Sinjavski jäi tänavusel hooajal esmakordselt pingile (Järvelaid puudus koosseisust) (0)

Vlasi Sinjavski. Foto: MFK Karvina / Facebook

Eesti koondise ääremängija Vlasi Sinjavski koduklubi Karvina sai Tšehhi kõrgliiga viiendas voorus hooaja kolmanda kaotuse, kui võõrsil jäädi 0:2 alla Plzeni Viktoriale.

Võõrustajad haarasid juhtohjad 33. minutil, kui Tomaš Chory realiseeris penalti. Lõppseisu vormistas 76. minutil Filip Kaša, kes suunas väravasse Dominik Janošeki tsenderduse.

Sinjavski oli Karvina pingil, aga ei saanud tänavusel hooajal esimest korda mänguaega. Kolmes esimeses mängus oli Sinjavski algkoosseisus, neljandas sekkus vahetusest ja nüüd jäi pingile.

Plzeni Viktoria sai eelmisel hooajal Tšehhi kõrgliigas alles viienda koha, aga enne seda saavutati kümnel järestikusel hooajal medal, sealhulgas viis meistritiitlit. Klubi ajaloos on kolm korda mängitud Meistrite liiga ja neli korda Euroopa liiga alagrupis.

Karvina on viie mänguga kogunud kaks punkti ja edestab 16 meeskonna konkurentsis vaid Libereci, kes on ühe punktiga viimasel kohal. Viktoria jätkab täiseduga liidripositsioonil.

Henri Järvelaidi koduklubi Vendsyssel tegi Taani esiliigas kodumurul 1:1 viigi Fredericiaga, kui
Mikkel Wohlgemuth viis võõrustajad juba kolmandal minutil juhtima, kuid külalised viigistasid
Christian Tue Jenseni tabamusest 36. minutil. Eesti vasakkaitsja koosseisu ei kuulunud.

Vendsyssel pole kuue vooruga võiduarvet avanud, vaid saanud neli viiki ja kaks kaotust, mis annavad 12 meeskonna konkurentsis kaheksanda koha. Fredericia on 14 punktiga teisel positsioonil.