Ojamaa möödus puurivahist, kuid lõi mööda (11)

Legia sai Euroopa liiga viiendas voorus viienda kuiva kaotuse, jäädes alla Rooma Laziole 0:2. Värava lõid Brayan Perea (24. minutil) ja Felipe Anderson (57.).

Ojamaa vahetati sisse teiseks poolajaks. 68. minutil jooksis Lazio väravavaht Etrit Berisha karistusalast välja eestlasega võitlema, aga Ojamaa suutis koos palliga Berishast mööduda, jättes haiget saanud kindamehe murule lamama. Seejärel üritas aga Eesti koondislane tiimikaaslaste meelehärmiks ise terava nurga alt peale lüüa ja oli ebatäpne.

Enne viimast vooru pole Legial võimalik enam J-alagrupi viimasest kohast kõrgemale tõusta. Trabzonsporil on 13 punkti, Laziol 11, Apollonil 4 ja Legial 0.