Reali nädalavahetus kujunes oodatust veelgi edukamaks (0)

Hispaania kõrgliiga 23. vooru pühapäevastes mängudes pidi tabeliliider Barcelona leppima üllatuslikult viigiga. Nelja mängu peale oli võidukas vaid Leganes.

Laupäeval teenis Real Madrid 3:1 võidu linnarivaali Atletico üle ja sellega tõusti tabelis teisele positsioonile. Barcelonaga oli vahe vaid viis silma, kuid arvata võis, et tabelis teise poolde kuuluva Athletic Bilbao üle võtab Kataloonia tippklubi võidu ja kasvatab edumaa taas kaheksale punktile. Nii ei läinud ja kümne mehega lõpetanud Bilbao võitles Barcelonalt välja 0:0 viigi, kuigi külalised andsid kaks korda rohkem sööte ja hoidsid ka 67% mänguajast palli. Pealelööke tegid võõrustajad aga kolme võrra rohkem.

Tuline kohtumine leidis aset Sevilla ja Eibari vahel, kus viimased läksid 63. minutiks 2:0 juhtima. Ever Banega 84. minuti punane kaart jättis kodumeeskonna ka vähemusse, kuid prantslasest ründaja Wissam Ben Yedderi ja Pablo Sarabia hilised tabamused päästsid Sevillale punkti.

Väravateta viigi tegid ka Valencia ja Real Sociedad. Leganes oli üllatavalt kindlalt 3:0 üle tabeli kuuendast Real Betisist.

Athletic Bilbao - Barcelona 0:0

Eemaldamine: 90+1. Oscar de Marcos (Athletic Bilbao)

Sevilla - Eibar 2:2 (0:1)