Real Madrid ja Barcelona said mõlemad kaotused (5)

Hispaania kõrgliiga Liga BBVA 34. voor pakkus kaks tõsist suurüllatust, kui nii Real Madrid kui ka FC Barcelona mõndade põhimeeste abita kaotused vastu võtma pidid.

Laupäevases avakohtumises jäid pealinlased Zaragoza vastu juba esimesel poolajal kaotusseisu, kui Iker Casillas uskumatu eksimuse läbi lasi, lüües oma nõrgema parema jalaga väravast välja tulles pallist mööda, mille tõttu avanes Lafital võimalus mänguvahend tühjade raamide vahele saata.

55. minutil suurendas Gabi külaliste eduseisu, realiseerides kindlalt penalti. Mõni hetk hiljem lõi Real küll ühe tagasi, kui Sergio Ramos peaga nurgalöögist tulnud palli väravasse suunas, ent see neid ei aidanud. 77. minutil lõi Lafita oma teise ning kuigi Karim Benzema veel võrgu sahisema pani, tuli vähemuses lõpetanud Los Blancosel vastu võtta 2:3 kaotus.

Tabeliseis jäi aga samaks, kuna oma hooaja teise kaotuse oli sunnitud vastu võtma Barcelona, kes vaatamata Thiago Alcantara avapoolaja tabamusele Real Sociedadi 1:2 paremust tunnistama pidi. Lisaks alistas Liga BBVA 34. voorus Atletico Madrid 1:0 Deportivo.

Real Madrid - Zaragoza 2:3 (0:1)