Ojamaa ja Pika koduklubi pääses veerandfinaali (0)

Artur Pikk. Foto: Brit Maria Tael

Henrik Ojamaa ja Artur Pika koduklubi Legnica Miedz pääses Poola karikavõistlustel veerandfinaali.

Miedz alistas kaheksandikfinaalis Wroclawi Slaski 1:0. Mõlemad Eesti koondislased tegid kaasa kõik 90 minutit.

Kahe kõrgliigaklubi kohtumise ainsa värava lõi Borja Fernandez 43. minutil.

MEISTRITE LIIGA
Kas finaalis tuleb Cruyffi, Linekeri, Litmaneni või Crouchi derbi?
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (14)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.

Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
Isiklikud deemonid on Argentina legendi Diego Maradona kihutanud Mehhiko äärealadele, kohta, mida teatakse pigem maailma mõjuvõimsaima narkoparuni koduna.
TOIMETAJA VALIK

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!