Pikk ootus lõppes: Walcott lõi jälle kasvatajaklubi eest värava (0)

Southamptoni akadeemiast sirgunud, kuid Londoni Arsenalis end pildile mänginud Theo Walcott naasis möödunud suvel Evertonist laenulepingu alusel kasvatajaklubisse. Nüüd, 14 aastat ja 347 päeva hiljem, on ajalugu tehtud. Walcott lõi jälle Southamptoni eest värava.

31-aastase Walcotti ajalooline värav Southamptonile võõral väljakul Wolverhamptoni vastu kolme punkti ei toonud. Walcott skooris 58. minutil, kui realiseeris Che Adamis eeltöö. Mängu kangelaseks kerkis hoopis Wolverhamptoni peatreener Nuno Espirito Santo, kes saatis 70. minutil vahetusest väljakule Pedro Neto, kes sahistas viis minutit hiljem.

Walcott ei realiseerinud viigiseisul Wolverhamptoni väravavahi Rui Patricio vastu üks-üks olukorda ning kuna rohkem väravaid ei löödud, said mõlemad meeskonnad punkti. Üheksa mänguga 17 punkti kogunud Southampton säilitas viienda positsiooni, 14 punkti teeninud Wolverhampton kerkis üheksandale kohale Manchester Unitedi ette.

Burnley sai kodus Chris Woodi kaheksanda minuti väravast 1:0 võidu Crystal Palace'i üle ning rabeles väljalangemistsoonist välja. Burnley on kaheksa mänguga kogunud viis punkti ning asub 17. kohal, edestades mängu rohkem pidanud Fulhami ühe, West Bromwich Albioni kahe ja Sheffield Unitedit nelja silmaga. Crystal Palace on 13 punktiga 11. kohal.

Burnley - Crystal Palace 1:0 (1:0)