Mošnikov lõi postipõrkega värava, kuid jättis ka ühe löömata (2)

FK Minski juures testimisel viibiv Sergei Mošnikov lõi eilses treeningmängus oma meeskonna ainsa värava. Samas jättis ta ühe suurepärase võimaluse realiseerimata.

Minskile sõitis külla Mogilevi Dnepr, kes tõusis uueks hooajaks tagasi Valgevene kõrgliigasse. Mošnikov tegi miinuskraadides toimunud mängus kaasa 60 minutit. Kui ta välja vahetati, juhtis Minsk tema tabamusest 1:0, aga lõpuks võitis Dnepr 2:1.

Skoori avas Eesti koondise poolkaitsja 23. minutil, kui spurtis keskväljalt ettepoole, sai hea söödu jooksu peale ning lõi palli postipõrkega väravasse (olukord allolevas videos alates 0:36).

Hiljem ei suutnud ta aga karistusalas kontrarünnakut edukalt lõpetada. Ta jooksis end kenasti vabaks, kuid ei saatnud palli isegi raamide vahele ja haaras pettunult kätega peast kinni (olukord videos alates 1:12).

"Meie esimene poolaeg oli hea. Jooksime ja kontrollisime palli hästi ning lõime palju momente," ütles Minski peatreener Georgi Kondratjev klubi Youtube'i kanalil ilmunud videos. Samas lisas treener, et ei jäänud rahule realiseerimisega.

"Teisel poolajal muidugi meie mäng ei õnnestunud, kuna palju oli testitavaid. Meie mäng ei olnud särav ega huvitav. See-eest saime inimesi vaadata ja oma järeldused teha," sõnas Kondratjev. Teisel poolajal mänginud kolm Kameruni testitavat otsustati koju saata.

Minski järgmine treeningmäng toimub laupäeval, kui vastaseks on Slutsk.