Real Madridi võiduseeria pikenes läbi suurte raskuste (täiendatud) (0)

Hispaania kõrgliiga 15. voorus piisas Real Madridile ühest tabamusest, et olla üle tabeli viimasest Huescast. Päeva avamängus Eibari ja Levante vahel nähti koguni kaheksat väravat, võidu said kirja veel Real Valladolid ning Real Betis.

Valitseva Meistrite liiga võitja ja mulluse Hispaania kolmanda Real Madridi jaoks on senine hooaeg möödunud üle kivide ja kändude. Koduses liigas on juba viis kaotust kirjas ning suvel Zinedine Zidane'i asendajaks toodud Julen Lopetegui on nüüdseks asendatud Santiago Solariga.

Kuigi loetud mängud tagasi teeniti 0:3 šokk-kaotus Eibarilt, siis järgmised kolm mängu on võidetud, mille seas Meistrite liigas 2:0 paremus AS Roma üle ja sama skooriga on seljatatud ka La Ligas Valencia. Tänane vastane Huesca ei kujutanud pealtnäha suurt ohtu, olles seitsme punktiga tabeli punane latern.

Kerge mängupäev paistiski Reali jaoks tulevat, sest juba kaheksandal minutil avas skoori Gareth Bale, kes tagumisse posti tsenderdatud palli ühe puutega väravaks realiseeris. Mõneti üllatuslikult jäigi waleslase tabamus viimaseks ning Huescal oli nii veel viimaste sekunditeni võimalus viigiväravat otsida. Seda aga ei tulnud ja vastu tuli võtta neljas järjestikune kaotus. Realile tähendas see just neljandat järjestikust võitu.

Eibari ja Levante vahelises kohtumises sai korralikku väravatesadu näha. Poolaeg lõppes 2:1 Levante kasuks, aga 65. minutiks olid võõrustajad 4:2 peal. Seejärel vähendas külaliste jaoks kaotusseisu minimaalseks hispaanlasest vasakkaitsja Tono ja üleminutitel päästis Levantele punkti Real Madridist laenul viibiv ründaja Borja Mayoral.

Päeva viimastes mängudes suutis Real Valladolid võõsil 2:1 üle olla Real Sociedadist ning Real Betis alistas 2:0 Rayo Vallecano.

Huesca - Real Madrid 0:1 (0:1)