Real ja Barca tegid avamängus suureskoorilise viigi (1)

Hispaanias sai hooaeg avapaugu, kui Superkarika esimeses kohtumises Real Madrid ja FC Barcelona Madridis 2:2 viigi tegid.

Eelmisel hooajal mitmeid ülipõnevaid lahinguid pidanud meeskonnad kohtusid sel hooajal juba esimeses mängus omavahel - Barcelona valitseva liigavõitja ning Real valitseva karikavõitjana.

Kataloonia klubi pallurid alustasid mängu väga uimaselt ning 13. minutil oli tulemus käes. Benzema leidis väga ilusa sööduga Mesut Özili ning mees saatis palli rahulikult Victor Valdes'i seljataha.

Barcelona jätkas küllalt rabedat mängu ning alles poolaja lõpus saadi mängumootor korralikult käima. Esmalt tulistas David Villa väga kauni löögi üle Casillase otse tagumisse ristnurka. Läks veel kümme minutit ning Barcelona asus juba juhtima. Lionel Messi võitles ennast mitme mehe vahelt väravavahiga 1-1 olukorda ning lõi kindlalt palli väravasse.

Teisel poolajal oli selgelt aktiivsem Real Madrid ning juba 54. minutil mängiti nurgalöögi järgses olukorras ilusti löögile Xabi Alonso ning mees põrutas mitme mängija vahelt palli võrku. Kuni kohtumise lõpuni oli Real selgelt ründavam pool, kuid rohkem väravaid ei sündinud.

Korduskohtumine toimub juba tuleval kolmapäeval ning seis on väga tuline. Kaks võõrsil löödud väravat annavad kodus hästi mängivale Barcelonale suure eelise, kuid kindlasti ei kingi Real oma suurimale rivaalile mitte kui midagi.

Real Madrid - Barcelona 2:2 (1:2)