Mööli klubi tõusmisvõimalus on nüüd vaid teoreetiline (0)

Karl Mööl. Foto: Jana Pipar / EJL

Karl Mööli koduklubi Köge teenis Taani esiliiga eelviimases voorus hilise viigipunkti, kuid see pole meeskonna jaoks piisav, et omada arvestatavaid šansse kõrgliigasse tõusmiseks.

Kahes eelnevas mängus põhikoosseisust välja jäänud Mööl naasis algrivistusse ja tegi kaasa terve kohtumise. Köge oli Viborgi vastu pikalt kaotusseisus ja lõi 1:1 viigivärava 89. minutil.

"Tavaliselt ei oleks see kehv tulemus, kuid me vajasime eile väga võitu," kommenteeris Mööl täna hommikul oma Facebooki lehel.

"Esimene poolaeg oli väga võituslik mäng ja palju pika palli mängimist. Meie kahjuks kinkisime vastastele ise põhimõtteliselt 1:0 eduseisu. Teine poolaeg domineerisime pigem meie mängu ning olime aktiivsed rünnakul, millest tekkisid ka mõningad head võimalused, 90. minutil suutsime mängu viigistada, kuid momentumit ei suutnud ära kasutada. Tundsin ennast mängus väga hästi!"

Köge jäi viigi tõttu Viborgist ja samuti Vendsysselist endiselt kahe punkti kaugusele. Viimases voorus peaks Mööli tööandja kõrgliiga üleminekumängudele pääsemiseks mööduma mõlemast rivaalist, kuigi Köget ootab tabeliseisu järgi raskem vastane kui lähikonkurente.

Hannes Anier vaatas varupingilt, kuidas tema leivaisa Thisted tegi Fremad Amageriga 0:0 viigi. Thisted on tabelis seitsmes ehk kahe koha võrra Kögest allpool.