Sevilla jõudemonstratsioon neid Meistrite liiga kohale ei aidanud (0)

Wissam Ben Yedder. Foto: Sevilla Twitter

Hispaania kõrgliiga 34. voorus teravnes veelgi heitlus viimasele Meistrite liiga kohale, kuid hetkel säilitas tabelirea Getafe.

Õhtu viimases mängus platsile jooksnud Getafe suutis küllaltki väheste võimalustega mängus Real Madridi kuivale hoida ja sellest piisas, kuigi nüüd ollakse Sevillaga võrdsetel punktidel. Minna on veel neli vooru.

Sevilla ise ei suutnud esimesel poolajal punast laternat Rayo Vallecanot murda, aga kui luugid pärast mõttepausi avanesid, ei jõudnud külalismeeskond lõpuvilet ära oodata - 14-minutilise perioodi sees lõi Sevilla neli tükki ja sellest lõuahaagist Vallecano enam ei toibunudki, nende võimalus püsima jääda muutub järjest teoreetilisemaks.

Villarreali šansid paranesid samal ajal oluliselt, kui Gerard Moreno värav aitas nad võõrsil 1:0 võidule Real Sociedadi üle ja väljalangemistsoonist viie punkti kaugusele.

Getafe - Real Madrid 0:0

Sevilla - Rayo Vallecano 5:0 (0:0)
55. Quincy Promes, 57., 62. Munir El-Haddadi, 69. Wissam Ben Yedder, 86. Bryan Gil

Real Sociedad - Villarreal 0:1 (0:0)