Madalseis? Bayern leppis teist mängu järjest viiki (0)

Kas Bayern peab juba muretsema? Foto: Scanpix / picture alliance / SvenSimon

Eelmises voorus Leverkuseni Bayeriga tagasihoidlikult viiki leppinud Müncheni Bayern sai sel korral silma kuueväravalisest lahingust Frankfurdi Eintrachtiga.

Kuuenda mänguvooru järel lukku löödud seis Saksamaa kõrgliigas on ülipõnev. Liidrikohta on jagamas Müncheni Bayern ja RB Leipzig, kes jõudsid kõrgeimale astmele erinevaid teid pidi. Kui Leipzig alustas tulemusega 1:0 Heidenheimi, siis Bayernil tuli taaskord punktiga leppida.

Ning reaalsus sai karm. Võõrsilmängus Frankfurdi Eintrachtiga oli seis vaheajaks 2:2, Bayern arvas juba, et on tänu Michael Olise'i 53. minuti väravast pääsenud ning hingas vast kergendatult. 90+4. minutil lõi Omar Marmoush mullu kolmandana lõpetanud Bayernil võidujalad alt ning nõudis punktide jagamist.

Lisaks ehmatas nii Bayernit kui Inglismaa koondist Harry Kane'i vigastus: ründaja sai teise poolaja keskpaigas hoobi paremasse reide, mis viis ta väljavahetamiseni. Veel pole kindel, kas ta on koondisepausiks ning mängudeks Kreeka ja Soomega rivis.

Kui nädala sees Euroopas kaotanud Bayernil (0:1 Aston Villale) ja Leipzigil (2:3 Juventusele) on 14 punkti, siis Eintracht tõusis 13 silmale. Tihedalt püsivad kannul Freiburg (12 punkti), Leverkuseni Bayer (11), Berliini Union (11) ja Dortmundi Borussia (9).

Heidenheim - RB Leipzig 0:1 (0:0)