Mourinho: veebruaris ei taha meiega keegi mängida (0)

Tottenhami peatreener Jose Mourinho on kindel, et Meistrite liiga alagruppide võitjad soovivad neid loosis vältida.

Alagrupis Müncheni Bayerni järel teiseks jäänud Tottenham saab esmaspäevasel loosimisel vastase viisikust Barcelona-Juventus-PSG-Valencia-Leipzig. Mourinho usub, et kuigi teise koha meeskondade sekka kuuluvad ka näiteks mõlemad Madridi klubid, Chelsea ja Dortmund, tahavad kõik vältida eelkõige just Tottenhami.

"Arvan, et oleme teises potis üks tugevamaid meeskondi. Mängime riigis, kus hullumeelne talvine periood jätab mängijatele jälje, aga veebruari lõpuks mõistan mina mängijaid paremini ja nemad mind," selgitas Mourinho Sky Sportsile.

Alagrupiturniiri viimases matšis kaotati võõrsil Müncheni Bayernile 1:3, kuid mitmed põhimehed jäid eemale, sest püüda polnud midagi. "Minu jaoks oli see hea mäng. Ma ei taha rääkida järeldustest, see on tugev sõna, aga sain olulist informatsiooni," lisas portugallane. "Toon positiivse näite - täna õppisin palju Juan Foythi kohta. Ta polnud seni minutitki mänginud, aga õppisin 90 minutiga rohkem kui kolme nädalaga treeningutel. Ei mingeid järeldusi, aga väärt info."