Mängijad eelistanuks libedale väljakule sisehalli: see polnud jalgpall (Maardu eesmärk on 36 võitu) (19)

Deniss Malov. Foto: Soccernet.ee

Pärast Maardu Linnameeskonna 4:1 võitu Rakvere Tarva üle tunnistasid mõlemad osapooled, et oleksid libeda kunstmuru asemel parema meelega sisehallis mänginud.

Maardu kaitsja Deniss Malov: "Ma ei tea, kelle jaoks sellist jalgpalli vaja on. See pole isegi mitte jalgpall, vaid mingi talvemäng palliga. Kui mängisime esimese vooru sisehallis, siis miks ei saa teist vooru sisehallis mängida? Väljak oli väga libe."

"Mängisime hästi, võit on käes ja vaatame edasi. Oleme selleks hooajaks hästi valmis ja koosseis on väga hea. Meie ülesanne on 36 võitu!"

Tarva kaitsja Kaarel Saar: "Ma ise küll lootsin, et see mäng toimub hallis. Täna külm temperatuur ei häirinud, aga väljak oli ju jääs ning tegime midagi uisutamise, jooksmise ja palli mängimise vahepealset. Aga tuleb au anda Maardule, kes suutis nendes tingimustes paremini hakkama saada."

"Kaotus 1:4 on tõsiasi, numbrid on suured ja Maardu üleolek oligi suur. Meie läksime esimesel poolajal liiga aupaklikult peale, agressiivsust ei olnud ja lihtsalt vaatasime, kuidas Maardu meile väravaid lõi. See jätkus natuke ka teise poolaja alguses. Aga lõpupoole mängisime ise julgemalt, mängisime maast, suutsime palli hoida ja natuke kombineerida. Lõime ka ühe värava vastu, nii et saame positiivse meelega järgmisele mängule peale minna."

Täispikad videointervjuud alates 1:54:08:

Libevaljak   •
(90.191.182.***)
Kui keegi ennast korralikult vigaseks kukub (jõhker peatrauma näiteks), kyll siis muudetakse midagi.
Klf   •
(85.253.137.***)
Natuke segaseks jääb mida see Malov viriseb, tegemist Maardu koduväljakuga, pöördugu oma klubi funktsionäride poole, et need väljaku mängukorda seaks.
asdasd   •
(2001:7d0:8a1f:3580:e04.***)
Naljakas, et keegi ei viitsinud siis ajada tund enne mängu fännid kokku ka oleks 20-30 tükki korraga labidad käes ära lükanud selle kasvõi ju 10minutiga..
Krivošeini labidas   •
(2001:7d0:842c:b980:d03.***)
Maardul oli seal väike traktor millega jooned enne mängu ja poolajal puhtaks lükati. Labidad on väikestele tüdrukutele.
Ajudoonorid   •
(146.255.181.***)
Asi on põhimõttes. See kuradi lumelükkamine väljakut pehmemaks ei muuda. Poleks olnud keeruline hallis mängu pidada
Klf   •
Mis põhimõttes? Kui klubi ei viitsi oma koduväljakul korda saada on klubi mure mitte, et tuleme vastu ja las mängivad hallis. Kui mängu ajal taevast lund hakkab kallama on arusaadav, samas kui väljak on jäätunud või libe siis sellega oleks saanud tegeleda mitu päeva varem. Kui tänaval kukud ja luu murrad, maksab sulle hüvitist ja trahvi majaomanik, kes pole libeduse tõrjet teinud. Kui soovib võib majaomanik muidugi laliseda küll, et pole ju keeruline Vabaduse väljakul jalutada, kus libe pole.
Tp klf   •
Vana sa oled, sest su argumendid ja näited on küll 14-15 a tasemel?! Samahästi võiks öelda, et miks naturaalmurul mänge ei peeta?! Saaks ju kasvuhoonet peal hoida ja muru kasvatada..
.   •
(85.253.81.***)
See majaomaniku libedatõrje on kehv näide, miks kuradi pärast peab eramajaomanik linna maalt lund rookima? Kõnniteed pole ju eramaal?
EJL   •
(217.71.38.***)
Mehed, mis vaidlete ?

Järgmine aasta alustame jaanuaris, et veel rohkem aega suvel puhata oleks.
Kylmameees   •
(91.129.100.***)
Kui väljak on kylmunud, siis tuleb hallis mängida.
Kev   •
(108.171.129.***)
Mul jaanuaris käekellade expo Zürichis. Loodan, et nii siiski ei lähe!

Päikest
klf to ajudoonorid   •
(194.126.120.***)
Argumendid said otsa ja valisid "iseloomustamise" tee. Ei näita just avatud silmaringi ja võimet asjadest aru saada.
Kogu riigi põhimaanteede võrku suudetakse talvel jää ja libedusevaba hoida. Ühel väljakul enne mängu libedusetõrje tegemine ei ole sellega võrreldes eriline raketiteadus ja nõuab ainult soovi, mis seekord puudus.
kle klf   •
kas sinu arust on normaalne mängida veebruari lõpus ja märtsis jalgpalli ?

oled sa ise proovind kunstmurul mängida, isegi kui ei ole lumine ja on ära puhastatud ?
To klf   •
(146.255.183.***)
Avatud silmaring ja võime asjadest aru saada.
Käesolevat aastat iseloomustab hüppeliselt suurenenud surmaga lõppenud liiklusõnnetuste kasv, kuna libedatõrjega ei ole saadud hakkama.
Jalgpalli väljakule ohtralt keemiat ja mängijatele naelikud, selle asemel et suvel mängida.
kilpla   •
(82.131.92.***)
Tüüpiline Eesti värk, kehtestame endile ületamatud reeglid ja siis võitleme lolluste täitmise nimel kangelaslikult. Kui ei õnnestu, pole süüdi mitte reeglite autorid vaid need, kes ei suuda ületamatuid reegleid täita. Tõstame aktsiise ja siis võitleme tagajärgedega, planeerime liigat liiga varajaseks...ja siis võitleme hambad ristis jalgpalli mängimiseks ebasoodsate tingimustega.
klf   •
Alates jaanuarist iga nädal kunstumuruväljakul trenni teinud. Lumi pole probleem, libedus ja jää on.
Üldiselt on veel nõmedam 3 kuud trenni nühkida ja iga nädalavahetus samadel väljakutel sõpruskohtumisi pidada. Seega eelistan hooaja praegust algust.
Paha lugu   •
(2001:1530:1000:2b8c:44.***)
Lund sadas terve mängu välteltel, see on minutite küsimus kui väljak lumiseks ja libedaks läheb. Ja kui väljak on läbi külmunud ja jääs, siis ei ole siin midagi hooldada, isegi küte selle ilmaga ei aita. Tuleks ikka jalgpallurite tervis esikohale seada, see pole normaalne!
KLF = pohlak   •
kas sina klf otsustasidki, et alustame veebruaris hooajaga ?
kilpla   •
(37.157.105.***)
Tüüpilised eestlased, trenniks laisk aga muudkui mängiks. Nii me muudkui areneme...