Sillamäe tegi Vaprusest keeksi (2)

23. vooru kohtumises Sillamäe Kalevi ning Pärnu Vapruse vahel võitjas kahtlust ei tekkinud: totaalne dominatsioon kalevlaste poolt.

Avapoolaja esimesed minutid ehk sellist hävitustööd ette ei ennustanud, kuigi Kalev tundus olema veidi aktiivsem pool. Otsa tegi lahti aga 19. minutil Aleksandr Savin, kes realiseeris penalti.

Edasi hakkas Vaprus juba igast nurgast kärisema. Avapoolajal said jala valgeks veel lisaks Savinile ka Aleksandr Volkov, Deniss Vnukov ning Oleksandr Suhharov. Nii oli ka esimese poolajaga kohtumise võitja sisuliselt selge - 5:0 sadamalinlaste juhtimisel mindi puhkama.

Ka teine poolaeg kuigipalju silmailu suvepealinlaste silmist vaadatuna ei pakkunud - Sillamäe jätkas purustustega. Käimasoleval hooajal Kalevi säravamaid mängijaid Volkov sai kätte teisel poolajal ka kübaratriki.

Omalt poolt lisas kaks tabamust ka vahetusest sekkunud Roman Grigorevski ning Sillamäe koguni 9:0 võit tabeli punase laterna üle oli tõsiasi.

Mängu parim - Aleksandr Volkov
Vutisõbrad, kes Volkovi Fantasy's valisid, võisid nautida mehe sooritusi iga nurga alt: kaabutrikk ning igati suurepärane partii Sillamäe meeskonna komeedilt.

12. augustil kell 16.00 Infoneti Sillamäe Kalevi staadionil

JK Sillamäe Kalev - JK Pärnu Vaprus 9:0 (5:0)
19. pen., 53.  Aleksandr Savin, 32. Oleksandr Suhharov, 35., 44., 61. Aleksandr Volkov, 45+1. Denis Vnukov, 58., 63. Roman Grigorevski

Väravasöödud: 19. x, 32. x, 35. x, 44. Aleksandr Savin, 45+1. Oleksandr Suhharov, 53. x, 58. Pavel Aleksejev, 61. x, 63. Vladislav Tšurilkin
Hoiatused: 38. Semjon Fedotov
Mänguolud: +26, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.