Nädala tipud: deja vu, kriips peal ja tiitlivõidud (0)

Järjekordne nädal on oma otsa leidnud, kuid Soccernet.ee vaatab sellele väga sooja tundega tagasi.

Nädala deja vu - Flora mängis Anorthosisega jälle 2:2 viiki

Oleme kuulnud küll väidet, et ajalugu kordub. Flora ja Anorthosis otsustasid seda ka tõestada, kui Konverentsiliiga kohtumises jälle viiki lepiti. Küprose klubi läks jälle ette ja rohesärgid jälle viigistasid.

Mängu parimaks tunnistati Markus Poom. Foto: Oliver Tsupsman

Nädala kriips peal - Herol Riibergi hooaeg lõppes oodatust varem

Viljandi Tuleviku mängumees Herol Riiberg teenis Pärnu Vaprusega peetud lahingus punase kaardi. Distsiplinaarinspektor otsustas määrata 1-mängulise lisasanktsiooni, mis tähendas kahemängulist eemaolekut. Kuivõrd otsuse tegemise järel oli Tulevikul jäänud pidada vaid kaks matši, siis sai Riibergi hooaeg sellega läbi.

Herol Riiberg oma hooaja viimases kohtumises. Foto: Svetlana Tšižova

Nädala kodumaine tiitlivõit - Flora teenis neljanda järjestikuse meistritiitli

Naiste Meistriliiga sai lõppakordi, kui hooaja viimases kohtumises selgus Eesti meister. Tallinna FC Flora alistas tõelises põnevuskohtumises Saku Sportingu tulemusega 2:1. Kusjuures avavärav sündis juba teisel mänguminutil ning viigivärav löödi kõigest kaks minutit hiljem. Rohesärgid kindlustasid meistritiitli 56. minuti penaltist.

Flora on Eesti meister! Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nädala piiritagune tiitlivõit - Artur Pikk on Läti meister

Artur Pika koduklubi RFS teenis Läti kõrgliiga esikoha. Suvel klubiga liitunud Pika saldoks jäi liigakohtumistes 299 mänguminutit ja kuus matši. Tasuks igati teenitud karikas ja kuldmedal!

Jälle üks meister juures! Foto: Sanita Ieva Sparane / RFS-i koduleht

Nädala ookeanitagune tiitlivõit - Alex Meinhard võitis konverentsi põhihooaja

USA ülikooliliigas palliva Meinhardi koduklubi teenis oma liigas esikoha ning sai finaalturniiri korraldamisõiguse. Eestlane on sel hooajal kirja saanud 12 mängu ning 12 tabamust, olles liiga parim väravakütt.

Meinhardi hea hoog aitas Tulsal meistriks tulla. Foto: Tulsa Men's Soccer / Twitter