Pehrsson: ma ei ole kunagi sellist kaotust saanud (töökoha pärast ei muretse!) (39)

Foto: Regina Rähn

"Ma nõustun sinuga [et see oli kohutav tulemus]. Ma ei ole kunagi sellist kaotust saanud. Neil oli üheksa väravavõimalust ja lõid seitse väravat," oli Eesti koondise peatreener Magnus Pehrsson Portugalilt saadud hiiglasliku kaotuse järel löödud.

Eesti loots jätkas: "Me tegime mitu asja hästi kuni esimese väravani. Saime alguses väga palju rohkem palli, kui Portugal ilmselt lootis ja olime tempos sees, aga oli võib-olla liiga palju enesekindlust ja liiga palju mugavust.

Kaitses ei olnud me piisavalt teravad ja keskendunud ja andsime neile liialt ruumi. Ülejäänud mäng oli väga halb meie poolt."

Töö pärast ei muretse

Kas tagantjärgi loots muudaks platsile jooksnud algrivistust? "Ei. Ma tahaks mängu uuesti mängida, aga see oli meie tugevaim koosseis. Ja nagu ütlesin: kuni esimese väravani tegime asju hästi."

"Jalgpallis käib kõik suhtluse ümber ja sellises atmosfääris tuleb erinevaid viise kasutada, et suheldada. Alguses tulime sellega toime, aga siis enam mitte. Olime üsna okeilt organiseeritud, aga andsime liiga palju ruumi ära.

Kui mängid võõrsil Portugaliga, mängid ühe Euroopa tugevaimaga ja tähtis on olla tihedalt - sellega ei saanud me täna hakkama."

Mida teha, et valiksarjas selline asi ei korduks? "Peame oma käsutusse saama oma parimad mängijad, kes on sel ajal heas vormis. Meil peavad kõik need mehed olema saadaval, kes mängivad oma parimat jalgpalli ja me peame saabuma igale mängule nii värskelt kui võimalik. Tundsin täna, eriti teisel poolajal, et meie värskuse tase ja võimekus töötada olid puudulikud," kommenteeris Pehrsson.

Kas treener muretseb nüüd ka oma töökoha pärast? "Ma ei ole see, kes muretseb. Ma teen oma tööd ja kui kellelgi on selle kohta arvamusi, näiteks Aivar Pohlakul, küll ta märku annab. Tean, et üritan alati andast enda parima, kuid täna ei piisanud sellest," lausus rootslane.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

hmm   •  
(2001:7d0:860a:be80:d80.***)
Reporter: "Kuidas kommenteerite 7:0 kaotust"
PEHRSSON: "It wasn't me! Ma pole kunagi sellist kaotust saanud!"

Ehk et ta alles shockis, ei mäleta seda mängu..
hmm   •  
(62.65.199.***)
"Keskendume järgmisele mängule, shit happens," lausus Eesti koondise peatreener Magnuss Pehrsson pärast tänast hävitavat kaotust Portugali vastu.
Hinda mängijaid   •  
(92.40.249.***)
Ükski mängija ei vääri kõrgemat hinnet, kui üks, kui sedagi
mhm   •  
(82.131.76.***)
"Töökoha pärast ei muretse" - ausalt öeldes ei olnudki vaja lugeda seda uudist, aga kui mina nii sitasti oma tööd teeks, ma küll muretseks. Ja päriselt kui ma oleks seal eesotsas, siis igas jalgpalliriigis, vähemalt nüüd oleks kindel, et läheb. Või mis, ootate ajalugu, 8:0?
Njah   •  
(82.131.76.***)
Portugal lihtsalt ei tahtnud seda teha.....häbistatud oli juba piisavalt, panime ühe ka omale. Minu loogika järgi on homme treener läinud...... nii peab olema kui sa tahad nagu tõsiselt olla Euroopa jalgpalli tasemel.
Pierre   •  
(82.131.76.***)
Peame treenerit vahetama, sest ennustatakse juba seda mida peatreener ei mõista, aga tuleb. sellised on faktid. Ei huvita ka kuidas või kuhu aga see mees minema...muidu laseme ennast rahvusena täitsa alla..........
Pierre   •  
(82.131.76.***)
On Huvitav näha neid eestlasi, et kas nad saavad sellest asjast aru nüüd, mis on juba hilja..... või on nad sellised, kes orjana ei saa sellest aru veel 10aastat. Ja see on oluline hetk siin!
hmm   •  
(82.131.117.***)
Kaua me mängime 9 kaitsjaga? Ning miks iga nurgalöögi ajal kõik 11 venda meie kastis kaitsevevad, ühtegi ees pole võimaliku kontra jaoks?????
eesti fänn   •  
(84.52.32.***)
PERZON! SUL POLE UHKUST,POLE OSKUST,SUL POLE MITTE SITTAGI !!!
SA OLED PALGATUD KARVASEGA MÄÄRAMATA AJAKS
AGA TEIE,KAKS PERSEAUGU INIMEST ,KUIDAGI EI TAHA ARU SAADA,
ET EESTI KOONDIS POLE MINGI TEIE ISIKLIK ÄRI PROEKT !!!
MÄNG KULUB RAHVALE.
KARVANE VAIKSELT MUUTUB LOLLIKS -SEEWALD NUTTAB....
NAHUUUI!!! MÕLEMAD VÄLJA! REOSTAGE ROOTSIS,PÕRSAD!!!!
Huvitav   •  
(146.255.183.***)
Täna tundub mulle Eesti koondis, kui mõne mehe isiklik klubi, kuhu ta kutsub oma lemmik mängijaid ja annab neile uued positsioonid ja juhised.
Kes jalgpallist natukenegi jagab, teab, et A-koondisesse kutsutakse Eesti keskmikud. Paljud ei saa korralikult Eestiski mänguaega, mõned istuvad enamus ajast varus, osad ei saa välismaal peale, mõned mängivad ime liigasid. Rüütli ajal oli koondises alati parim valik. Ja väita, et see oli parim koosseis, siis nii ülbe ka ei maksa olla.
Ajakirjanikud, te olete mõttetud, selleasemel, et seda palagani kajastada ja uurida, te kirjutate mingit paska.
Ja mis toimub meie kaptenipaelaga?
Jne jne jne jne
Aitab   •  
(146.255.183.***)
#pehrssonout
rahva sõna ütleb...   •  
(84.52.32.***)
...Et meie pole nii rikkad,et osta odavaid asju!
(Pohlak ja tema äri proekt Perzon)
va   •  
(80.235.72.***)
peab Putinit süüdistama.
Murezon   •  
(2001:1530:1000:1f2e:11.***)
Muidugi pole vaja muretseda kui tööandjaga mestis oma strateegiaid ellu viiakse.
Pls   •  
(194.150.65.***)
Saatke palun see karvane koju ära.. 😊
Mõte   •  
(90.190.16.***)
Eestlased toodi maa peale tagasi. Me peame lõpetama püüdmise olla nagu teised. Peame lähenema asjale omast elemendist nagu seda teeb Island. Neil on muidugi palju kvaliteetseid mängijaid, aga nad on leidnud ka oma võtme eduni.
Infrastruktuur   •  
(90.191.24.***)
eesti jalgpalli infrastruktuur piirdub floraga...
ülejäänud satside väljakud varustus on alla igasuguse arvestuse.
Tartu üritab oma jõududega asja paika saada - väga tublid,
aga liida toetus liigub ainult ühes suunas... flora.

Teisest ja kolmandast liigast pole mõtet rääkidagi...
sellised väljakud ja varustus et sealt ei saagi kuidagi talente tulla
kuigi eestlase geneetika on vägahea ja soodne sportimise jaoks.
pohlak korruptant   •  
(82.147.160.***)
kui aus olla, siis seda pakki nägid paljud tulemas. fännide pessimistlik nägemus koondise käekäigust ei ole ju saladus. meeskonna koosseis paneb ahastama ja mängupilt ei õigusta mitte kuidagi treeneri otsuseid. portugali vastu oli väljakul "parim koosseis", kuid tundus siiski eksperimentaalne, sest kõik muud mängud teistsuguse koosseisuga mänginud. pink oli aga täitsa tühi. eesti liigas mängivaid eesti poisikesi pole mõtet mängitada nii noorelt, tase üldiselt nõrk.
pohlak magas maha/rikkus koondise jaoks kingi ja ojamaa talendid. sel ajal kui ojamaa shoti või poolamaal megamänge tegi, ei püütudki tast koondise põhimeest vorpida. sama kingiga. tüüp möllas venemaal ja ungaris, aga koondises pidi võitlema eesti liiga meestega. praegu võiksid nad olla oma kogemustepagasiga koondise enesekindlus, kuid selle asemel kasvatatakse juba peale uut põlvkonda. kink küll nüüd 30 aastane, ojamaa aga 25!

ja palun, EJL, hakake uuesti meeskonna kooseseiudes eraldama ründajaid ja poolkaitsjaid. näeksite ise ka, et ründajate lahtrisse pole kedagi panna.
Aeg on käes   •  
(90.191.206.***)
Aeg on Aivar Pohlakul vabastada Eesti Jalgpalli Liidu presidendi koht. Aitab stagnatsioonist!
küpros   •  
(88.196.101.***)
Pole mõtet Pehrssoni süüdistada, tal on oma tööandja ja ta teeb oma tööd oma võimete piires, kindlasti üritab parimat. Restart tuleks Pohlaku koha peal teha.
Lada   •  
(194.36.162.***)
PEHRSSON OUT!
Meil ei ole kunagi nii sitta treenerit olnud.
jk   •  
(90.191.38.***)
Pohlakut ei ole võimalik vabastada, kuna EJL presidendi valimistel on Pohlakule kuuluvaid hääleõiguslikke klubisid ja fantoomklubisid rohkem kui kõiki teisi kokku ja nii see jääb tema elu lõpuni.
Illusioonid   •  
(84.50.19.***)
Lugedes siin neid kommentaare, jääb mulje, et nii mõnegi arvates peaks eesti jalkakoondis mängima euroopa tugeval kesktasemel - kindlasti võitma lätit ja nõrgemaid, vastu hakkama ja häid tulemusi saavutama lätist tugevamatega kuni portugalini välja. Ja ainus põhjus miks seda ei tehta on Pehrsson...
Tekib küsimus - mille pealt seda ometi arvatakse? Eesti liiga on alla igasugust arvestust, tõenäoliselt üks nõrgemaid liigasid kogu euroopas. Millal viimati suudeti euroliigades kuskilegi arvestavale tasemele jõuda? Võite mind parandada, aga ainsa positiivse "runina" meenub Levadia kunagine edenemine, kus lõpuks jooksti vastu Newcastle'it. See oli millal... 10 aastat tagasi umbes? Eesti liiga on ülimalt nõrk, aga paratamatus on see, et 90% eesti koondislastest alustavad jalgpalluriks arenemist eesti liigatasemel. Ja sellest tulenevalt on tahes tahtmata ka reaalsus see, et need "sita karbi kirkamad kriidid"välismaale minnes läbi ei löö. Kes praegustest eesti koondislastest kuuluks ükskõik millise EMile sõitva koondise koosseisu? Klavan enamikus tõenäoliselt, võib-olla mõndades ka Vassiljev. Aga see on ka kõik. Ülejäänud kohalike ässade - Mets, Kallaste, Aksalu, Liivak jne - kaasamisele ei mõtleks pikemalt ka Albaania või P-Iirimaa peatreener. Mängijate taseme koha pealt on meist selgelt üle nii Läti, Leedu, Gruusia, Valgevene jne jne. Aga ometi ootame me sellistes mängudes alati võite. Ja kui võite ei saada, on kõik kohad täis "treener minema" üleskutseid. Mille pealt me neid võite ootame, kui nende vastaste kohalik liiga, välismängijate tase, välismängijate koduklubid on täiesti ilmselgelt kõrgemal tasemel, kui meie omad. Ja siin me räägime "euroopa jalgpalli väikestest" mitte suurtest, nagu Portugal näiteks.
Keegi nuttis siin taga Kinki ja Ojamaad. Kink on praegusel hetkel iseenda hale vari, nii mängutaseme, kui ka liigataseme poole pealt tõenäoliselt võrdne Sander Puri või Frank Liivakuga. Tema kaasamine oleks tõenäoliselt sama efektiivne kui asendada köögitaburet köögitaburetiga ja loota, et uuel taburetil istuda on palju pehmem ja mugavam, kui vanal. Ojamaa? Siin on võib-olla isegi mingi iva sees, kuna tema koha pealt anti vist liiga kiiresti alla. Samas, kui hästi meenutada tema koondisemänge - pärast mänge olid kõik kohad täis üleskutseid stiilis "Ojamaa seebiks", "ei taha teda enam kunagi koondises näha" jne, kui objektiivselt vaadata oli enamik tema mänge koondise eest läbikukkumine.
Ja see lõputu mantra "aga me pääsesime EMi play-offi" on lihtsalt ninanokkimine stiilis "vanasti oli muru rohelisem ja taevas sinisem". Selles kvalifikatsioonis langesid lihtsalt meie jaoks kõik asjad uskumatu õnnega kokku - meil oli meeletult õnne, vastased mängisid alla enda taseme (serbia, sloveenia, P-Iirimaa), meie mängisime ideaalilähedaselt ja enamikel meie tolleaegsetel koondislastel oli käsil enda kärjääri tipphetked (Vassiljev, Piiroja, Dimitrijev, Kruglov, Pareiko, Kink, Vunk; lisaks tollal noored ja lootustandvad Klavan, Purje, Puri,) Ja isegi tollase "taasiseseisvumisaja parima koosseisu" juures oli tollane esitus suurüllatus ja üle enda varju hüppamine.
Ärge saage minust valesti aru, ma ei kaitse Pehrssoni. Tegemist ei ole kindlasti SAF'i teise tulemisega. Ei ole tegemist erilise treeneriga, aga "erilised" treenerid sellise nullilähedase potentsiaaliga koondise juurde ju ei tulekski. Taktikalisi ja koosseisulisi vigasid on Pehrsson teinud mitmeid, aga tundub kummastav süüdistada ainult Pehrssonit, kui eesti jalgpall rohujuuretasandil (noortetöö, noorte üleminek meeste hulka, liiga) on juba olematu tasemega.
Pika jutu kokkuvõtteks - Pehrsson ei ole kindlasti suuremat asi treener, aga on arusaamatu, millest on tekkinud kohalikul jalgpallipublikul illusioon ja arusaam, et eesti jalgpallikoondis, kus mängivad kolmanda taseme liigade pingipoisid ja euroopa ühe nõrgema liiga "kodukamarakangelased", peaks olema võimeline võrdselt mängima meeskondadega, mille mängijate individuaalne tase ja liigade tugevus on meie omast selgelt üle. Ja mitte natuke, vaid kohe palju-palju.
To illusioonid   •  
(90.191.24.***)
sa vist oled millegist väga valesti aru saanud keegi ei nõua perssonilt
et ta mehed vuntsiks treeniks.
Tema ülesanne on mehed vaimselt ette valmistada ja strateegia paika panna.
Kõikide perssoni mängude puhul on aga silma jäänud sellega ta hakkama ei saa.
Rõhub liialt kaitsele ja julguse tegusid teha on mängijatelt ära võtnud.
Eilses mängu oli väga selgelt näha et olukorrad kus vastane isegi survet
ei avaldanud tegid eesti mängijat jubedaid asju... ees tühjus keerati selg ja joosti tagasi kaitsesse, kaitses mängiti söötu nii et oma mängijad ei saanud palli kätte kuigi kedagi läheduses vastastest polnud. Vasak äär jäi keskvälja joone juures seisma kuigi ees polnud mittekedagi kohati... jäädi lihtsalt seisma ja oodati kuni vastane läheneb, seejärel söödeti tagasi väravavahile kes täiesti umbluult palli ette lõi... kus vastased palli endale said, kui vastasel oli pall siis kõik kivistusid hirmust ja jäid palliga mängija ilusaid liigutusi vaatam ega pööranud mängule tähelepanu.

Põhimõtteliselt mis eile mängupildi nii jubedaks tegid olid hirm ja vale taktika.
Mõlemate eest oleks pidanud peatreener hoolt kandma !
Illusioonid   •  
(84.50.19.***)
Võimalik tõesti, et ma olen asjadest valesti aru saanud, juhul, kui mängijate vastutusest vabastamine on asjadest valesti arusaamine.
Ma usun, et Pehrsson ei andnud juhtnööre "ärge markeerige Ronaldot", "tehke enda kasti juures rumalaid valesööte", "laske ennast kaks korda väiksemal portugaallasel palli pealt ära lükata", "triblage auti", "jätke nurgalöögiolukorras vastaste üks ohtlikumaid peamängijaid vabaks".
Pehrsson on kindlasti teinud vigasid, see on siililegi selge. Liigne rõhumine kaitsele on üks nendest. Teine tundub kaugelt vaadates olevat "liigne kartus eksimus teha".
Minu postituse point ei olnud Pehrssonit välja vabandada. Minu postituse point oli, et eesti jalgpalli praeguse taseme juures on täiesti põhjendamatu oodata tippsatside vastu edukat mängu, kuna meie mängijate kvaliteet ja tase on euroopa üks madalamaid. Ja sellise taseme juures on selged kaotused euroopa tugevatele keskmikele ja tippudele paratamatus. Selles ainult treenerit süüdistada on vähemalt minu arvates natuke lühinägelik. Kui lipid on mädad siis pole vahet kas aeda ehitab tikkkontsades koduperenaine või kõrgharidusega arhitekt, tugevama tormiga puruneb ta nii või naa.
to illusioonid   •  
(82.147.160.***)
kehvade valikute juures on seda tähtsam teha tarke otsususi. praegu valitakse halbadest lausa sellised valikud, mille peale jalgpallifännid isegi mõelda ei osanud. ... 10 kaitsemängijaga mängimine, 10 florakat koondises jne.
M   •  
(2001:7d0:8533:a180:e10.***)
Mida te ulute siin kõik, Portugal mängis täis aurude peal lihtsalt et fänne võita enne EM-i,ega paremat treenerit kuskilt leida pole ju,
Lihtsalt väga halb õhtu Eesti jaoks,muidu tore ,et siin nii palju jalgpalli "eksperte" on
to illusion   •  
(212.53.99.***)
sind lugedes,
tuleb välja ,
et pole mõtet sellise kampaga alustada MM-tsükli.
Sest tehniline kaotus märksa vähem,kui ninapidi Bosniaga ,Belgiaga ja teistega
kokku minna....
to illu...   •  
(212.53.99.***)
sinu mõtteid jälgides....
Koondis võidab - pluss Perzonile,
Koondis kaotab- poisid süüdi , tase Meistri Liigas sitt!
to M   •  
(2001:7d0:8462:8880:189.***)
Mis kuradi täis auruga nad mängisid,lihtsalt nautisid oma üleolekut.Kui nad oleks täiega pannud ,oleks eilse mängu põhjal vahe 2 korda suurem.Meie meeste silmis ei ole seda sädet lihtsalt,tuima näoga poisikesd.Kas palli valdamine oma poolel ainult on tase,ega ei ole ikka küll.
sabbath   •  
(90.190.251.***)
Lp illusioonid,
on veel madalamale langeda? Kõigele leiad õigustuse? Kui ise väravaid ei löö, lüüakse sulle ja praegu on täpselt see seis, mis 20+ a tagasi, kui polnud lootustki. praegu jälle ei ole lootust.
maha sinusuguste kaotajamentaliteet ja MAHA PEHRSSON!
pihv   •  
(93.106.15.***)
taunid olete
Sinu nimi   •  
(90.191.175.***)
Illusioonide mõtetega väga nõus. Vigu on tehtud, aga see estlaslik vingumis-süüdistamis-maraton on ikka üle võlli. Kui Eesti kaotaks lätile 0-7 oleks mure, aga EM-motivatsiooniga Portugalile? Tulgem maa peale tagasi.

Kas Pehrssoni "üleminekuaeg" võiks läbi saada - võimalik. Kas võiks äärtel ja ründes mängida ikkagi alustada ründavamad mängijad - kindlasti. Aga see lahmiv ekre-lõhnaline sisutu hüsteeria nüüd küll midagi paremaks ei tee.
Illusioonid   •  
(84.50.19.***)
"Tore" näha, et Delfi peldikuseinamentaliteet on jõudnud ka soccerneti avarustesse ja postitustest loetakse välja täpselt seda, mida parajasti tahetakse välja lugeda.
Minu jutu mõte ei ole see, et me ei peaks mängima suurte meeskondadega, minu jutu mõte ei olnud see, et Pehrsson on geenius ja eestlased puujalad, minu jutu mõte ei olnud see, et otsida õigustusi kaotusele. Ei.
Minu jutu küsimused olid järgmised:
* mille pealt on eesti jalkafännide ringkondades see täiesti arusaamatu usk, et me peaksime euroopa tugevate keskmike ja tippudega mängima võrdselt? Kui meie liiga ja mängijate tase on pehmelt öeldes kesised?
* Kas pole natuke lühinägelik kogu süü kanda vaid ühele inimesele, treenerile? Jah, ka temal on süüd, vastutama peab tema. Aga keskmise jalkafänni "pehrsson on kõiges süüdi, pehrsson minema" jätab mulje justkui me tegelikult oleksime em'i tasemega meeskond, aga näe, see kuradi viiking keerab kõik nässu. Pärast seda, kui Rüütli peale edukat em'i kvalifikatsiooni tegi kehva mm'i kvalifikatsiooni, oli samasugune hüsteeria - "rüütli on aegunud, rüütli maha, rüütli ei tea sittagi". Nüüd nutetakse sedasama kunagi "paha-paha" rüütlit taga. Lüüakse Pehrsson minema, tulevad uued kaotused, võib mürki võtta, et saate samasuguseid üleskutseid siia kopi-pasteda, ainult nimi on vaja ära muuta.

Selle asemel, et kogu süü ühe inimese kaela veeretada võiks pigem küsida - *) miks ei suudetud vahepeal heas seisus ja heade tulemustega jalka olukorda ära kasutada *) miks on koondis sellises seisus, et tippmeeskonna vastu alustavad koondise algkoosseisus baranov, antonov, puri, anier (kogu austusega nende mängijate vastu, nende tase ei ole selliste mängude jaoks piisav) *) miks ei suuda eesti liiga parimad pojad välisliigades regulaarselt mänguaega saada, "läbi löömisest" rääkimata. Äkki on asi selles, et tasemete vahe on liiga suur? *)miks on maailma konkurentsitult populaarseima spordiala kodusest liigast rääkides pärast 20 aastat ikka veel olukord, kus enamik meistriliiga mängijaid on amatöörid ja koolipoisid.

Aga ei - miks üldse küsida mingeid taolisi küsimusi, miks arutada kehva olukorra põhjuste üle, kui keskmisel jalkafännil on palju lihtsam karjuda lambana mantrat "süüdi on pehrsson, süüdi on pehrsson, süüdi on pehrsson" ja karata kõrri igaühele, kes proovib asja natukenegi laiemalt vaadata.

Võite nüüd rahulikud olla, rohkem ma teile siia silmaklapistatud loitsimise vahele ei sega ja ei kirjuta. Loodame, et teil on õigus, Pehrsson lüüakse minema ja imekombel muutuvad kõik meie mängijad kiiremaks, targemaks, tugevamaks, osavamaks, tehnilisemaks, vaimselt kindlamaks, julgemaks jne. Sest teie runolaulu meenutav "Pehrsson on paha, Pehrsson minema, Pehrsson maha" jätab mulje justkui tema oleks ainus põhjus, miks meie mängijad seda kõike juba praegu ei ole.
sabbath   •  
(90.190.251.***)
Fakt on ju see, et Rüütli ajal lõid meie tüübid väravaid ja jõudsid alagrupist edasi. Muidugi ei ole meil Euroopa keskmisegi lähedal mängijad, aga faktid on ka need, et Läti ja Leedu on meist seni veel FIFA tabelis tagapool ja neile peaks suutma paar tükki vahel lüüa. Praegu oleme langenud maailma nõrgimate hulka ja seal ka päris Eesti koht ei ole. Muidugi ei ole Pehrsson üksi süüdi, aga eks ta ole ka valesid valikuid teinud nii koosseisus kui taktikas kui vaimus, EKRE fuck off.
tulge mõistusele   •  
(2001:14ba:1e2:b800:98a.***)
Ärgem laskem endale kärbseid pähe ajada. Loomulikult on Pehrsson süüdi, just oma valede mängijavalikutega, kui ka vale mängutaktikaga, mida ta mängijatele pähe määrib.
to illusioonid ja co   •  
(82.131.76.***)
Tähendab, mõistan, et Eesti koondises pole piisavalt materjali, et minna Euroopa tugevaid võitma ja mingi kokkuklapitud mansaga Balti turniiri võitma jne aga miks siis see kuradi Persesson seda kuulutab, ah? Persessoni eestvedamisel ja tema enda sõnade järgi me läksime ju Leedut, Lätit ja ka Portugali VÕITMA! Kui meil ei ole mehi ja mehed "pole kokkumänginud" ja nii edasi, siis miks on vaja kireda mingist ilgest võitmisest? Tulemuseks olid kuivad peksud ja sitad mängud, mille otsa kõlasid JÄRJEKORDSELT Persessoni kiidusõnad. No aga hoiaks äkki siis kollektiivselt karbi kinni kõik see mees, ma olen nõus. Aga vat sõna kisubki võtma see, et ENNE MÄNGU OLEME KANGED MEHED VÕITMA KÕIKI. Treenerid ju ise kuulutavad seda. Sel juhul on pärast koledaid kuivi kaotusi ja haledaid peksasaamisi tulihingelisel fännil IGASUGUNE ÕIGUS nuriseda, et miks, mis ja kuidas, on ju nii? Kui me ei suuda palli väravasse saada, siis tunnistame seda endale. Kui me enamjaolt kuivalt kaotame, siis tuleb ka seda endale tunnistada, mitte takka kiita. Tuleb endale selgeks teha, et oleme nõrgad, ja kõik on korras. Et ei peaks jälle pärast haledat pettumust silmi maha lööma, et noh, läksime ju võitma aga.........

Ning lisaks, niipalju kui mina oma elujooksul seda mängu mida jalgpalliks kutsutakse, siis ma näen ehtsalt, et seal väljakul Eesti koondise poolel, on 3 põhilist viga:

1) mängijad on väga kehvalt motiveeritud (seda on ju näha)
2) puudub kindel tegutsemisplaan (ainuke mis selgelt välja joonistub, on paigutada kõik 10 väljakumängijat oma 16kasti ja palli vahele, mille point paaniliselt kaitsta oma väravat - rünnakule kardetakse minna, söödetakse omavahel senikaua palli tagasi kuniks kaotatakse see oma väljakupoolel)
3) küsitavad vahetused ja küsitav koosseisuvalik

Kui nende asjade parandamine pole peatreeneri pädevuses, siis pole tal seal väljaku kõrval mõtet seista ja karjuda.

Mina vahetaks selle Persessoni välja, sest keegi peab ju vastutama.
Meie ühiskond pole aga harjunud vastutama oma tegude eest, vaid harjunud vastutust kellegi kaela veeretama või välja vabandama.
See on kurb.
see ilusjon...   •  
(212.53.99.***)
---ongi ainult ilus joon)))
las loll saab aru et jalka on mõnu
aga mitte mõni ekonomika protsess
kus lüüakse raha tasku,nagu westi-karvased!
nii,et ole vait ära vihasta mind!
clibin   •  
(128.90.59.***)
clb20180329
http://www.valentinoshoesoutlets.us.com
http://www.nikeairmax.in.net
http://www.adidasoriginals.in.net
http://www.asicsshoes-outlet.us.com
http://www.ralphlaurenoutletmalls.us.com
http://www.vuittonlouis.us.com
http://www.adidas-yeezyboost.us.com
http://www.michaelkorsoutlet.co.uk
http://www.ugg-boots.net.co
http://www.monclerjacketsoutlet.in.net
http://www.adidas-nmd.us.com
http://www.pandora.us.com
http://www.coach-factoryoutletonline.us.org
http://www.canadagoose-outlet.name
http://www.longchamp-outlet.us.com
http://www.nikeshoes.us.com
http://www.outletlouisvuitton.us.com
http://www.cheapjordans.in.net
http://www.uggs-boots.us
http://www.coachoutletstoreonlineclearances.in.net
http://www.canadagoosesalejackets.us.com
http://www.canadagoosejacketsofficial.us.com
http://www.birkenstockshoesoutlet.us.com
http://www.oakleysunglassesforwomen.us.com
http://www.adidas-shoes.us.com
http://www.supremeclothing.org.uk
http://www.michaelkorsoutletshopping.us.com
http://www.pandorajewelry.in.net
http://www.adidas-yeezyshoes.us.com
http://www.2017nikeairmax.us
http://www.cheapmlbjerseyschina.us.com
http://www.jacketscanadagoose.org.uk
http://www.coachfactory-outletstore.us.com
http://www.cheapnbajerseys-wholesale.us.com
http://www.nike-store.us.com
http://www.toryburchoutletonline.com.co
http://www.pandoracharms.us.com
http://www.pandoracharmssale-clearance.us.com
http://www.uggsboots.name
http://www.pandoracharms-uk.org.uk
http://wwwcanadagoose-uk.com.co
http://www.cheapoakleysunglasses.com.co
http://www.cheapuggs.net.co
http://www.ralphlauren.me.uk
http://www.moncleroutletonlines.us.com
http://www.mbtshoessale.us.com
http://www.cheapjordans.com.co
http://www.uggs-boots.fr
http://www.airmax90.org
http://www.coachfactoryoutlet-online.in.net
http://www.nikeoutletonline.us.com
http://www.birkenstocksandalsuk.co.uk
http://www.hermesbag.us.com
http://www.cheapjordan-shoes.in.net
http://www.skechersshoes-outlet.us.com
http://www.canadiangoose.us.com
http://www.cheapnfljerseysofficial.us.com
http://www.supreme-clothing.us.com
http://www.yeezyboost-350.us.com
http://www.ralph-laurenoutlet.org.uk
http://www.adidas.us.com
http://www.jordanretro.name
http://www.airmaxoutletsaleus.com
http://www.coach-factory-outlet.us.org
http://www.adadassuperstar.com
http://www.coachoutletsonlines.us.com
http://www.ferragamo-outlet.us.com
http://www.canadagooseoutletcheap.us.com
http://www.fitflopssale.us.com
http://www.pradaoutlets.us.com
http://www.katespadeoutletstoreonline.us.com
http://www.yeezyboost-350.co.uk
http://www.canadagoosesaleoutlet.us.com
http://www.polo-ralphlauren.in.net
http://www.coachfactory-outletonline.us.org
http://www.airmax-97.us.com
http://www.hermesbirkin.in.net
http://www.columbiasportswear.us.com
http://www.coach-outletonlines.us.com
http://www.thenorthfacejacketsoutlet.us.com
http://www.mulberry-bags.me.uk
http://ugg.bootsoutlet.us.com
http://www.coachoutletonlinecoachfactoryoutlet.us.com
http://www.fitflops-sale-clearance.us.com
http://www.birkenstocks.us
http://www.air-jordans.us.com
http://www.airjordans.us.com
http://www.pandorajewelrypandora.us.com
http://www.pandora-jewelryoutlet.us.com
http://www.moncler-outlets.us.com
http://www.uggbootsoutletstores.us.com
http://www.airmax-97.us
http://www.fredperrypoloshirts.us
http://www.airjordanshoes.in.net
http://www.canadagoosejacketscoats.org.uk
http://www.pandora-charms.us.org
http://www.michaelkorsoutletonlineclearance.in.net
http://www.raybansunglasse.com
http://www.nikeoutlet.us.com
http://www.birkenstockoutlets.us.org
http://www.cheapoakleysunglassesofficial.us.com
http://www.red-bottoms.us.com
http://www.uggsbootscanada.ca
http://www.suprashoes.name
http://www.cheapmlbjerseys-wholesale.us.com
http://www.ralphlaurensale-clearance.me.uk
http://www.mcm-outlet.us.org
http://www.canadagoosejacketssale.com.co
http://www.adidas-outlet.us.com
http://www.canadagooseoutletjackets.us.com
http://www.adidasyeezyshoes.us.com
http://www.monclerjacketssale.us.com
http://www.coachoutletstore-online.us.com
http://www.canadagooseoutletjackets.com.co
http://www.cheapuggs.com.co
http://www.redbottomsshoes.us.com
http://www.ralphlauren-outlet.me.uk
http://www.philippplein-outlet.com
http://www.yeezyboost.org.uk
http://www.fitflopssale-clearance.us.org
http://www.outletmichaelkors.us.com
http://www.longchamphandbagsuk.org.uk
http://www.coach-outletonline.us.org
http://www.uggsoutlet-clearance.us.com
http://www.katespadehandbagsclearance.us.com
http://www.kate-spade.us.com
http://www.northface-jackets.us.com
http://www.pandoracharms.name
http://www.coachfactoryonlineoutlet.com.co
http://www.michael-korshandbags.me.uk
http://www.burberryoutlet.in.net
http://www.coachfactoryoutletsonlines.us.com
http://www.pandoracharms.com.co
http://www.ralphlaurensale-clearance.org.uk
http://wwwcanadagoose-jacketsuk.com.co
http://www.adidasyeezyboost-350.us.com
http://www.cheapjordans-shoes.us.com
http://www.canadagooseoutletonlines.us
http://www.timberlandbootsoutlets.us.com
http://www.guccioutlets.us.org
http://www.rolex-replicawatches.com.co
http://www.outletcanadagooseoutlet.us.com
http://www.adidasnmdr1.us.com
http://www.coach-outlets.us.com
http://www.adidasoutlet.us.com
http://www.cheapnfljerseysnflwholesale.us.com
http://www.christianlouboutinoutlet.us
http://www.adidascampusshoes.us
http://www.nmd-adidas.us.com
http://www.moncleroutlet.me.uk
http://www.oakleysunglassessalecheap.us.com
http://www.pumashoesoutlet.us.com
http://www.louisvuitton-outlet.us.com
http://www.cheapraybans.com.co
http://www.canadagooseoutletjackets.us
http://www.canadagooseukjackets.me.uk
http://www.uggbootssales.us.com
http://www.coachfactoryoutlet-storeonline.us.com
http://www.outletcoachoutlet.us.com
http://www.eccoshoesstore.us.com
http://www.ralphlauren.net.co
http://www.polooutlet.in.net
http://www.toryburch-outletstores.us.com
http://www.moncleroutlets.us.org
http://www.coachoutlet-onlinesale.us.com
http://www.pandorastore.us.com
http://www.raybansunglasses.net.co
http://www.canadagoosesoutlet.ca
http://www.guccihandbagsoutlet.us.com
http://www.poloralphlaurenoutletpolo.us.com
http://www.uggsoutletstoress.us.com
http://www.korsmichaeloutlet.us.com
http://www.yeezyboost.us.com
http://www.canadagoosejackets-outlet.us
http://www.coachoutletcanada.ca
http://www.michaelkorsfactoryoutletsale.us.com
http://www.christianlouboutinshoes.us.org
http://www.mbtshoes.name
http://www.canadagooseoutletus.us.com
http://www.cheapjordans.us.com
http://www.oakley--sunglasses.us.org
http://www.doudounemonclerpascher.fr
http://www.coachoutletmalls.us.com
http://www.ultraboost.us
http://www.raybanssunglassesoutlet.us.com
http://www.reebokshoes.us.org
http://www.canadagooseoutlet-jackets.us
http://www.suprashoes.us.org
http://www.uggscanadaugg.ca
http://www.air-max2018.us.com
http://www.michaelkorsoutletclearance.in.net
http://www.adidasshoe.us.com
http://www.newbalance-outlet.us.com
http://www.katespadeoutletclearance.us.com
http://www.ralphlaurenoutletsonline.us.com
http://www.michael-korsoutlets.us.com
http://www.fitflops-saleclearance.us.org
http://www.nikeshoes.in.net
http://www.canadagooseoutlet.name
http://www.jordanshoesforsale.us.com
http://www.mulberryoutlet.org.uk
http://www.pandorajewelryoutlet.in.net
http://www.birkenstocksandalsuk.org.uk
http://wwwmonclerjacketsuk.com.co
http://www.michaelkorsoutlet.us.org
http://www.cheapjordanshoes.in.net
http://www.timberlandbootsoutlet.us.com
http://www.converseshoes-outlet.us.com
http://www.catboots.us
http://www.hermes.us.org
http://www.ugg.net.co
http://www.michaelkorshandbags.eu.com
http://www.oakley.nom.co
http://www.louboutinshoes.in.net
http://www.canadagooseukjackets.org.uk
http://www.ralphlauren-outletonline.us.com
http://www.coachoutletus.us.com
http://www.ralph-laurenoutlet.com.co
http://www.harden-vol1.com
http://www.longchampoutletus.us.com
http://www.uggsoutletofficials.us.com
http://www.uggsaustralia.fr
http://www.hermes-handbags.us
http://www.michaelkorsoutlets.us.com
http://www.timberland-outlets.us
http://www.airmax-2018.com
http://www.moncler-outlet.us.org
http://www.vans-shoesoutlet.us.com
http://www.coachoutletstoreonline.com.co
http://www.nikezoom.us
http://www.supremenewyork.us.com
http://www.pandora-outlet.us.com
http://www.philipppleinshirt.com
http://www.raybansunglassessalecheap.us.com
http://www.uggs.net.co
http://www.supremeclothing.us.org
http://www.coachfactory-outlet.us.com
http://www.salvatoreferragamoshoes.us.com
http://www.adidasnmd-shoes.us
http://www.katespade.in.net
http://www.adidas-superstar.us.com
http://www.outletcoachonline.us.com
clb20180329

Sisene
LAIAS ILMAS
Chelsea jäi 0:3 taha, aga sadade miljonite asemel päästsid Lampardi naha oma kasvandikud
PÕNEVAT LAUPÄEVAST
MAAILMA TIPUS
PREMIUM LIIGA
SILM JA KÕRV PEALE!
Mikker külge! 90 minutit luubi all olnud Koppel: kui mäng hakkab, siis ma olen väga-väga siniste prillidega
VAATA VUTTI JÄRELE
TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Kas Flora vääris malakat või mitte? Taskuhäälingus läks löömaks!
SILM PEALE!
Karl Andre Vallner: mu eesmärk ei ole olla nõrgemas klubis põhiväravavaht, kel on hästi palju tööd
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
20
18
1
1
54:14
55
2.
Paide Linnameeskond
21
15
0
6
54:24
45
3.
Tallinna FCI Levadia
21
12
5
4
53:28
41
4.
Nõmme Kalju FC
20
12
3
5
39:12
39
5.
Viljandi JK Tulevik
21
9
1
11
26:37
28
6.
Tartu JK Tammeka
21
6
6
9
22:32
24
7.
JK Narva Trans
21
5
5
11
20:31
20
8.
FC Kuressaare
22
4
7
11
21:43
19
9.
Tallinna JK Legion
21
4
5
12
14:36
17
10.
JK Tallinna Kalev
22
2
3
17
11:57
9
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
55
Paide Linnameeskond
45
Tallinna FCI Levadia
41
Nõmme Kalju FC
39
Viljandi JK Tulevik
28
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
20
FC Kuressaare
19
Tallinna JK Legion
17
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK