaja asetäitja: Aadu ja viinad
Jõuluvana: Senaator

Viljandi Tuleviku toetajad - 1p

Alvar Loog (1975), Helar Põldmaa (1980), Maris Kuldkepp (1986), Helen Kuldkepp (1984), Janek Mäe (1988), Lauri Koogas (1985), Jako Arula (1989), Risto Naerismägi (1992)

Treener: Alvar Loog

F-ALAGRUPP

Paide Linnameeskonna fännid - 4p

Giorgi Feštšin (1991), Edward Ubaleht (1992), Karl Hütt (1993), Raido Nurk (1992), Elen Hermanson (1997), Tõnis, Aruste (1991), Maikel Jätsa (1992), Tõnn Luts (1992), Karl Rooba 1992), Allan "iluspoiss" Kõrts (1990), Madis Glase (1992), Robert Piho (1989), Janek Susi (1989), Karel Roosipuu (1989)

Treener: Janek Susi

KüKK (kohtunikud) - 4p

Taavi Puuorg (1985), Gaius Mets (1980), Kaido Mägi (1977), Margo Noode (1969), Jagnar Jakobson (1992), Sander Saga (1987), Rein Väin (1978), Revo Sirel (1984), Kristjan Vardja (1994), Simmo Tõnisson (1994), Lennart Komp (1986), Artjom Aleksejev (1993), Anton Noor (1978)

Peatreener: Reelika Turi

Sillamäe Bears (Sillamäe Kalevi fännid) - 0p

Sergei Bogdanov (1987), Sergei "Yorman" Dervenjov (1985), Dmitri "Der Dimash" Dervenev (1988) , Deniss "GT" Kirejev (1985), Mihhail "MIX" Lavrov (1983), Ilja "Snatch" Bazulin (1988), Andrei "KeeH" Kuptsov (1987), Mihhail Kulik (1985), Vassili Protsenko (1987)

Treener: Sergei Dervenjov

Ajakava:

(Alagrupimängud)
15:00 WGS - Koeru fännid 0:0
15:11 Tammeka fännid - Kalevite Kants 2:0
15:22 Tatsu JSK - Electric Legion 1:2
15:33 Viikingid - Rakvere Pullid 0:0
15:44 Viljandi Tuleviku fännid - Viies Sektor 0:0
15:55 KüKK - Paide Linnameeskond 1:1
16:06 Koeru fännid - IFK +:-
16:17 Kalevite Kants - Soccernet.ee 1:1
16:28 Electric Legion - Roosad Pantrid 0:2
16:39 Rakvere Pullid - Pärnu Vaprad Karupojad 2:0
16:50 Viies Sektor - Jalgpallihaigla 1:1
17:01 Paide Linnameeskond - Sillamäe Bears 1:0
17:12 WGS - IFK 0:1
17:23 Tammeka fännid - Soccernet.ee 0:0
17:34 Tatsu JSK - Roosad Pantrid 0:1
17:45 Viikingid - Pärnu Vaprad Karupojad 0:2
17:56 Viljandi Tuleviku fännid - Jalgpallihaigla 0:2
18:07 KüKK - Sillamäe Bears 1:0

(Lohutusringi esimene voor)
18:18 Tatsu JSK - Viikingid 2:0
18:29 Soccernet.ee - Kalevite Kants 0:1
18:40 Viljandi Tuleviku fännid - Sillamäe Bears 0:5

(Veerandfinaalid)
18:51 Koeru fännid - WGS 0:3
19:02 Tammeka fännid - Elektric Legion 0:0, pen. 2:0
19:13 Roosad Pantrid - Pärnu Vaprad Karupojad 0:1
19:24 Rakvere Pullid - Viies Sektor 3:0
19:35 Jalgpallihaigla - KüKK  1:3
19:46 Paide fännid - IFK 2:1

Soccernet.ee võistkond loobus veerandfinaalidest

(1. poolfinaal)
19:57 WSG - Pärnu Vaprad Karupojad 0:2
(Lohutusringi finaalvoor)
20:08 Kalevite Kants - Tatsu JSK 2:0
(2. poolfinaal)
20:19 Tammeka fännid - KüKK 0:1
(Lohutusringi finaalvoor)
20:30 Kalevite Kants - Sillamäe Bears 0:1
(3. poolfinaal)
20:41 Rakvere Pullid - Paide fännid 1:1 pen. 1:3
(Lohutusringi finaalvoor)
20:52 Tatsu JSK - Sillamäe Bears -:+

Lohutusringi lõppseis:

1. Sillamäe Bears - 6p
2. Kalevite Kants - 3p
3. Tatsu JSK - 0p

21:03 LAULULAHING

Elektric Legion ja Roosad Pantrid jäid 24 punktiga (maksimum 25) esimest kohta jagama.

(Finaalid)
21:20 Pärnu Vaprad Karupojad - KüKK 1:0
21:31 Paide fännid - Pärnu Vaprad Karupojad 0:1
21:42 KüKK - Paide fännid 1:0

Finaalide lõppseis:

1. Pärnu Vaprad Karud 6p
2. KüKK 3p
3. Paide fännid 0p

21:55 Autasustamine

Toetajad:

  

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

topelt   •  
(84.50.11.***)
Altosar mängis infoneti eest 2011 ka esiliigas
jaja   •  
(178.155.147.***)
purustaja   •  
(213.35.169.***)
issand kui sitt mängude ülevaade soccernetilt(ei suudeta isegi õigeid väravalööjaid ja kaardi saajaid kokku panna) soccerneti ja kalevi mängus lõi kalevi värava rihard küttis ja kaks sekundit hiljem sai ta punase, kuna vastaste väravavaht tõmbas teda käest ja ta lükkas ta eemale(eesti kohtunikud on ikka väga väga väga väga sittad)
dnb   •  
(87.119.163.***)
kas mitte JPH ei kaotanud kohtunikele 1:2
elx   •  
(82.131.67.***)
purustaja, ehk oli ülesandmislehele nimed valesti märgitud?

Sisene
Lugu Tokyost | Austraalia naiskonna veteran Aivi Luik: olen karjääris jõudnud kaugele tänu eesti verele
OLULIST
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Natho üleminek üllatas kõiki, aga kuidas nad koos Beglarišviliga väljakule mahuvad?
MÖÖL RÄÄGIB SUU PUHTAKS
Mööl räägib suu puhtaks: minu jaoks polnud rahuldav, et kaotame liidritele juba kümne punktiga
LIIDRITE LAHING
ROHEVALGETE EUROLOOS
Flora sõidab euroedu korral Belgiasse, kaotuse puhul ootab Iirimaa või Albaania
SILM PEALE!
Tartus maha rahunenud Kevin Aloe sihib endiselt kõrgemale: töötan selle nimel, et olla Eesti parim vasakkaitsja
KAUGETELT MAADELT
REKLAAM
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
18
15
1
2
50:23
46
2.
Tallinna FC Flora
16
12
4
0
40:11
40
3.
Paide Linnameeskond
18
10
6
2
30:14
36
4.
Nõmme Kalju FC
18
9
2
7
34:20
29
5.
Tallinna JK Legion
18
7
3
8
30:22
24
6.
JK Narva Trans
18
6
2
10
23:35
20
7.
Viljandi JK Tulevik
18
5
2
11
24:41
17
8.
Pärnu JK Vaprus
18
4
2
12
16:50
14
9.
Tartu JK Tammeka
17
3
4
10
21:34
13
10.
FC Kuressaare
17
3
2
12
15:33
11
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • E 19.00 Maardu - Kalev (Esiliiga)
  • N 19.00 PJK - Welco (Esiliiga)
  • R 19.30 Legion - Vaprus (Premium liiga)
  • L 14.00 Ajax - Tammeka (naiste meistriliiga)
  • L 16.00 Levadia - Kuressaare (Premium liiga)
  • L 19.00 Paide - Tulevik (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
46
Tallinna FC Flora
40
Paide Linnameeskond
36
Nõmme Kalju FC
29
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
20
Viljandi JK Tulevik
17
Pärnu JK Vaprus
14
Tartu JK Tammeka
13
FC Kuressaare
11
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK