LOE JÄRELE: Levadia suutis lõpuks kukutada ka Vapruse (1)

Ott Nõmm ja Mollo Bessala võitluses. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Pärnu JK Vaprus võõrustas Premium liiga 22. mänguvoorus Tallinna FCI Levadiat, kes võttis kindla 3:0 võidu. Nii pole kõrgseltskonnas enam ühtegi meeskonda, kes poleks Curro Torrese hoolealustelt lüüa saanud.

Mäng läks kiirelt liidrikohta himustava FCI Levadia kätte. Pealinlased hoidsid usinalt palli ning surusid Vapruse päris oma poolele. Mängu esimene värav sündis 18. minutil, kui Rasmus Peetson julgelt kaitsjate vahelt läbi purjetas ning värava alla pandud terava palli suunas õnnetult oma võrku Uku Kõrre. 40. minutil koksas Bourama Fomba võrku nurgalöögist tulnud palli.

Teise poolaja alguses elavnes Vapruse mäng, kuid kaks vigastustest tingitud vahetust tõmbasid tuure tagasi. Nii kiskus Levadia mängu taas oma kätte ning sai 83. minutil kätte kolmanda värava, skoorijaks Ioan Yakovlev.

51 punkti teeninud FCI Levadia tõusis Premium liiga esimeseks meeskonnaks, Vaprus on hetkel 31 silmaga kolmas.