Mannetu Arsenal lõpetas Valgevenes kümnekesi (videod!) (4)

Arsenali jaoks algas Euroopa liiga play-off kohutavalt, kui Barõssavi BATE-le võõral väljakul 0:1 alla jäädi. Alexandre Lacazette nägi punast kaarti.

Miinuskraadidega mängitud kohtumise eel ei tahtnud Arsenali loots Unai Emery tingimusi ettekäändeks tuua, kuid Inglismaa meeskond ei saanudki oma mängu õieti käima. BATE seevastu kõlistas posti ja sai avapoolaja lõpus ka värava kirja, kui Stanislav Dragun karistuslöögi järel kõige kõrgemal hõljus.

Teiseks poolajaks Arsenal lisakäiku ei leidnud ja frustratsioon kees lõpuks üle 85. minutil, kui vahelduseks taas võimaluse saanud Alexandre Lacazette kostitas vastast küünarnukilöögiga ja saadeti duši alla. 0:1 kaotusega mäng lõppeski.

Teistes varasemates paarides sama kategooria üllatust ei sündinud. Sevilla sai võõrsil magusa 1:0 võidu Lazio üle, Milano Inter ja Lissaboni Benfica võtsid samuti võõralt väljakult napid võidud. Koguni neli mängu lõppes viigiga.

Barõssavi BATE - Arsenal 1:0 (1:0)