Messi kaitses kriitika alla sattunud Coutinhot (2)

Barcelona ründaja Lionel Messi kaitses oma kriitika alla sattunud tiimikaaslast Philippe Coutinhot, kes pidi eilses võidumängus Liverpooli vastu kuulma Barcelona fännide vilekoori.

Coutinho ei suutnud mängu jooksul erilisi võimalusi tekitada ning vahetati 60. minutil välja Nelson Semedo vastu. Vahetuse ajal vastasid Barcelona fännid vilekooriga ning Lionel Messi arvab, et tiimikaaslase kritiseerimiseks pole põhjust.

"Oleme otsustavas ajahetkes ning praegu ei ole õige hetk kellegi kritiseerimiseks," ütles Messi Movistar Plusile. "Kole on näha oma tiimikaaslast kriitika alla sattumas, peame kõik koos olema ja üksteist toetama."

Coutinho on terve hooaja jooksul heitlenud noore prantslase Ousmane Dembelega koha eest Messi ja Luis Suarezi kõrval algkoosseisus. Dembele sekkus ka eile mängu, aga raiskas viie platsil viibitud minutiga kaks väga head võimalust. Messil oli ka selle kohta kommentaar.

"Viimane võimalus oli väga selge, 4:0 seis oleks olnud veel parem kui 3:0," tunnistas argentinlane. "Teame, et see on hea tulemus, aga mäng pole veel läbi, sest me lähme väga raskele staadionile."