Rooba: Narva vääris võitu (0)

40-aastane Stanislav Kitto lõi oma 503. meistriliiga mängus juba kümnendaks minutiks kaks väravat, tüürides Narva Transi 2:0 võidule Paide Linnameeskonna vastu.

Foto: Imre PühvelPaide peatreener Meelis Rooba: "Täna oli näha, et pikk reis oli jalgades ja esimesel kümnel minutil ei olnud me valmis. Narva tuli väga valusalt hea isuga peale ja lõi oma momendid ära - kaks head võimalust ja kaks väravat. Pärast seda suutsime mängu tagasi tulla ja lõime värava, mida ei loetud. Pärast on vaja video pealt vaadata, kas oli suluseis või ei olnud, aga kui oli värav, siis ma arvan, et see oli mängu üks otsustavaid momente. Teisel poolajal istus Narva juba kaitses ja hoidis oma seisu. Ega meil teisel poolajal enam väga palju momente ei tekkinud, pigem oli Narval paar head momenti, mis olid suluseisus. Narva vääris täna võitu, nad olid esimesel poolajal paremad, midagi ei ole teha."

Paide tiheda mängugraafiku kohta ütles Rooba: "Väga raske, eriti täna. Tööpäeval jälle sõidad 250 kilomeetit maha - see on ebanormaalne! Seda on väljakul näha, et me ei jõua, meil pole sellist särtsu sees praegu, aga ega siin midagi teha ei ole, peame hakkama saama."

Foto: Sergei StepanovTransi peatreener Valeri Bondarenko: "Kindlasti olen ma tulemusega vägagi rahul, kuid kindlaks meie võitu pidada ei saa. Meil oli veel võimalusi väravaid lüüa. Tunne oli selline, et kuigi meie teine värav muutis mängu rahulikuks, vajame kolmandat väravat, et Paide enam vastupanu ei osutaks. Kohtunike tööd ma tavaliselt ei kommenteeri, kuid tänased kohtuniku otsused olid veidrad, eriti need hoiatused, mis ta meile andis. Need hoiatused muutsid meie mängijad närvilisteks ja pallurid on ka inimesed, need kaardid võisid põhjustada närvilisusest tingitud eksimusi. Kõige parem kohtuniku töö on see, kui ta on platsil heas mõttes nähtamatu. Mänguga olen samuti rahul. Juba eelmine mäng Flora duubliga näitas, et asi liigub paremuse poole. Juba on kokkumängu, kuigi meil on taas uus tiim ja vaja aega, et hea keemia tekiks."