Õhtu läks idablokile paremini (0)

Peterburi Zeniti loots Roberto Mancini võib olla rahul, kuid mitte üleliia. Foto: newindianexpress.com

Euroopa liiga kaheksandikfinaalide avamängude õhtuses plokis võivad rahule jääda endised Nõukogude Liidu meeskonnad, kes korduskohtumisteks võõrsilt mängitavad seisud kaasa võtsid.

Varasemates mängudes jäi Moskva Lokomotiv võõrsil Atletico Madridile 0:3 alla ja minetas sellega sisuliselt võimalused kodus edasipääsule mängida, ka Moskvas Lyoni võõrustanud CSKA ei saa 0:1 kaotusega rahule jääda. Õhtul läks idabloki meeskondadel aga paremini, kuigi võitu ei saadud ka nüüd.

Saksamaal teenis Leipzigilt teise poolaja väravatest 1:2 kaotuse Peterburi Zenit, kelle üliolulise auvärava lõi Domenico Criscito alles 86. minutil.  Kiievi Dinamo asus samal ajal Roomas Lazio vastu küll juhtima, kuid võitles lõpuks kaotusseisust välja 2:2 viigi.

Teistes paarides olid vahed kodumeeskonna kasuks selgemad - nii Marseille kui Lissaboni Sporting alustasid kaheksandikfinaale kaheväravalise võiduga.

Leipzig - Peterburi Zenit 2:1 (0:0)