Sillamäe jätkas Pärnu õudust (3)

Pärnu Linnameeskonna 14-mänguliseks veninud kaotusteseeria jätkus ka koondisepausi järel - kodus kaotati 0:2 Sillamäe Kalevile.

Mäng algas Raeküla staadionil tasavägiselt ning kohtumise esimese tõeliselt hea võimaluse eest hoolitses avapoolaja keskel Igor Dudarev, kelle ilus löök umbes 18 meetri pealt tabas posti. Sillamäe jätkas kerget domineerimist ning see tasus ära 38. minutil. Deniss Malovi eeltöö realiseeris karistusalas Vitalijs Zils, kes saatis ilusa löögiga palli üle väravajoone ning viis külalised 1:0 juhtima. Pärnu esimese kolmveerandtunni parim võimalus tekkis mõni minut enne poolajavilet, kui Henri Hanson täiesti vabast positsioonist sooritatud löök lendas ülinapilt väravast mööda.

Teisele poolajale tuli Pärnu vastu hoopis teise hingestatusega. Kuigi pealtnäha rünnati aktiivselt, jäi tihti puudu kvaliteetsest viimasest puutest või söödust. Poolaja vast kõige ohtlikuma võimaluse teenimiseks saadi abi hoopis Sillamäe väravavahilt Mihhail Starodubtsevilt, kelle väljalöök maandus otse Tõnis Vihmoja jalal, kuid pärnaka löök ebaõnnestus totaalselt. Kuigi Pärnu sai Aleksandrs Solovjovsi teise kollase kaardi tõttu mängu ülekaalus lõpetada, oli hoopis Sillamäe see, kes tänu Vitalijs Zilsi teisele tabamusele kolm punkti kindlustas.

Sillamäe jätkab tänu võidule seitsmendal positsioonil, 14. järjestikuse kaotuse vastu võtnud Pärnu edestab endiselt vaid Rakvere Tarvast. Kaheksandal kohal paiknev Narva Trans on libisenud juba 11 punkti kaugusele.

Mängu parim - Vitalijs Zils

Kaks korraliku väravat ning muidu aktiivne esitus - enam kui piisav, et mängu parima tiitel välja teenida.

Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev 0:2 (0:1)
38., 89. Vitalijs Zils

Hoiatused: 8. Marco Lukka, 88. Martin Mägi - 59.  Aleksandr Savin, 69., 84. Aleksandrs Solovjovs, 74. Aleksei Tšerkassov
Eemaldamine: 84. Aleksandrs Solovjovs