Piinlik: ülekaalus Tarvas hävis Transi vastu totaalselt! (0)

Rakvere Tarvas sai Premium liigas piinliku kaotuse, kui jäi Narva Transile alla 0:6. Seejuures mängiti suur osa kohtumisest arvulises ülekaalus.

Kohtumine algas üsna võrdselt, kuid töeline pööre sündis 18. minutil, kui Igor Ovsjannikovile otse punane kaart anti.

Poolaeg jätkus üsna võrdsetel alustel, kuid mängu ilmestasid hoopis kollased kaardid. Avapoolajal võttis kohtunik kollase taskust välja koguni seitsmel korral.

Teist poolaega alustas paremini vähemuses Trans ning 53. minutil jõuti väravani. Dmitri Barkov suunas nurgalöögist tulnud palli peaga edasi ning mänguvahendi saatis võrku Bi Sehi Elysee Irie.

Peagi muutus Tarva seis piinlikuks. 59. minutil tegi Barkov seisuks 2:0 ning paar minutit hiljem realiseeris Dmitri Prošin Jakovlevi tsenderduse 3:0 väravaks.

Trans suutis veel ohtlikke võimalusi luua ning Tarva olukord halvenes 66. minutil veelgi, sest Jaanus Kaasik teenis teise kollase kaardi ja jättis ka Tarva kümnekesi.

Neljas löödi  75. minutil, kui Dmitrii Barkov värava ees hea söödu sai ning palli võrku lükkas. Sellest hoolimata üritas Trans veel ning 87. minutil sai Prošin taaskord peaaegu jala valgeks, kui Meerits ta löögi vastu posti tõrjus ning sealt pall väravavahi seljast oma väravasse veeres. Lõppskoori vormistas kolmandal lisaminutil taas Prošin.

Mängu parim - Dmitrii Prošin

Lõi sisuliselt kolm väravat ehk Transi pooled, kuigi ta teine tabamus läks ametlikult Marko Meeritsa nimele. Ei ole kahtlust, et mängu parim.