VAATA JÄRELE: magusad kolm punkti saanud Tulevik lõpetas Levadia 13-mängulise võiduseeria (0)

Viljandi Tulevik alistas kodusel linnastaadionil Tallinna Levadia 3:2 ja lõpetas Premium liiga liidri 13-mängulise võiduseeria. Mängu näeb järele Soccernet TV-st!

Levadia sai kiire avavärava, kui Frank Liivak avas 12. minutil skoori, kuid riietusruumi mindi siiski 1:1 viigiseisul, sest 37. minutil sahistas Herol Riiberg. Tulevik haaras juhtohjad 79. minutil, kui skooris Kaimar Saag, ning 90. minutil suurendas eduseisu Nikita Komissarov. Mark Oliver Roosnupp lõi teisel üleminutil ühe värava tagasi, aga sellest ei piisanud.

Levadia kaotus tähendab seda, et nende edu Tallinna Flora ees on endiselt 11 punkti, aga Flora on pidanud kolm mängu vähem. Tulevik jätkab kaheksandal kohal, aga on kogunud sama palju punkte kui seitsmendal positsioonil olev Kuressaare, kellel on kaks mängu varuks.

16. oktoobril kell 16.00 Viljandi linnastaadionil

Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia 3:2 (1:1)
37. Herol Riiberg, 79. Kaimar Saag, 90. Nikita Komissarov - 12. Frank Liivak, 90+2. Mark Oliver Roosnupp

Väravasöödud: 37. Kaimar Saag, 79. Tanel Lang, 90. Herol Riiberg - 12. Zakaria Beglarišvili, 90+2. Bogdan Vaštšuk
Hoiatused: 45+1. Arcenciel Mintongo Mpal, 68. Gerdo Juhkam - 63. Bogdan Vaštšuk
Mänguolud: +8, pilves tuuline ilm, muruväljak rahuldavas seisukorras