VAATA JÄRELE: Kalevile kolm väravat löönud Flora on kuuendast järjestikusest meistritiitlist ühe võidu kaugusel (0)

Naiste Meistriliiga 21. voorus alistas tiitlikaitsja Tallinna Flora võõrsil Tallinna Kalevi 3:0.

Suveräänne liider Flora asus kohtumist juhtima juba 30. sekundil, kui Jessika Uleksin leidis läbisööduga üles sünnipäevalapse Lisette Tammiku, kellelt järgnes löök, mis lõpetas Kalevi väravas.

Esimesel kolmveerandtunnil ei sündinud rohkem väravaid, mistõttu mindi vaheajale Flora 1:0 eduseisu pealt.

Teisel poolajal teenis Tammik 57. minutil penalti, kui Johanna Marie Link tegi ta vastu Kalevi karistusalas vea. Avavärava autor andis palli väravaküttide edetabelis esikohal paiknevale Kristina Teernile, kes realiseeris selle hooaja seitsmenda penalti. Tegu oli Teerni selle hooaja 25. liigatabamusega.

Kalev proovis Florale veel hambaid näidata, ent 86. minutil otsustas Getter Saar kolme punkti saatuse, kui ta Teerni tsenderduse peaga võrku koksas.

Flora on kuuendast järjestikusest meistritiitlist vaid ühe võidu kaugusel, kui lisaks viimasele ringile ootab neid ees 17. voorust edasi lükatud kohtumine Viimsiga. Saku Sporting on liidrist maas 16 silmaga. 32 punkti kogunud Kalev paikneb Tammeka taga ja Tabasalu ees neljandal real.