Vaata järele: Maardu lõi Vändrale kolm vastuseta (18)

Soccernet.ee Esiliiga otseülekanded jätkusid neljapäeval, kui Maardu Linnameeskond võttis vastu Vändra JK Vapruse. Kohtumisest väljusid 3:0 võiduga koduperemehed.

Duelli avavärav ja kiire järgmine sündisid esimese poolaja keskel. Kuigi Vitali Gussev eksis 26. minutil penaltiga, siis suutis mees veel samas minutis palli vastaste väravasse toimetada. Juba 2 minutit hiljem kahekordistas Maardu edu Vadim Šalabai. Teisel poolajal lisas ühe tabamuse vahetusest sekkunud Rain Aasmäe ja nii jäi lõppskooriks 3:0 Maardu kasuks.

Vaata mängu täispikkuses järele:

10.03. kell 19.00 Maardu kunstmuruväljakul

Maardu Linnameeskond - Vändra JK Vaprus 3:0 (2:0)
27. Vitali Gussev, 30. Vadim Šalabai, 86. Rain Aasmäe

Eksitud penalti: 27. Vitali Gussev
Hoiatused: 22. Vadim Aksjonov, 33. Jevgeni Gurtšioglujants, 45. Anton Aristov - 66. Jan-Erik Jegorov, 81. Indrek Oja
Mänguolud: 0, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Sander Saga
Neljas kohtunik: Rein Väin

Maardu: Ilja Kassjantšuk, Anton Aristov, Jevgeni Gurtšioglujants, Klimentii Boldyrev, Šahrijar Abdullajev, Ilja Zelentsov, Deniss Kovtun (88. Andrei Russak), Vadim Aksjonov (65. Rain Aasmäe), Vadim Šalabai (76. Vladislav Sokolov), Maksim Krivošein (72. Vladislav Iljin), Vitali Gussev (90. Danil Lebedev)
Varus: Andrei Russak, Sergei Zabelo, Andrei Borissov, Rain Aasmäe, Vladislav Sokolov, Danil Lebedev, Vladislav Iljin

Vändra: Veiko Põldemaa, Indrek Oja, Oliver Ojala (71. Martin Pärn), Toomas Eier, Mihhail Kravtšenko (65. Jan-Erik Jegorov), Karel Otto, Ander Paabut (57. Maigo Vaakmann), Ranet Lepik, Mihkel Jürgenstein, Artur Ojala, Toomas Mangusson
Varus: Maigo Vaakmann, Jargo Pert, Jan-Erik Jegorov, Hans Naano, Martin Pärn, Chris Anderson

Mängueelsed kommentaarid:

Maardu mängiv peatreener Andrei Borissov: "Pärast suurt kaotust peame ennast koguma ja tegema õiged järeldusi, et näidata ilusat jalgpalli kodustaadionil."

Mängija Klimenti Boldõrev: "Meid ootab raske mäng, sest Vändra Vaprusega kohtusime ainult ühel korral ja kaotasime, aga kodus kavatseme võita ja rõõmustada meie fänne."

Vändra mängiv peatreener Ranet Lepik: "Kahest null! Selline on saldo enne Maardut. Õnneks tuleb neljapäev üsna ruttu peale ja kahes esimeses kohtumises tehtud lapsikud vead on hästi meeles, nüüd tuleb neid vältida. Ennekõike lähemegi tegema platsile lihtsaid asju ja koguma enesekindlust. Keskendume distsipliinile kaitses ja palliga tahame olla julged. Maardu on arvestatav sats Esiliigas, kes kindlasti jahib kõrgeid kohti, kuid mis oleks magusam, kui nende vastu hea esitusega häbi maha pesta."

Mängija Maigo Vaakmann: "Kahjuks ei ole hooaja kaks esimest mängu meie jaoks kõige paremini läinud. Neljapäeval on aga hea võimalus paranduste tegemiseks. Maardu näol on tegemist meile täiesti uue vastasega, kindlasti ka väga tugeva vastasega. Aga läheme kindlasti mängu võitma ja endast parimat andma."