LOE JÄRELE: Kure vahetusmees rikkus Flora päeva (0)

Premium liigas esikuuikusse pääsemiseks FC Flora üle veel ühte võitu vajanud FC Kuressaare tuli lõpu eel kaheväravalisest kaotusseisust välja, kuid 2:2 viik neid lõpuks siiski tabeli ülemisse poolde ei aidanud.

Flora pääses Henrik Ojamaa löögist varakult juhtima, kuid Kure võitles sümpaatselt ja hoidis pinget mängus, kuni Ken Kallaste 70. minutil Flora teise lõi.

Korraks tundus juba, et Kuressaare vastupanu on murtud, kuid 77. minutil lõi vahetusest sekkunud Otto-Robert Lipp soolorünnakuga ühe tagasi ning järgnes saarlaste võimas lõpueelne surve. Esimesel lisaminutil tõi see ka tulemuse, kui Lipp lõi kastijoonelt väravasse nurgalöögijärgsest olukorrast tulnud palli.

Flora jaoks maksis viik olulisi punkte, mida neil olnuks hädasti vaja tiitlheitluses FCI Levadiale surve avaldamiseks. Ühe vähempeetud kohtumise juures on vahe nüüd üheksa punkti.

24. oktoobril kell 15.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FC Flora - FC Kuressaare  2:2 (1:0)
5. Henrik Ojamaa, 70. Ken Kallaste - 77., 90+1. Otto-Robert Lipp

Väravasöödud: 5. Märten Kuusk, 70. Konstantin Vassiljev - 77. Karl Mööl, 90+1. Mattias Männilaan
Hoiatused: 33. Rocco Robert Shein, 79. Henrik Pürg - 66. Silver Alex Kelder, 86. Otto-Robert Lipp
Mänguolud: +5, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras