Real nullis kümne minutiga kõik nädala eest saavutatu (väravad!) (10)

Hispaania kõrgliiga 24. voorus kaotas Real Madrid üllatuslikult koduplatsil Girona meeskonnale.

Real asus kohtumist oodatult juhtima, kui Toni Kroosi tsenderdusest suunas Casemiro 25. minutil palli peaga võrku. Minimaalne eduseis püsis 65. minutini, mil võõrustajate kapten Sergio Ramos mängis värava ees palli käega ja penalti realiseeris Christian Stuani.

Vaid kümme minutit hiljem läks Girona juhtima Portu tabamusest, kes pärast puuriluku Thibaut Courtois' esimest tõrjet oli värava lähistel õigel ajal õiges kohas. Normaalaja viimasel minutil ebaõnnestus Ramos käärlöögiga, kui tabas vastast, ja sellega oli hispaanlane oma hooaja esimese punase kaardi välja teeninud. Üleminutitel vastase karistusalasse liikunud Courtois pääses veel ise ka löögile, kuid viigiväravat ei sündinud ja Reali hooaja seitsmes kaotus La Ligas oli tõsiasi.

Eelmisel nädalavahetusel alistas Real lähirivaali Atletico Madridi 3:1 ning Barcelona ei suutnud Athletic Bilbao vastu enamat 0:0 viigist. Kaotus Gironale tähendab seda, et taas ollakse tabelis kolmandal kohal ja liidriga kärises vahe üheksale punktile.