LOE JÄRELE: Kure vahetusmees rikkus Flora päeva (0)

Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Premium liigas esikuuikusse pääsemiseks FC Flora üle veel ühte võitu vajanud FC Kuressaare tuli lõpu eel kaheväravalisest kaotusseisust välja, kuid 2:2 viik neid lõpuks siiski tabeli ülemisse poolde ei aidanud.

Flora pääses Henrik Ojamaa löögist varakult juhtima, kuid Kure võitles sümpaatselt ja hoidis pinget mängus, kuni Ken Kallaste 70. minutil Flora teise lõi.

Korraks tundus juba, et Kuressaare vastupanu on murtud, kuid 77. minutil lõi vahetusest sekkunud Otto-Robert Lipp soolorünnakuga ühe tagasi ning järgnes saarlaste võimas lõpueelne surve. Esimesel lisaminutil tõi see ka tulemuse, kui Lipp lõi kastijoonelt väravasse nurgalöögijärgsest olukorrast tulnud palli.

Flora jaoks maksis viik olulisi punkte, mida neil olnuks hädasti vaja tiitlheitluses FCI Levadiale surve avaldamiseks. Ühe vähempeetud kohtumise juures on vahe nüüd üheksa punkti.

REKLAAM

Protokoll:

24. oktoobril kell 15.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FC Flora - FC Kuressaare  2:2 (1:0)
5. Henrik Ojamaa, 70. Ken Kallaste - 77., 90+1. Otto-Robert Lipp

Väravasöödud: 5. Märten Kuusk, 70. Konstantin Vassiljev - 77. Karl Mööl, 90+1. Mattias Männilaan
Hoiatused: 33. Rocco Robert Shein, 79. Henrik Pürg - 66. Silver Alex Kelder, 86. Otto-Robert Lipp
Mänguolud: +5, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 410
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Jaan Roos
Neljas kohtunik: Martti Pukk

Flora: Matvei Igonen, Märten Kuusk, Henrik Pürg, Ken Kallaste, Michael Lilander, Rocco Robert Shein (59. Martin Miller), Markus Poom, Konstantin Vassiljev, Daniil Kuraksin (86. Sten Reinkort), Henrik Ojamaa (68. Rauno Alliku), Rauno Sappinen.
Varus: Ingmar Krister Paplavskis, Sten Reinkort, Rauno Alliku, Martin Miller, Erko Jonne Tõugjas, Henri Välja, Kristo Hussar.

Kuressaare: Kristen Lapa, Michael Schjönning-Larsen, Ranon Kriisa, Märten Pajunurm, Mairo Miil, Oliver Rass (59. Peeter Klein), Silver Alex Kelder, Rauno Tutk (59. Otto-Robert Lipp), Karl Mööl, Sander Laht (81. Aleksander Iljin), Mattias Männilaan.
Varus: Magnus Karofeld, Sander Seeman, Peeter Klein, Otto-Robert Lipp, Aleksander Iljin, Ralf-Sander Suvinõmm, Igor Ustritski.

Tekstipõhine LIVE-ülekanne:

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
LOOTUSTANDEV NOOR
Leping Soome kõrgliigaklubiga oli vaid algus: noor koondislane põleb tahtest saada liiga parimaks väravakütiks
MM TOOB UUED MURED
Sel aastal tuleb suvi turul teisiti - või kas ikka tuleb? Katari MM sunnib mängijaid vastama uutele küsimustele
SERBLASE TULEVIK
Ott Järvela | Kas Marko Savic saab võimaluse vigade paranduseks?
VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust
REKLAAM
RISTNURK
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
2
0
42:8
44
2.
Tallinna FCI Levadia
17
14
2
1
41:7
44
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
3
3
28:14
33
4.
Paide Linnameeskond
17
9
2
6
41:18
29
5.
FC Kuressaare
17
7
3
7
20:23
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
2
11
16:36
14
7.
JK Narva Trans
15
4
1
10
16:27
13
8.
JK Tallinna Kalev
17
3
3
11
15:46
12
9.
Tallinna JK Legion
16
3
5
8
18:30
10
10.
Pärnu JK Vaprus
16
2
1
13
16:44
7
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T 18.00 Kuressaare - Levadia (Premium liiga)
  • T 19.00 Eesti - Kasahstan (NA MM-valikmäng)
  • T 20.00 Kalev - Kalju (Premium liiga)
  • K 17.30 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • N 19.00 Viimsi - Nõmme United (Esiliiga)
  • R 18.00 Levadia - Kalev (Premium liiga)
  • L 17.00 Trans - Paide (Premium liiga)
  • L 19.30 Legion - Flora (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
44
Tallinna FCI Levadia
44
Nõmme Kalju FC
33
Paide Linnameeskond
29
FC Kuressaare
24
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
13
JK Tallinna Kalev
12
Tallinna JK Legion
10
Pärnu JK Vaprus
7